افراط گرایان ادامه بهره گیری از Coronavirus به مقامات هشدار داد

  • یهودی امنیت خودی هشدار داد که در سراسر جهان همه گیر خواهد تحریک بیشتر افراط گرایی و به خصوص تئوری های توطئه که یهودیان ناشی از کوروناویروس.
  • چند تن از کارشناسان بر ضد یهود باید گفت: COVID-19 شیوع است موجب افزایش احساسات ضد یهودی.
  • اف بی آی هشدار داده شد از تهدید به آلوده یهودیان و وزارت امنیت داخلی یادداشت هشدار داد رکود اقتصادی باعث افراط و فعالیت است.

به عنوان مستند سفارشات بیش از coronavirus همه گیر در ادامه به قرار دادن بیشتر آمریکایی ها از کار و به طور فزاینده تغییر یک بیکار جمعیت حاضر شده اند وجود دارد گزارش شده را افزایش می دهد در ضد سامی فعالیت و افراط گرایی است.

در آغاز سال یهودی امنیت خودی می ترسید که در سراسر جهان همه گیر خواهد نه تنها آوردن توده مرگ بلکه یک موج افزایش نژاد پرستی و یهودی ستیزی. که میلیون ها نفر مجبور به ماندن در خانه تحت قرنطینه و در نتیجه افزایش فعالیت های آنلاین, کارشناسان پیش بینی است که طرفداران برای افراط گرایی و خشونت خواهد بود با توجه به بزرگتر پلت فرم.

“[A] بیشتر اسیر مخاطبان بیشتر مردم صرف زمان حاضر توانایی برای این پیام ها به طنین انداز با افراد خاص” می تواند از جرم قرنطینه اظهار داشت: Oren سگال, معاون رئیس جمهور از ضد افترا در لیگ مرکز افراط گرایی با توجه به یهودی تلگراف آژانس.

“همه این افراد به ماندن در خانه و آنلاین و تمام وقت در جهان به بخشی از این حملات و گسترش نفرت و طرح” امی Spitalnick که منجر به یکپارچگی برای اولین بار در امریکا نیز گفت: از این وضعیت است.

ISRAEL-HEALTH-VIRUS-INDEPENDENCE

یک پرچم اسرائیل دیده می شود پرواز در غروب آفتاب در اسرائیل در شهر ساحلی نتانیا. (جک گوئز / خبرگزاری گتی ایماژ)

این نگرانی ها به نظر می رسد ثابت شده دقیق است.

این COVID-19 شیوع باعث افزایش ضد یهودی بیان که کست سرزنش یهودیان برای گسترش این ویروس و رکود اقتصادی ناشی از آن محققان اسرائیل گزارش شده در ماه آوریل است. سالانه ستیزی گزارش منتشر شده از سوی تل آویو محققان دانشگاه که 18 درصد افزایش در حملات علیه یهودیان در سال گذشته نیز هشدار داده است که شیوع جهانی تهدید کرده است که بیشتر به تحریک حملات. (مرتبط: در اینجا چیزی است که گروه های تندرو به طول Coronavirus همه گیر)

“از آغاز COVID-19 همه گیر شده است وجود دارد افزایش قابل توجهی در اتهامات که یهودیان به عنوان افراد و به عنوان یک جمعی به گسترش ویروس یا به طور مستقیم بهره مندی از آن گفت:”موشه Kantor رئیس جمهور از اروپا یهودی کنگره یک سازمان است که نشان دهنده جوامع یهودی در سراسر اروپا است.

“زبان و تصاویر استفاده می شود به وضوح مشخص احیای قرون وسطی ‘خون libels’ هنگامی که یهودیان متهم شدند از گسترش بیماری مسمومیت چاه و یا کنترل اقتصاد” Kantor اضافه نیویورک تایمز گزارش داد.

این نفرت در واکنش به coronavirus همه گیر و متعاقب آن رکود اقتصادی ناشی از آن است که به سادگی یک تداوم یک کهنه فرم ستیزی که در آن یهودیان متهم که “همه چیز به اشتباه” افراط گرایی محققان در تل آویو اشاره کرد.

نمونه های آشکار ضد یهودی در واکنش به کروناویروس وجود دارد در ایالات متحده است.

اف بی آی در نیویورک در زمینه دفتر هشدار داده شد و پس از گزارش راست گرایان تشویق کسانی که مبتلا به COVID-19 به گسترش این بیماری به مأموران اجرای قانون و یهودیان.

برت Colucci, رهبر ناسیونالیست سوسیالیست جنبش نئو نازی ها گروهی ادعا کرد که او به راحتی قادر به ساخت یک زیر در پادکست در آوردن شنوندگان که معتقد هستند که یهودیان را مسئول شیوع ویروسی.

Jewish Community Calls For Kippah Gathering To Protest Against Anti-Semitism

شرکت کنندگان با پوشیدن kippah. (کارستن Koall/گتی ایماژ)

اطلاعاتی ایالات متحده نیز گزارش داد نگرانی از افزایش افراط گرایی در طول مستند.

“حوادث اخیر و بازداشت در سراسر کشور نشان می دهد که چگونه COVID-19 بیماری همه گیر در حال رانندگی خشونت آمیز بازیگران — هر دو غیر ایدئولوژیک و با انگیزه ایدئولوژیک — به تهدید و خشونت” خواندن یک مارس 23 Department of Homeland Security intelligence یادداشت به دست آمده توسط سیاسی.

“این حوادث نشان می دهد که COVID-19 است که در خدمت به عنوان انگیزه ای برای برخی از داخلی و توطئه های تروریستی,” این یادداشت ادامه می دهد.

مقامات اطلاعاتی با توجه به توجه داشته باشید, باور, تهدید های داخلی تروریست ها و افراطیون می تواند تشدید بیشتر “تا زمانی که این ویروس شامل روال عادی ایالات متحده اجتماعی زندگی از سر گرفته است.”

بررسی های اخیر نشان می دهد که یهودیان در آمریکا احساس امنیت کمتری دارند در سال و کارشناسان می گویند coronavirus تنها برافروخته چنین احساسات.

نزدیک به دو سوم از یهودیان آمریکایی گفت: آنها کمتر احساس امن از آنها در دهه گذشته با توجه به بررسی های اخیر انجام شده توسط ضد افترا لیگ. نظرسنجی منتشر شده در روز یادبود هولوکاست — مدت کوتاهی قبل از همه گیر در سراسر کشور است.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان گفته اند که شاهد یک حادثه تحریک توسط ستیزی.

“ردیابی ما نشان داده است که کشنده و nonlethal ضد سامی حملات شده اند در حال افزایش است در سال های اخیر و در حال حاضر ما نیز در بر داشت که یهودیان آمریکایی به شدت نگران خود را برای ایمنی شخصی و خانواده های خود و در جوامع امنیتی در راه است که آنها شده اند در بیش از یک دهه گفت:” جاناتان ” Greenblatt, سر, ضد افترا لیگ. (مرتبط: افراطیون نمی در نظر گرفتن زمان و در طول Coronavirus همه گیر)

“Greenblatt گفت: همه گیر تنها افزایش یافته ضد یهودی فعالیت است.

“ما می دانیم واقعیت بر روی زمین به طور چشمگیری تغییر کرده برای جوامع یهودی آن را به عنوان برای همه جوامع در ماه های اخیر,” او گفت:.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im