زمان فوق العاده ای فوق العاده ای نیاز به راه حل: بعد از ظهر به ماموریت های هند در COVID-19

توسط PTI

دهلی نو: زمان فوق العاده ای فوق العاده ای نیاز به راه حل نخست وزیر نارندرا مودی گفت: در یک ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه با 130 هند ماموریت های خارج از کشور در حالی که با اشاره به 21 روز در سراسر کشور مستند به مبارزه با کروناویروس.

در حدود 75 دقیقه تعامل مودی گفت که هند گرفته بود “بی سابقه” و مراحل اولیه از اواسط ژانویه به کاهش خطر ابتلا به واردات coronavirus عفونت و جلوگیری از شیوع بزرگ.

او گفت: آن را شامل بزرگترین قرنطینه و مستند با توجه به وزارت امور خارجی.

“نخست وزیر اشاره کرد که زمان فوق العاده ای نیاز به راه حل های فوق العاده ای بود که چرا حتی در این عصر جهانی ترین جهان تا به حال قرنطینه خود” آن را گفت.

مودی نامیده می شوند گفت: این مستند به عنوان اجتناب ناپذیر گام برای مبارزه با این بیماری همه گیر اضافه کردن آن را بسیار مهم به عنوان بسته شدن جهانی سیستم به صورت گسترده و گسترده تاثیر بر حمل و نقل بین المللی سیستم بازارهای مالی و اقتصاد جهانی است.

نخست وزیر قدردانی سران ماموریت برای تلاش های خود را برای تخلیه سرخپوستان رشته در برخی از epicentres از بحران و ترغیب آنها به پنج مراحل خاص از جمله با توجه به تحول سیاسی بین المللی و وضعیت اقتصادی و حصول اطمینان از سلامتی و ایمنی آنها و همچنین از تیم خود و خانواده.

مودی همچنین خواسته سر از ماموریت به حضور سرخپوستان رشته در خارج از کشور به علت مسافرت های بین المللی و محدودیت ها و مسائل ناشی از آنها ناخواسته اقامت در خارج از کشور با میزبان خود دولت است.

نخست وزیر نیز خواسته ماموریت به ماندن هشدار و شناسایی بهترین شیوه های نوآوری پیشرفت های علمی برای مقابله با COVID 10 و کمک به خرید تجهیزات پزشکی برای هند در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“او همچنین توصیه سران ماموریت به مناسب انتشار تازه تاسیس PM-مراقبت صندوق به بسیج کمک های مالی از خارج از کشور” MEA گفت.

به عنوان بحران نیز اثرات اقتصاد مودی توصیه سران ماموریت به تمرکز بر روی حصول اطمینان از که تجارت در لوازم ضروری و تدارکات و زنجیره ای و حواله بی پیرایه هستند.

ده سر از ماموریت از جمله پکن و واشنگتن, تهران, رم, برلین, کاتماندو, ابوظبی, کابل و سئول ارائه دیدگاه های خود را به نخست وزیر در این بیماری همه گیر و به طور کلی وضعیت در آن کشور است.

آنها به اشتراک گذاشته انتقادات و پیشنهادات در مورد قدردانی در این کشورها مصمم اقدامات انجام شده توسط هند برای مبارزه با این بیماری همه گیر MEA گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>