کارشناسان خوار خود را با اولویت بیدار سیاست بر بهداشت عمومی

COVID-19 گرفته شده بیش از 98,000 آمریکا زندگی می کند, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های غم انگیز شمارش. و در عین حال تا کنون آن را به عنوان نرخ نسبتا خفیف سرایت در امتداد خطوط از سال 1968 ویروس آنفولانزا که کشته 100,000 در ایالات متحده و یا 1957-1958 ویروس که به کشته شدن 116,000. در هر دو از کسانی که در اوایل شیوع البته جمعیت این کشور بسیار کوچکتر است.

سطح wokeness شده است, خوب bubonic. برخی از این نما صحت سیاسی مشهود بود در ماه فوریه زمانی که مقامات بهداشت عمومی به رهبری رئیس جمهور از “بیدار سلامت سازمان” به ما گفت که خطر واقعی از coronavirus بود قیام در نژاد پرستی و بیگانه ستیزی در برابر آسیایی ها یا هر کس دیگری. نتیجه اولیه دوبله بیماری به عنوان “ووهان ویروس” — در همراهی با گذشته عمل با تمرکز بر اشکال را ریشه جغرافیایی — به سرعت لغو شد.

اینجا در آمریکا تجدید منتشر کردم یک قطعه با عنوان “چگونه Wokeness به خطر می اندازد سلامت عمومی است.” همانطور که من آن را “coronavirus امیدوارم نمی شود بدترین بیماری همه گیر اما آن را قطعا در شکل دادن به wokest بیماری همه گیر.” در آن زمان من تا به حال هیچ ایده که به کشندگی ویروس — و تنها اگاهی به عنوان بخشی از wokeness.

در آن قطعه من به نقل از جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Bloomberg School of Public Health که صحبت برای کامپیوتر جدید ارتدکسی زمانی که او اعلام کرد: “مبارزه با کروناویروس با ممنوعیت سفر یک اشتباه است.” به عبارت دیگر یکی از اساسی ترین ایده بهداشت عمومی — جدا کردن پاتوژن از پتانسیل آن اهداف نمی شد در نظر گرفته شود چرا که آن را نقض مرز ایدئولوژی از جان لنون, تخیلی قصيده “تصور کنید.”

در حال حاضر چهار ماه بعد بسیاری در بهداشت عمومی استقرار هستند به مبارزه با نژادپرستی به عنوان آنها آن را تصور کنید. به آنها که بسیار بالاتر از اولویت مبارزه با ویروس.

در ژوئن 4, سیاسی — و نه دقیقا یک چشمه از سمت راست-کنار — با اشاره به جدید تاکید headlining اول آن داستان “ناگهان مقامات بهداشت عمومی می گویند عدالت اجتماعی مهم تر از فاصله اجتماعی.” عنوان مقاله قرار داده و آن را حزب جدید خط “مخدوش به بسیاری از کسانی که صرف بهار به شدت جدا شده در مشاوره سلامت مقامات تنها به شنیدن این که این نیاز ممکن است پس مطلق بعد از همه.”

و بله که به یاد من — به عنوان شما ممکن است به یاد بیاورید به عنوان خوبی که در بین مشغله با “r” کلمه نژاد پرستی وجود دارد این دغدغه از “l” کلمه مستند. بله از فوریه تا اواخر ماه مه بزرگ بهداشت عمومی تا به حال نسخه ای برای بقیه از ما: قرار دادن اقتصاد در کما. (مرتبط: یک ملت تحت مستند تقسیم Pandemic)

در انصاف به lockdowners ما ممکن است به یاد بیاورید که در ماه فوریه و مارس هیچ کس واقعا می دانست که تاثیر این ویروس; بنابراین یکی می تواند استدلال می کنند که به طور موقت مستند یک ایده خوب بود فقط بنابراین ما می تواند سهام را از این وضعیت است. ما بعد از همه, هنوز بدانند چگونه به مسئولیت رسیدگی به همه گیر در عصر جهانی سفر و زنجیره تامین.

علاوه بر این, ما باید اجازه می دهد برای واقعیت ساده است که حتی بهترین نیت اشتباه خواهد شد; بنابراین ما می توانیم شاید بافت آنچه که ما در حال حاضر می تواند تشخیص به عنوان فاجعه بهداشت عمومی تصمیم گیری.

مثلا آن زمان در حالی که برای کشف کردن که خاموش کردن شغل از کار مردم نبود چنین ایده خوبی است که تعداد کمی از آنها به خطر افتاده است توسط ویروس. در همان زمان در حال حرکت COVID-19 حامل خارج از بیمارستان ها و خانه های سالمندان بود یک ایده واقعا بد — از آنجا که افراد مسن بودند و به شدت به خطر افتاده است. به همین دلیل 80 درصد از COVID-19 مرگ و میر شده است در میان کسانی که 65 ساله و مسن تر.

خوب ما هنوز در حال یادگیری است. و پس از چند هفته ما باید یاد می گرفتم: ما باید در تغییر سیاست های ما و حل و فصل به نوبه خود COVID بحران به تعلیم لحظه — یک مطالعه موردی در چه نکنید.

در عین حال همانطور که همه ما می دانیم, بهداشت عمومی مقامات و سیاستمداران که باید به آنها گوش تصمیم به حفاری در پاشنه خود را چسبیده با یک بدیهی است که مستند فاجعه بار سیاست. چرا ؟ شاید به این دلیل که “کارشناسان” بودند سرسختانه متصل به خود را الگوی ذهنی. یا شاید به این دلیل که آنها فقط نمی مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد به میانه امریکا — و شاید آنها حتی لذت در چسباندن آن را به کسانی که ممکن است “نژادپرست است.”

در واقع مستند بود, بهداشت عمومی, پارتی, خط تا مارس 25 مرگ جورج فلوید. پس از آن که معترضان پیوست البته با تظاهر کنندگان و غارتگران پر از خیابان سلامت “کارشناسان” تشویق آنها در مستند گم می شود.

در واقع, که سیاسی مقاله به نقل از همان Nuzzo, چاه تامین می شود بلومبرگ مدرسه گفت: “در این لحظه بهداشت عمومی از خطرات ناشی از اعتراض به تقاضای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند تا حد زیادی بیش از مضرات ویروس.” (مرتبط: چپ سوء استفاده تروما از نژاد پرستی)

دیگران در بهداشت عمومی apparat در حال ساخت مشابه امتیاز. مثلا Osagie K. Obasogie یک bioethicist در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی نوشت که بهداشت عمومی مشکل است “خشونت پلیس بیماری همه گیر.”

برای چشم انداز است که ادعا می کنند ما ممکن است توجه داشته باشید که در 2019, 235 سیاه آمریکایی ها بودند به ضرب گلوله به مرگ توسط پلیس و همچنین 769 از سایر نژادها می باشد. حتی کسانی که مرگ بالغ در کنار هم قرار نمی واجد شرایط به عنوان یک “بیماری همه گیر.” (برای آگاهی بیشتر از دیدگاه ما ممکن است توجه داشته باشید در سال 2018 آخرین سال که داده ها در دسترس هستند 7,407 سیاه, نفر کشته شدند, به عنوان بخشی از 14,123 آمریکایی ها به طور کلی.)

از چنین موقعیتی وکالت و جنس بنجل به بورس می آید شهرت خراب عمومی-بهداشت حرفه ای.

بررسی این فکری خرابه جورج پاکر نوشتن برای اطلس — نه او و نه خود را در مجله محافظه کار بودن — منتقل شد به اعلام “عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان, گیر افتاد, بین علم و سیاست خود را در حال تلاش برای بحث در اطراف این واقعیت تلخ و در انجام آنها از بین بردن خود را سخت به دست آورد اقتدار.”

تا مطمئن شوید که هر عمومی-کارشناس بهداشت خواست, خود, خودش, و یا آنها خود را به عنوان یک PC wokester. در واقع این حرفه ممکن است در عین حال تمیز کردن آن عمل می کنند و در نتیجه بهبود یافتن از آن زمان موجی خود تخریب. بیایید امیدواریم که به دلیل صادقانه بهداشت عمومی است, بعد از همه, صرفه جویی در زندگی موضوع.

در عین حال در عین حال اقتصادی و روانی آسیب انجام می شود به این کشور توسط این ناخالص سوء رفتار حرفه ای شده است و سرسام آور است. بله بیدار است بر ما — و آن را خنده دار.

James P. Pinkerton سابق کاخ سفید سیاست داخلی دستیار رئیس جمهور رونالد ریگان و جورج دبلیو بوش بوده است فاکس نیوز عامل از سال 1996.

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این تفسیر هستند کسانی که از نویسنده و نه منعکس کننده موضع رسمی Daily Caller, اخبار بنیاد. محتوای ایجاد شده توسط DCNF در دسترس است بدون اتهام به هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de