منحصر به فرد: کاخ سفید شیپور خاموشی دو متحدان جدید رئیس ستاد منجر به سیاست داخلی شورای

کاخ سفید رسما ترویج دو متحدان نزدیک از علامت مراتع رئیس جمهور جدید رئیس ستاد برای کمک به رهبری سیاست داخلی شورای مقامات دولت را تایید کرده اند به the Daily Caller.

بروک رولینز خواهد شد که نام مدیر سیاست داخلی شورای, یک عضو دفتر آمریکایی نوآوری و کمک به رهبری در موضوع عدالت کیفری اصلاحات از طریق کار خود را در اولین مرحله عمل یک دولت گفت: با توجه به تماس گیرنده. علاوه بر این, Derek Lyons ادامه خواهد داد کاخ سفید: دبیر ستاد در حالی که خدمت در نقش جدید خود به عنوان مشاور رئیس جمهور و مشاوره او در سیاست داخلی.

“این کلام حرکت برای پیشبرد جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا اولین دستور کار آورد و این کشور را در عمل بیش از بقیه در سال” مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت گفت: با توجه به تماس گیرنده. “رئیس جمهور تهمت و مارک مراتع در حال بالا بردن دو از بیشترین اکثر متعهد ذهن محافظه کار در کاخ سفید است.” (مرتبط: منحصر به فرد: نیویورک اذعان آگاهانه Undercounting خانه سالمندان مرگ و میر پس از بی سر و صدا تغییر گزارش قوانین)

واشنگتن, DC – ژانویه 29: (L-R) بروک رولینز معاون رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر نوآوری آمریکا و اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney می رسند برای یک مراسم برای ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه تجارت در جنوب چمن کاخ سفید در ژانویه 29, 2020 در واشنگتن, DC. (عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

لیون استفاده می شود به کار در کاپیتول هیل به صورت سابق تگزاس در کنگره جب Hensarling رئیس سابق محافظه کار جمهوری خواه کمیته مطالعه و خدمت به عنوان یک کارمند قانون در سی مدار دادگاه برای قاضی برت Kavanaugh قبل از انتصاب خود را به دیوان عالی کشور. او همچنین تحویل برنده استدلال قبل از دیوان عالی کشور فشار اجازه می دهد تا برای نماز در قانونگذاری جلسات و دفاع از متمم اول قانون اساسی حقوق یک مسیحی نانوایی.

“در سه سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است وجود دارد هیچ جنگنده قوی تر برای رئیس جمهور دستور از درک” مارک مراتع’ رئیس ستاد گفت: در بیانیه ای به تماس گیرنده. “او یک دارایی فوق العاده به کاخ سفید و ما هیجان زده به گسترش نقش خود است.”

رولینز و لیون هر دو از متحدان نزدیک به ناروا در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر با دو مجموعه نقش مهمی در سوق دادن رئیس جمهور آینده تلاش برای بازگشایی اقتصاد پس از coronavirus قفل کردن اقدامات است. رولینز موفق خواهد شد جو Grogan مدیر سابق سیاست داخلی شورا منصوب شده توسط رئیس سابق کارکنان میک Mulvaney.

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده در حال حاضر در 1,461,048 در نتیجه 87,646 مرگ و میر با توجه به واشنگتن پست. (مرتبط: “ما تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر’: Kayleigh McEnany توضیح می دهد که چرا کاخ سفید انداخت از دولت اوباما همه گیر طرح)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de