فیلم منحصر به فرد: ‘غیر قانونی مجمع را اعلام کرد در پورتلند به عنوان آتش سوزی فدرال افسران جنگ با تظاهر

(پورتلند) — یک “غیر قانونی مجلس” اعلام شد در اوایل صبح روز جمعه پس از یک بزرگ تظاهرات مسالمت آمیز تبدیل به یک شب دیگر از مبارزه در مقابل دادگاه فدرال در پورتلند اورگان است.

هزاران نفر جمع شده بودند شنبه شب به عنوان بخشی از ادامه تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ با توجه به Daily Caller خبرنگاران در صحنه است. مادرم بودند en جرم و همچنین ارتباط آرنج به آرنج و تشکیل یک انسان مانع در اطراف جمعیت است. در حالی که شب شروع, صلح آمیز, آن شکست به عنوان زمان عینک – تبدیل شدن به یک نبرد با ماموران فدرال یک بار دیگر.

پنجشنبه شورش جمعیت شروع به آماده شدن برای نبرد با موقت سپر و چتر برگزاری این خط به طور مستقیم در مقابل از مادران در دادگاه. جمعیت به طور فزاینده ای آشفته به عنوان افسران باقی مانده در داخل دادگاه و بسیاری شروع به کوبیدن در حصار. دیگران انداخت بطری های شیشه ای و ترقه بیش از نرده ها و آتش سوزی شد.

فدرال افسران صادر هشدارهای متعدد بیش از یک بلندگو آموزش جمعیت به ترک حصار تنهایی. هر زمان جمعیت آغاز خواهد شد فریاد و کوبیدن بر روی حصار در تلاش برای غرق کردن صدا با توجه به روی صحنه خبرنگاران.

به عنوان شب عینک افسران پدید آمده از دادگاه پس از صدور اخطار و شروع به سعی و پراکنده کردن جمعیت. خبرنگاران متوجه شده است که تظاهر به نظر می رسد تا حد زیادی ملل متحد-مرحله به مرحله با رگبار گلوله از فلش بمب و گلوله و گاز اشک آور.

به عنوان افسران رفت و در حمله تظاهر کنندگان که اغلب دیده می شود پشتیبان گیری, تنها برای تجدید قوا و سر به دادگاه است. این منطقه از مرکز شهر پورتلند به سرعت پر از دود غلیظ و با صدای بلند انفجار به عنوان تظاهر کنندگان حاضر به طور کامل پراکنده.

تماشا کنید:

تظاهر کنندگان همچنین پرتاب قوطی در افسران استفاده می شود برگ دمنده به تغییر مسیر دود و قرار دادن مخروط بیش از آنها را.

فدرال افسران اعلام غیر قانونی مجمع فقط بعد از ساعت 1 صبح جمعه. یک بلندگو اعلام هشدار داد تظاهر کنندگان چندین بار برای پراکنده اما جمعیت باقی مانده است. افسران بیرون آمد و سعی در متفرق کردن جمعیت یک بار دیگر اما معترضان مبارزه بازگشت دوباره است.

تماشا کنید:

پس از اول تنها در حال ظهور از داخل دادگاه فدرال ماموران تغییر تاکتیک. در یک نقطه در اوایل صبح روز جمعه ماموران آمد تا از یک طرف خیابان که در آن وجود دارد نه یک حصار در خدمت به عنوان یک انسداد. فدرال افسران با موفقیت تحت فشار قرار دادند جمعیت به چندین بلوک و یک بن بست رخ داده است قبل از اینکه ماموران عقب نشینی کردند.

شب ادامه دارد و تظاهر کنندگان با موفقیت عبور حصار در دادگاه و روشنایی یکی دیگر از آتش در داخل. مقامات فدرال مجبور شدند به ظهور چندین بار و با استفاده از تاکتیک های مختلف برای متفرق کردن جمعیت در طول شب. یک گروه بزرگی از افسران باقی مانده است که از 4 صبح در پورتلند حفاظت از ساختمان.

چند نفر دستگیر شدند در طول شورش و همچنین با توجه به خبرنگاران بر روی زمین در پورتلند. یک مرد به نظر می رسد به تلاش و تداخل با دستگیری فیلم نشان می دهد. (مرتبط: پشت صحنه پورتلند شورش — چه بزرگترین تفاوت بین این و سیاتل CHAZ?)

تماشا کنید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>