رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و حاضر به عمل به عنوان یک میانجی در افزایش درگیری مرگبار در هند-چین مرز گفت: روزانه تماس گیرنده در یک منحصر به فرد دفتر بیضی ،

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با تماس گیرنده برای بیش از یک ساعت یکشنبه شب در مورد موضوعات مختلف از جمله نژادی و نابرابری coronavirus, تبلیغات, تحریم, جان بولتون و 2020 انتخابات. او توضیح داد که هر چند او با هر دو رئیس جمهور چین و نخست وزیر هند نارندرا مودی در مورد موضوع “نه حزب خواسته است ما را درگیر کنید.”

“من توافق کرده اند که به واسطه اگر آنها می خواهند آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد. “من خوب میانجی اما وجود دارد مقدار زیادی از خشم وجود دارد.” (مرتبط: 20 سربازان هندی و خوست در چند ساعت مرزی برخورد با چین مربوط به باشگاه ها و سنگ)

President Donald Trump sits down for an Oval Office interview with Daily Caller's Christian Datoc, Vince Coglianese, and Geoff Ingersoll (White House Photo by Tia Dufour)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشسته برای یک دفتر بیضی مصاحبه با Daily Caller مسیحی Datoc, Vince Coglianese و جف Ingersoll (کاخ سفید عکس توسط Tia دوفور)

بیش از 20 سربازان هندی و چند, چینی, سربازان کشته شدند دوشنبه در آنچه در حال حاضر مرگبارترین درگیری میان این دو کشور در 50 سال گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که این کشورها باید “توافق برای استفاده از اسلحه” و مرگ و میر ناشی شد “باشگاه ها و میخ خفاش ها.”

“این بود که شما می توانید می گویند خشن تر از اسلحه” او ادامه داد. “این وحشتناک بود.” (مرتبط: منحصر به فرد: ‘بسیار آلوده تر بازی’ — مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد برای دریافت درگیر در ساخت تبلیغ تحریم های غیر قانونی)

“در حال حاضر شما در حال گرفتن به سبک قدیمی جنگ از صدها سال پیش است.”

روزانه تماس گیرنده خواهد بود و انتشار انتخاب اضافی از مصاحبه با رئیس جمهور در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net