منحصر به فرد: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: برخی از فرمانداران ساخته شده ‘غم انگیز اشتباهات” در خانه های سالمندان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روزانه تماس گیرنده است که برخی از فرمانداران ساخته “اشتباهات غم انگیز” با سیاست های خود را نسبت به خانه های پرستاری در بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور تهمت صحبت با تماس گیرنده برای بیش از یک ساعت یکشنبه شب در مورد موضوعات مختلف از جمله CHAZ نژادی نابرابری coronavirus, تبلیغات, تحریم, جان بولتون, چین و 2020 انتخابات.

فرمانداران اشتباهات آنها ساخته شده اشتباه بزرگ. برخی از فرمانداران ساخته شده اشتباهات بزرگ قرار داده و مردم را به خانه های سالمندان که نباید وجود داشته اند که به شدت آلوده. و گسترش آن در هیچ متفاوت از یک منطقه بزرگتر,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه.

رئیس جمهور با اشاره به اولین تأييد عمده شیوع در ایالات متحده رخ داده است که در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس در یک خانه سالمندان در خارج از سیاتل. (مرتبط: منحصر به فرد: تهمت به او می گوید “باید در 100 درصد’ تصویب با رای دهندگان)

منظورم این است که اول خود را واقعی فاجعه بود خانه سالمندان در ایالت واشنگتن. فرماندار Inslee. آنها آموخته اند که باید از آن دلیل است که خانه سالمندان محو شد درست است ؟ تقریبا همه از درگذشت که یک خانه سالمندان و فرمانداران اشتباهات. آنها ساخته شده اشتباه بزرگ. آنها باید نه انجام داده اند و آنچه آنها” رئیس جمهور اضافه شده است.

در حال حاضر مردم آن را تماشا کنید. شما می دانید ما آموخته زیادی در مورد این بیماری است اما آنها ساخته شده ایم غم انگیز, من می خواهم آن را غم انگیز اشتباهات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در خصوص برخی فرمانداران به من و نه به نام خود بلکه برخی فرمانداران آنها انجام نمی آن را بر روی هدف, اما آنها مرتکب اشتباه شده.”

WASHINGTON, DC - APRIL 21: U.S. President Donald Trump and Treasury Secretary Steven Mnuchin participate in the daily coronavirus task force briefing at the White House on April 21, 2020 in Washington, DC. Earlier in the day, the president met with New York Gov. Andrew Cuomo in the Oval Office to discuss COVID-19 testing. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شرکت در روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در آوریل 21, 2020 در واشنگتن, DC. (عکس از درو Angerer/گتی ایماژ)

هزاران نفر از سالمندان coronavirus بیماران درگذشت در خانه های پرستاری در سراسر نیویورک پس از لیبریا اندرو کومو صادر سفارش الزامی است که زندگی کمک امکانات اعتراف coronavirus بیماران.

کومو بعد معکوس سیاست جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت بستری آگاهانه حذف تعداد نامعلومی از coronavirus مرگ و میر ناشی از آن در خانه سالمندان برگه.

روزانه تماس گیرنده خواهد بود و انتشار انتخاب اضافی از مصاحبه با رئیس جمهور در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net