رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز نا امیدی که او نیست و بیشتر محبوب با رای دهندگان در یک مصاحبه اختصاصی با فراخوان روزانه در دفتر بیضی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتگو با Caller جمعه شب برای بیش از یک ساعت بر روی انواع مختلفی از مسائل — از جمله نژادی و نابرابری coronavirus, چین, جان بولتون و 2020 انتخابات. در طول مکالمه وی کار خود را در عدالت کیفری اصلاحات سیاه کاهش نرخ بیکاری به پایین تاریخی ایجاد فرصت های مناطق و تامین بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها به عنوان مشخصه دستاوردهای خود را در سه سال و نیم در دفتر. (منحصر به فرد: ‘بسیار آلوده تر بازی’ — مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد برای دریافت درگیر در ساخت تبلیغ تحریم های غیر قانونی)

تماس گیرنده به نوبه خود خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به همین دلیل با توجه به اینکه رای گیری نشان می دهد پایگاه خود را برای رای دادن او در سال 2020 انتخابات بدون توجه به آنچه او انجام نمی دهد بیشتر به طور مستقیم به “حق همه از این نژادی و نابرابری” شروع با “[دعوت] Black Lives Matter در بخشی از این گفتگو” و “[گفتن] کنگره به تصویب قانون به Juneteenth تعطیلات فدرال.”

President Donald Trump sits down for an Oval Office interview with Daily Caller's Christian Datoc, Vince Coglianese, and Geoff Ingersoll (White House Photo by Tia Dufour)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشسته برای یک دفتر بیضی مصاحبه با Daily Caller مسیحی Datoc, Vince Coglianese و جف Ingersoll (کاخ سفید عکس توسط Tia دوفور)

او گفت: تماس گیرنده که بر اساس دستاوردهای خود را تایید رتبه با رای دهندگان باید در “100 درصد است.”

هنگامی که فشرده شده توسط تماس گیرنده چرا او فکر می کند محبوبیت خود را ندارد بالاتر او پیشنهاد کرد “این عادت است.”

“عادت بودن آنها استفاده می شود به رای گیری برای برخی حزب” او اذعان کرد. “رای گیری بسیار جعلی به هر حال هنگامی که آن را به من می آید.”

من نمی دانم” POTUS ادامه داد. “من نمی دانم چه چیز دیگری من می تواند انجام دهد به غیر از تغییر ذهن و روانشناسی همه در جهان است.”

روزانه تماس گیرنده خواهد بود و انتشار انتخاب اضافی از مصاحبه با رئیس جمهور در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de