رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست برنامه ریزی در imminently ارسال فدرال دارایی برای اصلاح کاپیتول هیل خودمختار منطقه در سیاتل بشویید. با وجود بارها و بارها تهدید به انجام این کار, او گفت: روزانه تماس گیرنده در یک منحصر به فرد دفتر بیضی ،

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با تماس گیرنده برای بیش از یک ساعت یکشنبه شب در مورد موضوعات مختلف از جمله نژادی و نابرابری coronavirus, تبلیغات, تحریم, جان بولتون, چین و 2020 انتخابات.

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن به خواست واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee به استقرار گارد ملی و نیروهای نظامی برای بازپس گرفتن CHAZ و گفت که او خود را “خواهد شد مراقبت از آن” اگر Inslee نتواند به عمل می کنند. رئیس جمهور روز دوشنبه گفت که او تا به حال در مورد وضعیت با دادستان کل لایحه Barr. وقتی پرسید که توسط تماس گیرنده چه Barr است “مشاوره” او را به انجام POTUS گفت: او در حال حاضر “نشستن پشت و تماشای این فاجعه است.”

TULSA, OKLAHOMA - JUNE 20: U.S. President Donald Trump speaks at a campaign rally at the BOK Center, June 20, 2020 in Tulsa, Oklahoma. Trump is holding his first political rally since the start of the coronavirus pandemic at the BOK Center today while infection rates in the state of Oklahoma continue to rise. (Photo by Win McNamee/Getty Images)

TULSA, OKLAHOMA – ژوئن 20: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در یک کمپین تجمع در BOK, مرکز ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma. مغلوب ساختن پیشی جستن است برگزاری اولین تظاهرات سیاسی از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس در BOK مرکز امروز در حالی که نرخ ابتلا به عفونت در ایالت اوکلاهما در ادامه به افزایش است. (عکس برنده McNamee/گتی ایماژ)

تماس گیرنده خواسته اگر او در واقع نیست و در حال حاضر قصد مداخله چرا ادامه سخنان و اظهارات نشان می دهد او این کار را انجام دهید.

“خب از آنجا که ما می توانید آن را هر زمان که می خواهید” تهمت پاسخ داده است. “اما زمانی که من به تماشای این نمایش چقدر بد است که شهر سیستم دولت است چرا که آنها همه چپ دموکرات ها در حال اجرا در تمام این مکان ها است که باید این مشکلات است.”

“سیاتل یک فاجعه است” او ادامه داد. “مینیاپولیس شده است یک فاجعه است و شما می دانم که اگر من به شدت به آنها بگویید, ‘دریافت گارد ملی در آن وجود دارد’ مینیاپولیس هنوز هم تحت محاصره است.”

دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد Inslee “باید قادر به مراقبت از آن به راحتی اما او یک چپ رادیکال بیش از حد.”

“چیز شگفت انگیز است هر چند که فکر می کنم از آن به آنها اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد و آنها در واقع با توجه به “آیا آن را نمی فوق العاده چیزی است؟’ من به تماشای شب گذشته که در آن صاحبان فروشگاه های فروشگاه های خود را گرفته اند دور امرار معاش خود را نابود شده است.”

روزانه تماس گیرنده خواهد بود و انتشار انتخاب اضافی از مصاحبه با رئیس جمهور در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو