منحصر به فرد: مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی کمپین ‘مادرم برای مغلوب ساختن پیشی جستن’ ائتلاف

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین راه اندازی یک “مادرم برای مغلوب ساختن پیشی جستن” ائتلاف پیش از روز مادر در طول پخش آنلاین.

کمپین آنلاین پخش خواهد شد شنبه 8 p. m. تهمت کمپین سخنگوی سارا ماتیوز گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد. آن را ویژگی تهمت 2020 مشاوران لارا مغلوب ساختن پیشی جستن, مرسدس بنز, Schlapp, کاترینا پيرسون و ملی صندلی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی کمیته مالی Kimberly Guilfoyle.

“رئیس جمهور تهمت ساخته شده است تا ما خروش اقتصاد یک بار با خود امریکا برای اولین بار سیاست و او تنها کسی است که می تواند دوباره آن را انجام دهد” لارا مغلوب ساختن پیشی جستن در بیانیه ای گفت: ارائه شده به DCNF.

او ادامه داد: “مادران در سراسر کشور به سرعت به رسمیت شناختن است که جو بایدن را فاجعه آمیز سیاست مضر خواهد بود برای ملت ما و خانواده های مضر برای آینده فرزندان ما است.”

Rally signs, photo courtesy of the Trump campaign.

عکس حسن نیت ارائه میدهد از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

این ائتلاف در نظر گرفته شده است به “بسیج و توانمندسازی مادران, خاله, مادربزرگ ها و ناناس سراسر کشور” برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن pro-خانواده و طرفدار امریکا سیاست و انتخاب مجدد او برای دور دوم. (مرتبط: Sen دایان فاینستاین که در دفاع از کریستین Blasey فورد, تماس, تارا Reade اتهام علیه جو بایدن ‘مضحک’)

“زنان در سراسر کشور می دانند که چهار سال بیشتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های تضمین جوامع امن تر و قوی تر خانواده ها و آینده روشن فرزندان ما و نسل های آینده سزاوار” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: در آزادی مطبوعات.

“MAGA Mama” gear and “MAGA Babe” gear for children, photo courtesy of the Trump campaign.

“MAGA Mama” دنده و “MAGA کودک” دنده برای کودکان, عکس حسن نیت ارائه میدهد از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

در حین پخش فیلم قبلا با توجه به شیوع کروناویروس این تهمت کمپین اعضا مورد بحث تهمت رهبری در طول همه گیر و همچنین به عنوان “اقدامات قهرمانانه” از دالاس سالن مو مالک شلی لوتر بود که زندانی به مدت هفت روز برای امتناع یک قاضی درخواست به اعتراف است که او اصرار در نگه داشتن کسب و کار باز شد “خودخواه.” اعضا همچنین در مورد دموکرات ها و رسانه ها “نفاق” به سمت 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن مدعی تارا Reade.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im