منحصر به فرد: مغلوب ساختن پیشی جستن بن کارسون هستند ‘تخریب’ اوباما-عصر مسکن قانون متهم Funneling پول به مناطق ثروتمند

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به پایان خواهد رسید و دولت اوباما 2015 مثبت پیشبرد نمایشگاه مسکن (AFFH) حکومت پنج شنبه صبح و مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون و ارشد HUD مقامات توضیح داد: روز شنبه به the Daily Caller.

“در درخواست از رئیس جمهور HUD خواهد بود پاره کردن دولت اوباما مثبت پیشبرد نمایشگاه مسکن قاعده” کارسون گفت: روزانه تماس گیرنده. “تقریبا در هر صورت این یک واقعیت است که دولت های محلی هستند بیشتر کافی برای مقابله با جامعه خود را به نیازهای منحصر به فرد از هر غیرمنتخب بوروکرات در واشنگتن است.”

“رئیس جمهور تهمت وعده برای حفظ آمریکا محلات من خوشحالم که به گزارش وعده نگه داشته شده است.” (منحصر به فرد: کاخ سفید را مقررات زدایی تلاش به طور خاص افزایش, سیاه امریکا COVID بازیابی بن کارسون می گوید)

WASHINGTON, DC - JUNE 25: Housing and Urban Development Secretary Ben Carson (2L) speaks before U.S. President Donald Trump signed an executive order establishing a White House Council on eliminating regulatory barriers to affordable housing, in the Oval Office at the White House on June 25, 2019 in Washington, DC. DC. The council, which will be made up of members of eight federal agencies, will reportedly be tasked with easing local barriers to the private sector of creating housing, according to published reports. Also picture are Sen. Martha McSally (R-AZ) (L) and Sen. Tim Scott (R-SC). (Photo by Mark Wilson/Getty Images)

واشنگتن, DC – ژوئن 25: (Photo by Mark Wilson/گتی ایماژ)

این AFFH قانون اضافه شد به چندین دهه مسکن عادلانه عمل دولت اوباما در تلاش برای نگه محلی HUD دریافت پاسخگو به ایده گسترش مسکن مقرون به صرفه با تولید و حفظ ارزیابی منصفانه مسکن به شیوه. کسانی که ارزیابی زین HUD حقوق و دستمزد با برآورد 64 کارکنان اضافی که حقوق هزینه مالیات دهندگان آمریکایی به 15 میلیون دلار در سال است.

بعلاوه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معتقد به حکومت صدمه دیده و کم درآمد آمریکایی ها مجبور بودجه فدرال به مناطق ثروتمند به عنوان حوزه های قضایی متعدد محلی تصمیم گرفتند از این برنامه با توجه به هزینه تولید گزارش ارائه آنها را به HUD و در بسیاری از موارد مجبور طریق پهنه بندی تغییرات برای حفظ نمایند….

کارسون و ارشد HUD مقامات اظهار داشت که تصمیم به عقب AFFH مورخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین روز در دفتر. کارسون در اصل به حالت تعلیق AFFH ابزار در سال 2018 و مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر دستور کارسون در ژانویه سال 2020 برای رفتن تا آنجا که قانون اجازه می دهد تا به فسخ و جایگزینی حکومت بدون نیاز به اقدام کنگره ارشد HUD مقامات گفت. رئیس جمهور اخیرا ابراز نظر خود را در مورد این موضوع به tweeting او با توجه به پایان دادن به حکومت در ماه ژوئن.

تغییر حکومت هنوز هم اجازه می دهد تا حوزه های قضایی برای دریافت کمک های مالی و پلیس مکانیزم جوش پایین حدود 270 صفحه هدایت و اسناد تولید شده توسط دولت اوباما به چهار ارکان کلیدی: نمایشگاه مسکن باید امن و مناسب و معقول و عاری از تبعیض غیر قانونی و قابل دسترس تحت حقوق مدنی ،

به منظور واجد شرایط برای دریافت مسکن, کمک های مالی به حوزه های قضایی باید گواهی آنها را پیشرفته حداقل یکی از فوق اساسنامه. HUD مقامات که خواسته Daily Caller چگونه دولت قصد دارد در اجرای دریافت پیشبرد نمایشگاه مسکن توضیح داد که در حالی که آنها نمی تواند راه اندازی یک جدید اجرای آنها هنوز برنامه ای برای اجرای قانون تخلفات در همان شیوه ای که تحت آن AFFH در حال حاضر عمل یعنی گزارش های عمومی.

HUD مقامات نگهداری می شود که تغییر حکومت به این معنا نیست که دولت “رها” اصول مشخص شده در این نمایشگاه مسکن عمل می کنند. به جای آنها گفت که تهمت و کارسون به دنبال ساده کردن فرایند که در آن محلی حوزه های قضایی می تواند به سرعت ارائه امن و مقرون به صرفه مسکن به افرادی که به آن نیاز دارید.

از زمانی که شنود گذاشته به رهبری HUD, Carson گرفته گام های قابل توجهی را برای اطمینان از عادلانه مسکن کمک شود ساخته شده است در دسترس برای کسانی که واقعا به آن نیاز دارید. او و HUD متهم و شکایت Facebook نقض عادلانه قانون مسکن در سال 2019 با محدود کردن مسکن از تبلیغات مبتنی بر نژاد و عوامل دیگر. کارسون نیز پاک شدن قابل توجهی از نمایشگاه مسکن شکایت نورد بیش از دولت قبلی. اطلاعات ارائه شده به Daily Caller نشان می دهد که تحت کارسون رهبری HUD مورد بررسی قرار گرفت و حل و فصل 22,933 مسکن عادلانه موارد از ژانویه 2017.

US President Donald Trump takes part in a cabinet meeting in the Cabinet Room of the White House in Washington, DC on November 19, 2019 as Ben Carson, Secretary of Housing and Urban Development looks on. (Photo by MANDEL NGAN/AFP via Getty Images)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد در یک جلسه هیئت دولت در کابینه در کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 19 نوامبر سال 2019 به عنوان بن کارسون وزیر مسکن و توسعه شهری به نظر می رسد. (عکس توسط مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه مدیر اهل Vought جشن کارسون ،

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب از دولت اوباما ‘جنگ در حومه شهر’ عمده پیروزی برای مردم آمریکا” Vought گفت: Daily Caller شب چهارشنبه. “واشنگتن باید قدرت مهندس اجتماعی جوامع ما با اعمال نفوذ فدرال منابع است. خوشبختانه رئیس جمهور تهمت پا کرده است در محافظت از محله های ما جوامع و خانواده هایی از این دست سنگین دولت است.”

آریزونا جمهوری خواه در کنگره پل Gosar و یوتا جمهوریخواه ایالت مایک لی ارائه شده مشابه ستایش به the Daily Caller از کارسون و تهمت و دولت در این مسئله است.

“وزیر نتانیاهو و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به حق به رسمیت شناخته شده اهمیت عقب اوباما AFFH حکومت که به دنبال گرفتن محلات به صورت تخیلی جمعیتی طراحی. برای سال های من مبارزه کرده اند این تلاش دموکرات ها برای اجتماعی مهندس محله های محلی برای قدرت سیاسی” Gosar اعلام کرد. “من به طور کامل از این برگ برنده دولت قانون که سبب جوامع محلی.”

“هر آمریکایی باید انتخاب کنید که در آن به زندگی می کنند و هر جامعه باید به رقابت برای ساکنان جدید را به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب” لی اضافه شده است. “آنچه در جوامع ما لازم نیست دیگر هزینه دولت دستور است که باعث می شود آن را سخت تر برای جوامع محلی به حکومت. این واژگونی رئیس جمهور اوباما را سنگین مسکن قانون یک گام قوی نسبت به مسکن بیشتر مقرون به صرفه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>