منحصر به فرد: ‘آنها اهمیتی نمی دهند’: به عنوان Coronavirus فلج کسب و کارهای کوچک برخی از وام دهندگان Pounced

  • در زمانی که آمریکا افراد و کسب و کار در حال باندهای هم پول نقد پیشرفت شرکت به شدت در حال رفتن پس از کسب و کارهای کوچک مبارزه با توجه به کوروناویروس.
  • یک شرکت Itria سرمایه گذاری در زمینه پرونده های حقوقی متعدد foreclosing در کسب و کارهای کوچک در میان بحران اما قطع بسیاری از کسانی که مناسب پس از Daily Caller, اخبار بنیاد اقدام به تماس با کسب و کار برای این داستان.
  • در جالب و تاب Itria پدر و مادر شرکت Biz2Credit نگه داشتن خود را به عنوان یک قهرمان از کسب و کار کوچک و به تازگی راه اندازی یک منبع hub برای کسب و کار به دنبال رهایی از اداره کسب و کار کوچک.

از بانک ملی تعویق انداختن پرداخت وام مسکن به مدیران اجرائی خود را پرداخت همبستگی برای furloughed کارگران شده اند وجود دارد بسیاری از نمونه های آمریکایی صنایع پله تا بشقاب به عنوان فدرال و دولت های ایالتی و محلی به تصویب رسید زمان جنگ مانند پاسخ به مبارزه با کروناویروس بحران است.

اما یک صنعت ارائه می دهد که فرم مبهم مالی برای کسب و کارهای کوچک به نام تاجر پیشرفت های نقدی (MCA) است به ظاهر یک رویکرد متفاوت است.

“وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد کمک به کسب و کارهای کوچک. اما در چند روز گذشته و وکلا در حال اجرا طرح دعوی در دادگاه میلز suing کسب و کارهای کوچک برای استخراج نقدی” کمیسیون تجارت فدرال عضو Rohit چوپرا توییتی در 19 مارس در مورد وصول میباشد. “وکلا کار برای وام دهندگان که ارائه گران payday-سبک با استفاده از وام ناقص شرایط قرارداد به رستوران ها و کسب و کار.”

MCAs یک شکل از تامین مالی به طور معمول قوی تر توسط کسب و کارهای کوچک است که اصلا دسترسی به سنتی گزینه های وام. MCAs وام نیست بلکه آنها در حال فروش بخشی از یک کسب و کار درآمد آینده در تخفیف. نمونه وصول نامه نیاز به کسب و کار برای پرداخت هر روز کسب و کار از مجموعه ای مقدار دلار تا توافق حل و فصل است.

وصول توافق نامه به طور معمول عبارتند از “اعترافات قضاوت” بند که نیروی کسب و کار به درخواست مسئول اگر وصول دهنده مدعی است که این توافق شکسته شده است که می تواند رخ دهد اگر کسب و کار نتواند فقط یکی یا دو تا از آنها روزانه پرداخت. این موافقت نامه به طور معمول کمک مالی ارائه دهندگان فوری راست به تعادل برجسته از کسب و کار در صورت نقض.

“این است robosigning در استروئیدها” چوپرا گفت: از اعترافات قضاوت بند.

شین Heskin یک دادگاه وکیل است که شهادت قبل از کنگره در سال 2019 در مورد کسب و کارهای کوچک که شکایت شده MCA شرکت گفت: DCNF که او دیده است افزایش دادخواهی اقدامات مطرح شده توسط شرکت های وصول پس از coronavirus بحران ایالات متحده است.

“من را دیده اند یک کاهش در همه جای من شاهد افزایش براده و حتی رفتار تهاجمی تر از قبل به این” Heskin گفت.

یکی از پرکار filer شد Itria سرمایه گذاری یک MCA دهنده است که شکایت 15 در برابر کسب و کار در نیویورک در طول هفته مارس 16.

در یکی از آن های اخیر دعاوی Itria متهم مشتری خود را از عدم روزانه خود پرداخت و ابتدا “و یا در مورد مارس 18.”

Itria ثبت آن طرح دعوی در دادگاه در برابر آن مشتری در 19 مارس در نیویورک دادگاه برای $282,000. شکایت امضا شد توسط جاناتان Gitlin کلی مشاور Biz2Credit یک کسب و کار کوچک وام دهنده است که Itria تابعه.

به عنوان Itria ثبت اقدامات در برابر کسب و کارهای کوچک در نیویورک دادگاه در ماه مارس Biz2Credit ارائه شده خود در مطبوعات را به عنوان یک شریک برای کسب و کارهای کوچک در تلاش برای حرکت به کروناویروس بحران است.

“Biz2Credit می ایستد با صاحبان کسب و کار در طول زمان دشوار است به آنها کمک های مالی کسب و کار خود نیاز به رشد و رشد دوباره” این شرکت نوشت و در آن به تازگی راه اندازی منابع hub برای کسب و کارهای کوچک به دنبال کمک از اداره کسب و کار کوچک و دیگر طرح های دولت است. (مرتبط: بیش از سه میلیون آمریکایی فایل برای بیکاری شکستن رکورد قبلی)

Itria ثبت حرکات به قطع بسیاری از آن به تازگی در زمینه پرونده های حقوقی در نیویورک ساعت پس از فراخوان روزانه اخبار بنیاد شروع به تماس با برخی از کسب و کار آن شکایت کرد.

‘آنها اهمیتی نمی دهند’

پل هانسن جونیور به اجرا در میسوری بر اساس گرمایش و تهویه مطبوع تعمیر و کسب و کار است که او گفت: دچار 85% کاهش در کسب و کار در ماه مارس از آنجا که مشتریان خود را به ترس اجازه دهید مردم در خانه های خود را با توجه به کوروناویروس. او یکی از 15 کسب و کار شکایت توسط Itria هفته مارس 16 با توجه به سوابق به دست آمده از ایالت نیویورک یکپارچه سیستم دادگاه.

“با کرونا ویروس [sic] ما شاهد آهسته در ما مسکونی کار” هانسن نوشت: در یک ایمیل به Itria حساب نماینده در مارس 18. “ما تنها مدیون $19k بین دو وام. چرا شرکت شما نمی مایل به کار کردن پرداخت با ما به جای توقف در دسترس نباشد و در تلاش برای جمع آوری از طریق طرح دعوی در دادگاه?”

“همه شما را انجام خواهد داد که باعث می شود ما برای به زیر” هانسن گفت: Itria نماینده در این ایمیل که به او ارائه شده به DCNF. “اگر ما می توانید آن را از طریق تا 15 آوریل به نوعی من می توانید به کامل پرداخت که در آن زمان و دریافت این حساب کامل پرداخت می شود.”

نادانسته در آن زمان به هانسن Itria در حال حاضر ثبت دو پرونده های حقوقی علیه او را برای یک ترکیب $20,561 به علاوه بهره و هزینه های وکیل. هانسن گفت: DCNF او اولین دریافت اطلاع از طرح دعوی در دادگاه در مارس 24.

Itria متهم هانسن از شکستن نظر خود را در توافق آغاز “و یا در مورد 9 مارس سال 2020” در یکی از پرونده های حقوقی آن ها را در برابر مالک کسب و کار کوچک در 17 مارس است. Itria دوم طرح دعوی در دادگاه در برابر هانسن ثبت همان روز متهم به صاحب کسب و کار کوچک از عدم پرداخت را آغاز “و یا در حدود 10 مارس.”

“آنها نمی مراقبت” هانسن گفت: DCNF. “آنها قرار داده شده رهن بر روی ما حساب پی پال و اساسا تلاش برای ورشکسته کوچک ما خانواده متعلق به کسب و کار است.”

“این نا امید کننده است چرا که ما تا به حال یک رابطه با آنها” هانسن گفت. “که به نظر نمی رسد به ماده و ما قطعا احساس می کنید مثل آنها در زمان استفاده از مارپیچ رو به پایین از اقتصاد به فایل برابر زمانی که ما قادر نخواهد بود به انجام این کار بسیار برای دفاع از خودمان است.”

در بعد از ظهر مارس 25 DCNF تلاش برای رسیدن به بسیاری از صاحبان کسب و کار دیگر Itria شکایت کرد هفته مارس 16. توسط شب 25 Itria تا به حال ثبت حرکات به قطع همه اما سه تا از مسائل آن را آورده بود جلو که هفته نیویورک پرونده های دادگاه نشان می دهد.

مشاور خارج از سازمان برای Itria آلبرت Shemmy Mishaan گفت: DCNF که برای اکثر کسب و کار منوط به طرح دعوی در دادگاه که هفته “Itria پس از آن وارد ترتیبات پرداخت با آنها هستند و در شرایط خوب با آنها و شکایت رد شد.”

“برای تعداد انگشت شماری از دیگر مسائل حل نشده در زمینه اخیرا Itria داوطلبانه اخراج کسانی که شکایت به دادگاه سیستم در حال حاضر بسته شده و تجار هنوز برای پاسخ به شکایت” Mishaan گفت. “از آن پس در خدمت هیچ هدف نگه داشتن این مسائل باز است. در ضمن ما همچنان به کار برای ورود به توافق با این تجار به عنوان به خوبی.”

یکی از صاحبان کسب و کار کوچک تماس گرفته DCNF در مارس 25 غافل شد که آنها تا به حال شکایت شده برای بیش از $50,000 هفته قبل. صاحب کسب و کار که آیا موافق به صحبت در بیان شوک پس از یادگیری از DCNF از طرح دعوی در دادگاه گفت: آنها تحت تاثیر آنها تا به حال مشغول به کار کردن طرح پرداخت با Itria.

Itria شکایت یکی دیگر از کسب و کار آریزونا مبتنی بر رستوران های زنجیره ای برای $282,000 در 19 مارس پس از شکست به حواله پرداخت “در آغاز و یا در مورد مارس 18,” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

نیویورک پرونده های دادگاه نشان می دهد که تمام دعاوی Itria در زمینه آن هفته بودند ظ توسط جاناتان Gitlin کلی مشاور Biz2Credit یک کسب و کار کوچک وام دهنده است که Itria تابعه.

Biz2Credit مدیر عامل Rohit Arora ابراز نگرانی در یک نامربوط مطبوعاتی روز شنبه که قریب به اتفاق عصری برای کسب و کارهای کوچک در خطر ورشکستگی مگر اینکه مدیریت کسب و کار کوچک enlists کمک از شرکت های مانند خود را.

“ما نیاز به عمل سریع و یا دیگری 75 درصد از کسب و کارهای کوچک در آمریکا را ورشکسته اگر آنها نمی تواند دسترسی به اعتبار در 60 روز” Arora گفت. “صاحبان کسب و کار کوچک نیاز به پول در دست است.”

نشانه ای خارج از میخانه اعلام بسته شدن آن با توجه به coronavirus COVID-19 در واشنگتن دی سی در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

با توجه به منتشر شده در مطبوعات Arora شده است آگاهی از تاثیر coronavirus را در کسب و کارهای کوچک پس از حداقل 3 مارس. او اذعان کرد در مارس 3 مطبوعاتی که اکثر کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده در حال حاضر آمار مصرف با توجه به کروناویروس که اکثر کسب و کارهای کوچک باید بیش از یک ماه از کار و سرمایه مالی متریک استفاده می شود برای اندازه گیری یک کسب و کار مالی کوتاه مدت سلامت.

Itria رد دعاوی پس از DCNF تماس کسب و کار شکایت کرد

این DCNF تلاش در مارس 25 برای تماس با بسیاری از 15 شرکت Itria ثبت اقدامات در برابر این هفته مارس 16. بعد که بعد از ظهر DCNF دریافت یک تماس تلفنی ناخواسته از یک سخنگوی Biz2Credit جان Mooney, که گفت که او ساخته شده بود آگاه باشید که DCNF شد تماس با مشتریان خود را.

غافل در آن زمان که Itria است یک شرکت تابعه از Biz2Credit این DCNF گفت: Mooney آن شگفت زده شد برای دریافت تلفن خود تماس بگیرید و او را مطلع شد که در آن به دنبال پرونده های حقوقی ثبت شده توسط Itria به طور خاص برای هفته مارس 16.

Mooney را فاش نمی کند Biz2Credit مالکیت از Itria در مارس 25 بعد از ظهر گفتگو.

که همان شب Biz2Credit مشاور عمومی تا به حال ثبت حرکات به منظور رسیدگی به شکایات Itria تا به حال در برابر 13 از 15 مشتریان را در زمینه مسائل در برابر این هفته مارس 16.

مشاور خارج از سازمان برای Itria آلبرت Shemmy Mishaan گفت: DCNF روز جمعه که Itria “داوطلبانه را رد کرد” بسیاری از آن به تازگی در زمینه مسائل زیرا اخیر بسته شدن نیویورک در سیستم دادگاه و به این دلیل که “تجار هنوز برای پاسخ به این شکایت است.” (مرتبط: بازار سهام دچار بدترین افت از سال 2011 در میان Coronavirus نگرانی روغن اختلاف)

“از آن پس در خدمت هیچ هدف نگه داشتن این مسائل باز” Mishaan گفت.

Mishaan یک وکیل با Kasowitz بنسون تورس که شریک موسس مارک Kasowitz کار کرده با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای بیش از 15 سال است و شهرت برای بودن یکی از سخت ترین وکلا در وال استریت به گفته نیویورک تایمز.

Mishaan گفت که دو تا از مسائل از هفته 16 مارس که هنوز متوقف شده است حل و فصل شده است و خواهد شد را رد کرد و زمانی که دادگاه بازگشایی شده است.

صحبت کردن به طور کلی در مورد دعاوی Itria واصل هفته مارس 15, Mishaan گفت که بسیاری از شرکت ها از آن شکایت کرد هفته مارس 16 “نقض موافقت نامه های بودجه خود را در سال گذشته و پس از Itria ساخته شده و تلاش های متعدد برای حل و فصل مسائل است.”

اما Itria خود پرونده های حقوقی به نظر می رسد برای گفتن یک داستان متفاوت است.

یکی از دعاوی Itria واصل هفته مارس 16 متهم کالیفرنیا مبتنی بر نمایندگی خودرو از عدم حواله, پرداخت در آغاز و یا در مورد Dec. 18 این سال است. Mishaan گفت: تاریخ در طرح دعوی در دادگاه در یک “خطای تایپی” و که آن را باید اعلام Dec. 18 سال 2019.

هیچ یک از شرکت های دیگر Itria زمینه اقدامات علیه در نیویورک دادگاه که هفته شد متهم در پرونده های حقوقی از نقض موافقت نامه های خود را قبل از اوایل فوریه.

در پاسخ به این رقم Mishaan تصریح کرد که بسیاری از کسب و کار Itria شکایت وارد شده بود به طور پیش فرض حداقل یک بار قبل از تاریخ افشا در پرونده های حقوقی و کسب و کار کوتاهی دوباره در قطعنامه های رسیده پس از اولیه به طور پیش فرض.

Mishaan ارائه تاریخ های خاص که کسب و کار در اصل وارد شده به صورت پیش فرض است که برای برخی از شرکت ها به تاریخ بازگشت اکتبر 2019.

در مورد هانسن صاحب میسوری بر اساس تهویه مطبوع کسب و کار Mishaan گفت: DCNF او برای اولین بار قصور در موافقت نامه در ماه دسامبر 2019. دو دعاوی Itria در برابر هانسن هر یک تنها به ذکر یک پیش فرض هر کدام ادعا آنها رخ داده است و یا در مورد مارس 9 و 10 مارس بود.

“آنها به ما بگویید که ما تا به حال کرده تا ماه مارس” هانسن گفت: DCNF وقتی پرسیده شد که اگر Itria تا کنون اطلاع داد که او قصور در موافقت نامه در ماه دسامبر 2019.

این DCNF بررسی ارتباطات ایمیل هانسن تا به حال با خود Itria حساب نماینده بین دسامبر و مارس. این ارتباطات نشان می دهد که هانسن درخواست Itria در ماه ژانویه به بازسازی خود پرداخت و قصد دارد پس از کسب و کار خود را شروع سقوط در کسب و کار با توجه به فصلی آرامش اما Itria نماینده هرگز مطلع هانسن که او در پیش فرض که در آن زمان در مواد مورد بررسی توسط DCNF.

Mishaan پاسخ نمی دهند وقتی پرسیده شد که چرا Itria را شامل نمی شود اطلاعات در مورد زودتر به صورت پیش فرض توسط مشتریان خود را در هر یک از دعاوی در زمینه هفته مارس 16.

“بخش عمده ای از پیش فرض ذکر شده در پرونده های حقوقی رخ داده است و قبل از هر coronavirus مربوط به مستندات آغاز شد و در ایالات متحده” Mishaan گفت. “برای مثال نیویورک نشد رستوران ها و کافه ها تا اواسط ماه مارس.”

‘این بچه ها بی عاطفه’

Itria قادر به شکایت شرکت به زودی پس از سقوط آنها در پرداخت به دلیل تامین مالی آنها ارائه — تاجر پیشرفت های نقدی — آیا از لحاظ فنی یک وام و نه آنها منوط به قوانین ربا مانند حقیقت در عمل وام با توجه به یاهو مالی.

برای مثال هانسن “به فروش می رسد” 5.98% از کسب و کار خود را در آینده مطالبات به Itria برای $21,350 با توجه به قرارداد او امضا شده با شرکت در ماه اکتبر 2019. این توافق نامه تصریح می کند که Itria صاحب که درصد سهام در کسب و کار خود را تا زمانی که $30,375 است پرداخت می شود. هانسن امضا دوم توافق با Itria در ماه دسامبر به امضای بیش اضافی 1.34% از آینده اش حساب مطالبات تا $10,400 پرداخت شده است.

این موافقت نامه که هانسن مشترک با DCNF دولت است که آنها “فروش و وام” و Itria “فرض بر این خطر است که آینده مطالبات ممکن است در دسترس برای پرداخت.”

پس از همه, رفتن درصد به تنهایی اگر هانسن کسب و کار می توانید هر گونه پول با توجه به کروناویروس بحران, او نمی مدیون Itria هر چیزی.

اما کیکر: Itria در توافق با هانسن نیز تصریح می کند که کسب و کار خود را موظف به پرداخت Itria یک ترکیب $413 هر کسب و کار در روز برآورد شد که بر اساس کسب و کار خود را درآمد ماهانه در زمان توافق امضا شد و در ماه های اکتبر و دسامبر.

و قراردادهای دولت اگر هانسن نتواند خود را روزانه پرداخت او خواهد بود که در “ماده نقض” توافقنامه در نتیجه اعطای Itria فوری راست به تعادل برجسته بدهکار توسط کسب و کار خود را به همراه وکلای’ هزینه ها و منافع.

بعلاوه به عنوان ضامن موافقت نامه هانسن نیز برگزار شخصا در صورت قراردادی نقض.

و در نهایت هانسن بود نیاز به ثبت نام یک “اعتراف قضاوت” به عنوان بخشی از هر دو موافقت نامه که در اصل به معنی او موافقت می کند به از دست دادن هر گونه اختلاف بر آورده او توسط Itria.

اعترافات قضاوت به طور گسترده ای مورد استفاده توسط شرکت های وصول مانند Itria.

اعترافات قضاوت در حمایت از وصول شرکت در نیویورک منفجر شد و پس از سال 2014 با توجه به خبری بلومبرگ. تنها 14 چنین مواردی بودند قبل از ثبت 2014. تا اواسط سال 2018 بیش از 3000 اعترافات قضاوت بودند که در زمینه دولت در هر سه ماهه.

هانسن گفت: DCNF که به عنوان صاحب یک تعمیر تهویه مطبوع کسب و کار او به طور معمول می بیند آرامش در کسب و کار در طول ماه های زمستان و آن را کمک نمی کند که این زمستان گذشته بود که یکی از گرمترین در تاریخ ثبت شده است.

به عبارت ساده, $413 یک روز برای هانسن کسب و کار در ماه فوریه خیلی بیشتر از درصد از کسب و کار خود را قبل از هزینه درآمد از آن را در ماه های اکتبر و دسامبر زمانی که نرخ تعیین شد.

ایمیل هانسن مشترک با DCNF نشان می دهد که Itria توافق به کاهش روزانه خود را به پرداخت نزدیک به نیمی در اوایل فوریه از یک ترکیب $413 یک روز به $225 در روز است. اما ارتباطات مشاهده شده توسط DCNF نشان می دهد هیچ تلاش آشکار در Itria پایان برای اطمینان هانسن پرداخت تشکیل 7.32% از کسب و کار خود را قبل از هزینه درآمد مجموع دو ارقام مندرج در دو قرارداد با Itria.

هانسن گفت که Itria رسیده به او شنبه شب با یک پیشنهاد به راه اندازی مجدد خود را پرداخت در مارس 1 در رای او پرداخت و در فوریه, اما حتی پس از آن او به دنبال دلار 4,950 در مجموع پرداخت به Itria برای ماه آوریل است.

“من به احتمال زیاد هیچ چاره ای اما به توافق برسند” هانسن گفت: DCNF در روز جمعه. “هنوز مطمئن شوید که چه چیز دیگری ما می توانیم صادقانه میگویم.”

هانسن گفت: DCNF که او دیده است کسب و کار خود را رها 75% تا 85% در ماه مارس از همان زمان در سال 2019 با توجه به کوروناویروس. هانسن گفت: او رفته است و در حال اجرا از 15 به 20 شغل در هر روز را به فقط یکی یا دو تا و که در بهترین حالت.

هانسن قرارداد اعطای او حق را به درخواست “درست کردن” و یا بازپرداخت از Itria برای هر مقدار به او پرداخت و در پایان هر ماه اما او به احتمال زیاد فاقد شرایط لازم برای ایجاد چنین درخواستی خود را به عنوان قرارداد نیز منع او از درخواست درست کردن اگر او در نقض توافق نامه.

اما مدت کوتاهی پس از انتشار این مقاله در دوشنبه هانسن گفت: DCNF که در روز دوشنبه بعد از ظهر او مطلع شد توسط Itria آن را کاهش می دهد روزانه خود را به پرداخت $72 یک روز پس از او درخواست شده است تا نقد و بررسی. هانسن افزود که Itria را نیز نگه دارند تا 15 آوریل به راه اندازی مجدد خود را روزانه پرداخت.

شین Heskin یک دادستان دادگاه به رسمیت شناخته شده به عنوان یک متخصص برجسته از کسب و کارهای کوچک شکایت توسط وصول شرکت گفت: DCNF که درست کردن مقررات در بر داشت در بسیاری از وصول نامه گردد در راه است که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای وام گیرندگان به واقع از آنها استفاده کنید.

“قرارداد آنقدر گیج کننده است,” او گفت:. “شما باید صبر کنید تا بعد از ماه است بیش از شما می توانید قبل از آشتی. بنابراین آنچه که یک کسب و کار کوچک قرار است به انجام در حال حاضر؟”

در شهادت او را قبل از کنگره در سال 2019 در مورد اتهام درنده شیوه های وصول صنعت Heskin قانونگذاران گفت که او به نمایندگی از بیش از 50 مشتریان در وصول مربوط به مسائل و نه تا کنون دریافت پول تحت واقعی-تا ارائه.

“اکثریت قریب به اتفاق مشتریان من حتی نمی دانند که آنها حق درخواست استرداد” Heskin گفت: در شهادت او اضافه کرد که “اکثریت قریب به اتفاق از وصول نامه شامل یک ضمیمه اعلام پیش فرض اگر کسب و کار نتواند در دو یا بیشتر روزانه پرداخت.”

Heskin گفت: DCNF که تجارب هانسن رفته طریق با Itria است همتراز برای دوره.

“این عادی است ؟ آره این طبیعی است” Heskin گفت: به طور کلی از وصول میباشد. “این بچه ها بی عاطفه آنها ظالم.”

اگر شما صاحب کسب و کار کوچک است که شکایت توسط یک شرکت وصول و می خواهید برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را, لطفا با ما تماس اندرو ایمن در [email protected]

به روز رسانی: این مقاله به روز شده است که شامل نظرات اضافی از پل هانسن.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>