منحصر به فرد: سناتور. Loeffler فایل های سند جدید مربوط به قبل از برنامه ریزی معاملات

جمهوری گرجستان از سوی دیگر ، کلی Loeffler خواهد فایل های دوره ای گزارش معاملات (PTR) جمعه با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط the Daily Caller, به عنوان او تلاش برای پاسخ به سوالات مربوط به معاملات مالی.

Loeffler اعلام کرد در ماه گذشته که او نابودی همه از او فردی سهام بورس پس از معاملات است که ساخته شد در مدت کوتاهی پس از یک درب بسته توجیهی در coronavirus در اواخر ماه ژانویه ابرو مطرح شده. این آخرین گزارش شامل سه معاملات دو که از شوهرش جف Sprecher که رئیس بورس نیویورک. یک PTR مورد نیاز است پس از یک اوراق بهادار معامله بیش از 1000 دلار ساخته شده است. (مرتبط: منحصر به فرد: سناتور. کلی Loeffler به ترک فرعی برای جلوگیری از حملات احتمالی و حواس او را پرت)

به گزارش ایسنا ، کلی Loeffler (R-GA) منتظر آغاز مراسم تحلیف در قدیمی سنا مجلسی پایتخت ایالات متحده 6 ژانویه 2020 در واشنگتن, DC. (عکس توسط Alex ونگ/گتی ایماژ)

اولین معامله ذکر شده بود ساخته شده توسط Loeffler که به فروش نزدیک به 2.5 میلیون دلار در سهام زمانی که او در خدمت به عنوان مدیر عامل شرکت Bakkt یک شرکت تشکیل بورس بین قاره ای (ICE) که Sprecher تاسیس شد. دو نفر دیگر معاملات ذکر شده ساخته شد Sprecher به عنوان بخشی از غرامت به عنوان ICE مدیر عامل و موسس. Loeffler کمپین گفت که تماس گیرنده است که تمام معاملات برنامه ریزی جلوتر از زمان را از طریق یک 10b-51 طرح است. ( دایان فاینستاین سوال توسط FBI بیش از شوهر معاملات سهام)

“به عنوان اعلام کرد و گزارش داد چند بار قبل از فروش یخ سهام به طور منظم از قبل برنامه ریزی شده و مطابق با سال های گذشته است. با این گزارش سناتور Loeffler همچنان به نشان می دهد بی نظیر شفافیت و دنبال هر دو روح و متن قانون” گفت: Stephen Lawson, Loeffler انتخاباتی مدیر ارتباطات.

Loeffler منصوب شد به سنا در اواخر سال گذشته پس از استعفای سه اصطلاح جمهوری خواه ایالت جانی Isakson که پا به پایین به عنوان یک نتیجه از مسائل مربوط به سلامت. Loeffler در حال حاضر در حال اجرا در یک انتخابات خاص به پایان دو سال آخر از Isakson مدت و شایعات را رد کرده است که او قصد دارد به رها کردن بیش از انتقاد از سبد سهام.

“نه تنها من نمی انداختن اما من میخوام برنده” سناتور گفت: سیاسی پنج شنبه. “و هیچ کس را برای رفتن به ارعاب و من را به فکر که البته حق برای حزب ما برای کشور ما و برای کشور ما است. من کار سخت برای کمک به تجدید انتخاب رئیس جمهور. من کار سخت را به نفع خود من صندلی و حفظ جمهوری خواه سنا در دست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im