منحصر به فرد: دانشمندان و اقتصاددانان اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن را در آمار برای جلوگیری از توافقی بد بهداشتی مدل های

  • 70 دانشمندان و اقتصاددانان اصرار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حرفه ای شامل آمار در کاخ سفید را coronavirus نیروی کار برای جلوگیری از این تیم محققان از گمراه شدن بد COVID مدل.
  • دانشگاهیان نیز نگران است که کاخ سفید را وظیفه نیروی پیشرو در دولت رئیس جمهور گمراه به طور خاص بر اهمیت مسطح ویروس, منحنی است که آنها می گویند مهم است زیرا آن اقدام به خرید زمان برای ایجاد درمان. این سیاست نباید به فروش می رسد به عنوان یک راه حل دائمی آنها استدلال می کنند.
  • یکی از دانشمندان در حال برنامه ریزی موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) مدل های که پیش بینی شده در مارس 1 که 262,029 تخت بیمارستان مورد نیاز خواهد بود در اوج تاریخ coronavirus.

ده ها تن از دانشمندان و اقتصاددانان و کارشناسان پزشکی اصرار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اضافه کردن یک حرفه ای آمار را به خود coronavirus وظیفه تیم چرا که آنها نگران این مدل دولت او با تکیه بر به طور بالقوه می تواند منجر دولت او گمراه است.

یک تخته سنگ از دانشگاهیان ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با یک حرف سهشنبه مثال چندین ایده های رئیس جمهور می تواند با استفاده از برای کمک به تقویت تیم خود را همه گیر پاسخ. آنها باور دارند که با اضافه کردن یک متخصص آمار به COVID-19 وظیفه تیم می تواند کمک به جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن با تکیه بر فقیر مدل که اصلا منعکس کننده دنیای واقعی است.

“داشتن یک متخصص آمار به عنوان یک بخش کلیدی از رئیس جمهور را تیم یک موضوع فوری” آنها نوشت: در نامه ای به دست آمده توسط the Daily Caller, اخبار بنیاد. “چنین فوری علاوه بر کاهش خواهد شانس بودن گمراه نظری مدل های کامپیوتری و دیگر اطلاعات.”

این نامه را signees استناد به دو مقاله برای کمک به توضیح دهد که چرا آنها فکر می کنم مدل می توانید آن را اشتباه و بدون یک امار شناس کمک کند.

آنها به استناد یک مارس 23 روزانه سیگنال مقاله از بازنشسته اپیدمیولوژی جیمز Enstrom که می گوید در این قطعه که “همه دیگر COVID-19 مدل مبتنی بر مفروضات مهم در مورد آن وجود دارد در حال حاضر کمی دانش است.” Enstrom یکی از این نامه را signees همچنین نشان می دهد که “برخی از مرگ و میر هستند که به عنوان طبقه بندی شده COVID-19 مرگ و میر حتی زمانی که COVID-19 است نه علت.”

Enstrom نیز اشاره موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) که پیش بینی شده در مارس 1 که 262,029 تخت بیمارستان مورد نیاز خواهد بود در اوج تاریخ coronavirus را گسترش در ایالات متحده است. محققان در پشت IHME مدل در نهایت کاهش یافته است که پیش بینی شده تعداد 58 درصد به 140,823 در مارس 6.

WASHINGTON, DC - APRIL 27: U.S. President Donald Trump listens as Vice president Mike Pence answers questions during the daily briefing of the coronavirus task force in the Rose Garden of the White House on April 27, 2020 in Washington, DC. Today's task force briefing is the first since Friday. (Photo by Win McNamee/Getty Images)

(برنده McNamee/گتی ایماژ)

نامه فرستاده شد به تهمت مقامات دولت سهشنبه, جان Edmonds یک فیزیکدان که نویسنده این یادداشت گفت: DCNF. “ما از رئیس جمهور خواست و به او چندین پیشنهادات سازنده رفتن به جلو — و این بدیهی است تا حدودی متفاوت از آنچه که او است شنوای از Coronavirus تیم” Edmonds گفت.

آمار استنلی جوان climatologist پاتریک مایکل و immunologist Jonathan Bernstein در میان 70 دانشمندان و دانشگاهیان که امضا نامه درخواست از دولت برای تقویت نیروی کار. مایکل به عنوان یک عضو ارشد در مطالعات زیست محیطی در موسسه کاتو تا 2019 و برنشتاین بالینی immunologist در برنشتاین آلرژی در اوهایو.

جوان برای, یک عضو از سازمان حفاظت محیط زیست علم هیئت مشاوران و به تازگی ساخته شده و امواج پس از او با انتقاد آوریل 4 دانشگاه هاروارد مطالعه طراحی یک ارتباط بين ذرات معلق و coronavirus مرگ و میر. “کاغذ نوشته شده است در راه است که به شدت به معنی علت و معلول” گفت: واشنگتن آزما در ماه آوریل با اشاره به تحقیقات.

جوان و دانشگاهی را نیز ارائه دیگر پتانسیل قطعه از مشاوره به دولت از جمله با تاکید بر اهمیت مسطح منحنی یک سیاست طراحی شده به سرعت گسترش coronavirus چنین است که آن را مسطح کردن تعدادی از موارد در طول زمان است.

علاوه بر این آنها می خواهند برگ برنده دولت برای خودداری از تحمیل “one-size-fits-all حکم” و به جای آن اجازه می دهد متحده به تلو تلو خوردن در زمانی که آنها بازگشایی شده است. (مرتبط: مرگ عوارض پرش در شهرستانها سخت ترین ضربه Coronavirus به عنوان COVID ترس مردم منجر به چشم پوشی از بیمارستان بازدید: CDC اطلاعات)

این بیماری همه گیر است و از کشته شدن بیش از 85000 نفر در ایالات متحده تا کنون.

“سود اصلی این است که آن را قادر خواهد ساخت بالاتر اثر COVID-19 درمان آمده آنلاین (که اتفاق می افتد قابل توجهی زودتر از واکسن را)” نامه توضیح می دهد و اشاره کرد که مسطح منحنی است و نه یک راه حل دائمی. “عمومی باید بسیار بهتر توصیه می شود که به این منطق برای کوتاه مدت تراز وسط قرار دارد.”

آنها همچنین می خواهند مغلوب ساختن پیشی جستن نیروی کار به نگه داشتن مسیر بهتر از COVID-19 عوارض و مرگ و میر. (مرتبط: محققان قانونگذاران گریه ناپاک پس از دانشگاه هاروارد بی سر و صدا ویرایشهای مطالعه نشان می دهد آلودگی منجر به بیشتر COVID مرگ و میر)

“این امر می تواند آموزنده اگر مرگ و میر مربوط به قفل فراز قیمت های بالاتر کاهش درآمد بود نگهداری از آهنگ” آنها در نوشتن و اضافه کرد که آن را مفید هنگامی که متخصصان پزشکی گاهی اوقات توده مرگ و میر ناشی از پیامدهای دیگر به کروناویروس دسته. Misstating از جمله مرگ و میر می تواند برای سیاست های بد آنها استدلال می کنند.

نه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و نه کاخ سفید را COVID تیم را در پاسخ به DCNF درخواست برای اظهار نظر در مورد این نامه است.

گزارش های اخیر نشان می دهد coronavirus مرگ عوارض بسیار بالاتر از آمار رسمی نشان می دهد.

داده ها از CDC نشان می دهد تعداد مرگ و میر نزدیک به 50 درصد بيشتر متحده ناودان coronavirus بیماری همه گیر. مرگ اعداد در نیویورک, مریلند, New Jersey, میشیگان, ماساچوست, ایلینوی و کلرادو پریدم بین 8 مارس و آوریل 11, داده ها نشان می دهد.

این اطلاعات به نظر می رسد برای نشان دادن چگونگی این بیماری همه گیر است که باعث افزایش مرگ و میر شاید به عنوان یک نتیجه از مردم صرف نظر کردن از بازدیدکننده داشته است بیمارستان برای چه خواهد بود در غیر این صورت قابل درمان شرایط. نیویورک تایمز در ابتدا گزارش داده در 28 آوریل نشان می دهد که CDC یافته ها نشان می دهد که coronavirus مرگ عوارض به احتمال زیاد بالاتر از رسمی شمارش.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im