منحصر به فرد: پناهگاه مقامات درخواست عمومی برای کمک به پس از انتشار غیر قانونی بیگانه متهم به کودک تجاوز جنسی

  • فرانسیسکو Barraza-Porras ساکن بولدر ایالت کلرادو بازداشت شد در ماه ژانویه و به اتهام چند فقره جنسی کودک حمله شد اما پس از آن منتشر شد را به عموم مردم است.
  • The Daily Caller, اخبار بنیاد کشف کرد که Barraza-Porras یک بیگانه غیر قانونی و مهاجرت و گمرک (ICE) در حال انجام یک فعال رسیدگی به این پرونده است.
  • یخ تایید کرد که تخته سنگ مقامات شهرستان ها کار نمی کنند با مقامات اداره مهاجرت فدرال و محراب شهرستان نیست افتخار یخ حکم ادامه توقیف درخواست.

یک Boulder County Colorado, مرد متهم به کودک تجاوز جنسی و می خواستم با اجرای قانون محلی است که زندگی در آمریکا به طور غیر قانونی, the Daily Caller, اخبار بنیاد به طور انحصاری تایید شده است.

لافایت اداره پلیس و Boulder County دفتر دادستان منطقه در حال درخواست برای کمک در محل فرانسیسکو Barraza-Porras, یک زن 47 ساله که از زندان آزاد شد, قلم خود را در دادگاه تاریخ است و در مقیاس بزرگ است. یخ نشان داد به DCNF که Barraza-Porras یک بیگانه غیر قانونی و Boulder County گفته است که آنها نه افتخار یخ اداری حکم.

این حادثه ویترین عواقب زمانی که پناهگاه های قضایی موفق به انتقال بازداشت یک بیگانه غیر قانونی به مقامات اداره مهاجرت فدرال.

Barraza-Porras بود که در گذشته شناخته شده است به زندگی در لافایت کلرادو بازداشت شد Jan. 2 و به اتهام چندین فقره تجاوز جنسی بر یک کودک است. به جای نگه داشتن او در زندان و یا توزیع به یخ, اجرای قانون محلی منتشر شد او را به این منظور به نظر می رسد به نظر می رسد قبل از دادگاه در مارس 2.

Policeman arrests the car thief on road. Shutterstock

پلیس دستگیری دزد خودرو در جاده ها است. شاتر

اما Barraza-Porras هرگز نشان داد تا خود را به دادگاه تاریخ اجرای قانون نمی داند که در آن او است.

کلرادو قانونگذاری ایالتی و فرماندار که تحت کنترل حزب دموکرات است به طور چشمگیری محدود یخ توانایی برای به اجرا درآوردن قوانین مهاجرت در سال های اخیر است.

اجرای قانون در دولت ممنوع از دستگیری یا بازداشت یک مظنون به بیگانه غیر قانونی صرفا بر اساس یک, یخ درخواست. یک قانون دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس به امضا رسید و در سال 2019 نیز بارها افسران از ارائه مشکوک مهاجر غیر قانونی اطلاعات شخصی به یخ و نیاز به پلیس ایالتی به خواندن بیگانگان غیر قانونی خود را به حقوق میراندا زمانی که هماهنگی یخ ،

Boulder County بدون استثنا به این ایالت پناهگاه پلت فرم.

“هر دولت قانون ما تنها قبول بازداشت کسی که اگر حکم امضا شده توسط یک قاضی. بنابراین ما را قبول نمی کند فقط به طور کلی یخ detainers,” اداری رسمی با Boulder County دولت گفت: DCNF.

این سیاست به نوعی در میان پناهگاه های قضایی با توجه به نگهداری مهاجرت درخواست.

اگر یک بیگانه غیر قانونی دستگیر شده است با اجرای قانون محلی برای نامربوط جرم یخ را تسلیم حکم ادامه توقیف درخواست که آژانس درخواست که آنها را نگه دارید بر روی آن فرد به مدت کمتر از 48 ساعت به منظور یخ عامل می رسند و فرض بازداشت کرده است. پناهگاه متحده و حوزه های قضایی ادعا می کنند که حکم ادامه توقیف درخواست بی ارزش هستند مگر اینکه امضا شده توسط یک قاضی.

اما مقامات اداره مهاجرت فدرال فشار در برابر این ادعا استدلال که کنگره داده است صریح اقتدار به یخ به موضوع اداری حکم بازداشت. قانون مهاجرت و ملیت خاص می دهد فدرال مهاجرت مقامات توانایی تسلیم حکم ادامه توقیف درخواست. (مرتبط: دنور چسبیده به پناهگاه سیاست پس از دستگیری به Hit-And-Run مشکوک شد که در حال حاضر تبعید شش بار)

“عمومی شده است گمراه به این باور است که برخی از قضات مجاز به امضای حکم مدنی نقض قوانین مهاجرتی — اما هیچ مقام قضایی وجود دارد” یخ سخنگوی جاستین Whelan گفت: DCNF در ماه اوت سال 2019. “این ایده یک اسطوره است ایجاد شده توسط کسانی که یا مخالفت با اجرای مهاجرت تلاش هستند اطلاعات غلط یا کسانی که نمی دانند چگونه سیستم مهاجرت کار می کنند.”

یخ سخنگوی Alethea Smock تایید کرد که بولدر کانتی نیست همکاری با آژانس و یخ در حال انجام یک فعال رسیدگی به Barraza-Porras. لافایت پلیس گفت: DCNF در روز شنبه که آنها باور دارند که او هنوز هم در بزرگ است.

بولدر کانتی دفتر دادستان منطقه و اداره پلیس لافایت با توجه به محلی گزارش ها اصرار مردم برای کمک به آنها را پیدا کنید او را و آنها را تشویق به تماس با یک محقق در صورتی که هر گونه اطلاعات در مورد محل نگهداری او.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de