جمهوری خواه کنگره نامزد کلر تعقیب است و نشان دادن او در مخالفت با یک پیشنهاد جدید مکزیک تفنگ قانون در یک کمپین جدید تجاری به دست آمده منحصرا توسط Daily Caller.

تبلیغات را نشان می دهد تعقیب و تیراندازی به یک .308 در یک پرچم قرمز و شعار حمایت از او برای 2nd Amendment. (مرتبط: ویرجینیا مجلس نمایندگان می گذرد ممنوعیت اسلحه تشنج لایحه)

“من چند کلمه در مورد به اصطلاح پرچم قرمز قانون است که لیبرال ها در سانتافه در حال هل دادن” چیس می گوید: در این ویدئو. “این قطعه ای از قوانین است که حمله به حقوق و قانون اساسی ما را که بی گناه تا زمانی که اثبات جرم را به گناه تا ثابت.”

“امروز من چند کلمه برای کسانی که لیبرال ها در سانتا فه” او ادامه داد. “آمده و آنها را.”

تماشا کنید:

تعقیب و گریز در حال اجرا است برای جمهوری خواه نامزدی در نیومکزیکو 2 کنگره منطقه یک صندلی در حال حاضر برگزار شد با تشکر. Xochitl تورس کوچک که به دقت برنده محافظه کار-تکیه منطقه در سال 2018 است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده این منطقه با حدود 11 درصد در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و کوچک است که می رود به یک هدف برتر برای جمهوری خواهان به دنبال به دست آوردن مجدد کنترل از خانه.

پیشنهاد پرچم قرمز قانون تصویب شده جدید, مکزیک, خارجه سنا در اوایل این سال است انتظار می رود به تصویب توسط مجلس و به قانون امضا شده توسط لیبریا میشل Lujan گریشام. این قانون شده است تقبیح توسط تفنگ گروههای حقوق به عنوان فرسایش ناشی از فرایند توصیف شده توسط انجمن ملی تفنگ (NRA) به عنوان یک لایحه که “نیاز افراد به تسلیم سلاح گرم به اجرای قانون بر اساس uncorroborated شواهدی وجود دارد که آنها خطرناک هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو