منحصر به فرد: کوین مک کارتی را به شما معرفی قوانین جدید برای حفاظت از آمریکا مجسمه

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی را معرفی قانون جدید پنج شنبه برای محافظت از مجسمه از چهره های تاریخی در سراسر ایالات متحده به عنوان بناهای تاریخی در سراسر کشور نابود شده اند تظاهر و یا در غیر این صورت پاره در غیر قانونی مد, the Daily Caller یاد کرده است.

مک کارتی در لایحه ای که با عنوان “محافظت از امریکا مجسمه قانون از سال 2020 است.” این قانون را جلوگیری از دولت و یا نهادهای محلی که حفاظت از آثار تاریخی تاسیس تحت جانبازان یادبود حفظ و به رسمیت شناختن قانون 2003 یا تصویب سیاست هایی که تضعیف ضد شورش وارد عمل از دریافت فدرال تاریخی حفظ و نگهداری و حمل و نقل سرمایه گذاری کمک های مالی.

جانبازان’ یادبود حفظ و به رسمیت شناختن قانون منع تخریب هر “ساختار پلاک مجسمه یا بنای تاریخی دیگر…بزرگداشت خدمات از هر فرد یا افراد در نیروهای مسلح ایالات متحده است.”

“عمومی بناهای ضروری هستند چرا که آنها می گویند آمریکا داستان. این اشتباه است که برای پاک کردن تاریخ ما است. ما باید یادگیری از آن. به جای چپ اوباش در شهرستانها در سراسر کشور در حال از بین بردن مجسمه ژنرال گرانت سنت سرا, کریستوفر کلمبوس و اطناب. این بی قانونی در ناب ترین و غیر قابل قبول فرم. در عین حال بیش از حد بسیاری از لیبرال شهرداران و فرمانداران نخواهد برقراری نظم و یا دستگیری تظاهر کنندگان از اساسی ترین وظایف دولت” مک کارتی گفت: روزانه تماس گیرنده.

“بسیاری از به نظر می رسد به توافق با بلندگو پلوسی که معاف اوباش حکومت به عنوان ‘مردم را به انجام آنچه آنها به عنوان اگر که absolves آنها را از شکست خود را به پیروی از قانون است. اگر دولت و مقامات محلی خواهد شد و نه حفاظت از بناهای تاریخی پس از آن کنگره باید و خواهد شد. من قانون است عواقب واقعی برای ایالات و شهرستانها: بدون نظم هیچ بودجه. وقت آن است که به ما احترام بگذارند قوانین حفاظت از تاریخ ما و مجسمه ال” مک کارتی ادامه داد.

جزئیات کامل لایحه در اینجا:

مک کارتی را به شما معرفی قوانین جدید برای حفاظت از آمریکا مجسمه روزانه تماس گیرنده در Scribd

برخی دیگر از بخش های مهم لایحه:

  • “نیاز به دادستان کل برای تعیین هر دولت و دولت های محلی و یا دیگر صلاحیت به عنوان یک “فاقد صلاحیت نهاد” اگر آنها تصویب قوانین و مقررات سیاست و یا روش است که نقض جانبازان’ یادبود حفظ و به رسمیت شناختن قانون (18 USC 1369) و یا ضد شورش عمل (18 USC 2101)”
  • “نیاز به یک لیست از اشخاص فاقد صلاحیت ارائه شده به کنگره ظرف مدت 30 روز; مانع از حمل و نقل از تصویب هر گونه فدرال حمل و نقل سرمایه گذاری برنامه های کاربردی کمک از یک فاقد صلاحیت نهاد.”
  • “نیاز به وزیر کشور برای لغو 75% از هر تاریخی حفظ کمک های مالی ارائه شده به یک فاقد شرایط لازم بوده و مانع از وزیر امور خارجه از اعطای آینده کمک های مالی به این اشخاص.”

این می آید به عنوان the Daily Caller تماس هر دموکرات سنا را درخواست آنها را اگر آنها بر این باورند جورج واشنگتن مجسمه ها باید برداشته شود. در اوایل ماه جولای دموکرات ایالت ایلینوی Tammy Duckworth یک سناتور به معاونت ریاست جمهوری نامزد به 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن گفت که او خواهد بود مایل به شنیدن استدلال برای از بین بردن مجسمه های واشنگتن است. (مرتبط: حزب دموکرات به یکی حاضر به دفاع از جورج واشنگتن مجسمه)

تظاهر کنندگان همچنان به تلاش برای خراب کردن مجسمه از جمله مجسمه ای از رئیس جمهور اندرو جکسون در مقابل کاخ سفید در حالی که تلاش برای ایجاد یک “خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه.” پلیس افزایش و مطمئن ساخته شده مجسمه گرفته شده بود و نه پایین. (مرتبط: جورج واشنگتن بنای تاریخی مخدوش در شهر نیویورک)

یک مجسمه از واشنگتن نیز پوشش داده شده با رنگ قرمز در شهر نیویورک است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها با انتقاد از حذف مجسمه ها و گفته معترضان که سعی کنید به آنها را حذف کنید باید دستگیر شود.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>