اختصاصی: کانزاس رپر راجر مارشال بازتاب پیروزی اولیه سنا

جمهوری خواه کانزاس رپر. راجر مارشال، نامزد جمهوری خواه برای رقابت در سنای ایالت، با سامانتا رَنک دیلی کالر در مورد پیروزی اخیر خود صحبت کرد، آنچه رای دهندگان می توانند از او در طول چند ماه آینده و بیشتر انتظار داشته باشد.

تعدادی از نامزدها در انتخابات روز سه شنبه حزب جمهوری خواه کانزاس، از جمله کریس کوباخ، وزیر سابق امور خارجه کانزاس، ثبت نام شدند. مارشال در مورد دلایلی که فکر می کنه به پیروزی کمک کرده بود بحث کرد

من تنها کسی بودم که تجربه نظامی داشتم همچنین، تنها کسی که واقعا ً صلاحیت داشت که در یک کمیته کشاورزی باشد، “مارشال گفت. من بیشتر فکر می کنم: مردم پیام ما را دوست می داشت. پیام امید ما.”

مارشال که او نیز یک پزشک است، در مورد چگونگی ارزیابی عملکرد دولت ترامپ در مقابله با همه گیر کردن ویروس های کوروناویروس در سراسر کشور و همچنین در دولت خود بحث کرد.

ما سعی می کنیم که اعداد را دنبال کنیم و من احتمالا ً بیشتر به تعداد پذیرش ها علاقه مند هستم – تعداد پذیرش ICU در بیمارستان – و مرگ و میر، و همچنین. شگفت انگیز است که پزشکان و پرستاران در طول چند ماه گذشته چه کرده اند.”

مارشال همچنین در مورد چگونگی آماده شدن او برای انتخابات نوامبر صحبت کرد، قصد دارد چین را در صورت انتخاب به مجلس سنا و بیشتر، پاسخگو برای COVID-19 نگه دارد. (مرتبط: ‘تصمیم گیری ضعیف’: معاون پنس می رود پس از اندرو Cuomo برای مرگ COVID-19 نیویورک)

پخش:

از تماس گیر روزانه بیشتر چک کنید:

شهر دالاس قطره آمریکایی جوان برای کنوانسیون آزادی

جدي آرينگتون جري نادلر رهبري حزب دموکرات در پاسخ پورتلند

‘ساختار تشویقی راه اندازی شده است … به تاخیر انداختن بازگشایی’: کوری DeAngelis در بازگشایی مدارس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>