منحصر به فرد: جیم اردن خواستار Nadler برای کمک به دست آوردن مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه اسناد و مدارک قبل از بر شنوایی

اوهایو در کنگره جیم اردن بالا جمهوریخواه در کمیته قضایی مجلس خواستار Rep. جری Nadler برای کمک به دست آوردن اسناد و مدارک و شهادت های مربوط به اف بی آی تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات قبل از یک جلسه در ماه جولای برای دادستان کل ویلیام Barr.

“دادستان کل ظاهر نیز فرصتی برای این کمیته برای انجام نظارت از اوباما-بایدن دولت از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از وزارت دادگستری و هوش جامعه در برابر تهمت کمپین” اردن نوشت: در نامه ای به Nadler به دست آمده توسط the Daily Caller, اخبار بنیاد.

بر برنامه ریزی شده است به شهادت قبل از پانل در جولای 28, اولین بار که او به نظر می رسد قبل از کنگره پس از 2019.

Nadler در حال حاضر نشان داد که او قصد دارد به مسابقه بر او دست زدن به چندین سیاسی متهم در تحقیقات مربوط به تهمت همکاران مانند راجر استون و مایکل فلین.

اردن خواستار Nadler همچنین به حفاری های عمیق به اف بی آی تحقیقات از تهمت, کمپین و نظارت انجام شده در برابر چندین تهمت همکاران. (مرتبط: Strzok یادداشت در فلین پرونده را مرموز مرجع به اوباما, بایدن)

“همانطور که شما ادعا می شود پس نگران سیاسی در وزارت دادگستری این اطلاعات باید شوک و هشدار شما” نوشت: اردن چه کسی گفت که Nadler اتحاد “بوده است عجیب سکوت و بی طرفانه.”

“اجازه می دهد تا این کمیته برای درک بهتر دامنه و وسعت اوباما-بایدن وزارت دادگستری را با هدف قرار دادن از مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و انتقال تیم کمیته باید خاص اسناد و مدارک و شهادت های مربوطه اوباما-بایدن دولت شاهد” گفت: اردن.

اردن مشخص نیست اسناد و مدارک و شاهد مصاحبه های او است که به دنبال. اما او ذکر شده چند آیات از بازرس کل وزارت دادگستری را در گزارش اف بی آی را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه پروب و همچنین به عنوان اسناد و مدارک از بررسی فلین.

روز چهارشنبه وزارت دادگستری اعلام می کند که سابق FBI ضد جاسوسی محقق پیتر Strzok در طول یک Jan. 5, 2017, جلسه نشان داد که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به ارمغان آورد تا لوگان عمل در اشاره به فلین.

“یادداشت ها نشان می دهد که جو بایدن پیشنهاد استفاده از لوگان عمل به هدف لاموتريژين فلین که زخم به عنوان پایه ای برای اف بی آی پس از آن مصاحبه از لاموتريژين فلین” نوشت اردن.

House Judiciary Chairman Jerrold Nadler (D-NY) stands with U.S. House Speaker Nancy Pelosi (D-CA), House Financial Services Chairwoman Maxine Waters (D-CA) and other House committee chairs at a news conference to announce articles of impeachment against U.S. President Donald Trump on Capitol Hill in Washington, U.S., Dec. 10, 2019. REUTERS/Jonathan Ernst

قضایی مجلس رئیس Jerrold Nadler در یک کنفرانس خبری اعلام مقالات از اعلام جرم علیه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاپیتول هیل در واشنگتن, ایالات متحده, Dec. 10, 2019. رویترز/جاناتان ارنست

“در چند ماه گذشته ما آموخته اند که جزئیات تکان دهنده در مورد چگونگی اوباما-بایدن دولت با استفاده از آن وزارت دادگستری و هوش جامعه را هدف تهمت و کمپین” اردن گفت.

اردن همچنین با اشاره به DOJ بازرس کل پیدا کردن که FBI ساخته شده 17 “قابل توجهی” خطاها و حذفیات در نظارت برنامه های کاربردی در برابر کارتر صفحه.

IG گزارش گفت: FBI گمراه دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی (FISC) در مورد استیل پرونده که متهم به صفحه و دیگر تهمت همکاران از همکاری با روسیه برای نفوذ در انتخابات 2016.

اف بی آی با اتکا به شدت در اطلاعات از سابق بریتانیا جاسوسی کریستوفر استیل, اما موفق به FISC در مورد شواهدی که مطرح شده سوال در مورد قابلیت اطمینان از پرونده.

اردن برای ماه ناموفق فشرده Nadler به برگزاری یک جلسه برای Michael Horowitz, بازرس کل وزارت دادگستری.

Nadler تشکیل یک جلسه در روز چهارشنبه برای هارون Zelinsky یک عضو سابق مشاور ویژه تیم که متهم بار از نادرست دخالت در سنگ مورد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de