منحصر به فرد: هانتر بایدن تبلیغ اتصالات در سال 2019 در حالی که تبادل UCLA قانون اجازه او در تدریس مواد مخدر سیاست دوره

  • هانتر بایدن ذکر ارتباطات سیاسی در سال 2019 در حالی که تبادل دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس مدرسه قانون اجازه او در تدریس مواد مخدر, سیاست, دوره, ایمیل, بررسی, توسط, the Daily Caller, اخبار بنیاد نشان می دهد.
  • مذاکرات شکست پس از شکارچی موفق به “ارسال بیشتر مواد به صورت پیشنهادی دوره” یک UCLA قانون سخنگوی گفت: DCNF.
  • معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: در ماه اکتبر 2019 که شکارچی بود “میخوام تدریس در دانشکده حقوق در سال آینده.”

هانتر بایدن تبلیغ ارتباطات سیاسی خود در سال 2019 در حالی که ناموفق تبادل دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس (UCLA) دانشکده قانون اجازه او در تدریس یک دوره آموزشی در مبارزه با مواد مخدر, سیاست, ایمیل های به دست آمده توسط the Daily Caller, اخبار بنیاد نشان می دهد.

در زمین بایدن ذکر شده خاموش ممکن است تعدادی از سخنرانان مهمان بسیاری از آنها تا به حال روابط به پدرش دموکرات سناتور سابق و معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“در سال 2019 هانتر بایدن پرسش در مورد امکان تدریس دوره در UCLA دانشکده حقوق و او و رهبران مدرسه برگزار اولیه مکالمات در مورد امکان” قانون مدرسه, مدیر اجرایی, ارتباطات, بیل Kisliuk گفت: DCNF یک ایمیل به در.

“آقای بایدن پس از آن ارائه نمی کند بیشتر مواد به صورت پیشنهادی دوره که مورد نیاز مرحله زمانی که مدرسه است که با توجه به اضافه کردن یک دوره. وجود دارد هیچ برنامه ای برای آقای بایدن به تدریس در مدرسه حقوق” Kisliuk اضافه شده است.

جو بایدن که در حال حاضر آگهی دموکراتیک اولیه پس از یک قوی سه شنبه عملکرد به خبرنگاران گفت: در ماه اکتبر 2019 که شکارچی بود “میخوام تدریس در دانشکده حقوق در سال آینده.”

شکارچی از نقل مکان به لس آنجلس در اوایل سال 2018 هر چند کمی شناخته شده در مورد فعالیت های خود را وجود دارد. در طول پدرش ریاست جمهوری پیشنهاد جمهوریخواهان را تنظیم مناظر خود را در شکارچی وابستگی به شرکت های خارجی از جمله چین و اوکراین است.

شکارچی خدمت در هیئت مدیره انرژی اوکراین شرکت Burisma منابع از طریق آوریل 2019 ترک موقعیت هفته قبل از پدرش اعلام کرد که ریاست جمهوری خود را پیشنهاد داد. او همچنین در هیئت چینی شرکت سهام خصوصی از طریق اکتبر 2019.

ایمیل بررسی DCNF نشان می دهد که مسئولان مدرسه بودند آهسته به آغوش شکارچی پیشنهاد.

شکارچی ایمیل فرستاده قانون مدرسه دین جنیفر Mnookin در ماه جولای سال 2019 برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را برای این دوره او می خواست برای تدریس.

شکارچی که مبارزه با سوء مصرف مواد مخدر شده اند به طور گسترده ای به اطلاع عموم گفت: “می خواهم به تمرکز بر روی داخلی و بین المللی مواد مخدر سیاست” در این پیشنهاد ، او همچنین متصل درسی از یک دوره تدریس برای جورج تاون دانشگاه دانشکده خدمات خارجی. (مرتبط: هانتر بایدن پذیرای زندگی به عنوان یک هنرمند و NYT است که در اینجا برای آن)

U.S. Vice President Joe Biden and his son Hunter Biden attend an NCAA basketball game between Georgetown University and Duke University in Washington, U.S., Jan. 30, 2010. (REUTERS/Jonathan Ernst -/File Photo)

جو و هانتر بایدن شرکت در یک بسکتبال NCAA بازی در Jan. 30, 2010. (ایسنا/جاناتان ارنست)

“من برخی از ترکیبی از کلید تصمیم سازان پیشرو متفکران سیاست مجریان و ریشه های چمن طرفداران به عنوان مهمان و برای هر موضوع,” او نوشت.

او علامت بالا مشخصات ارقام ممکن مهمانان و یا co-معلمان دوره از جمله سابق دولت اوباما مقامات و دوستان پدرش.

“به عنوان مثال من می خواهم به دادستان سابق را [sic] به طور کلی داستین McDaniel از آرکانزاس و پاتریک لینچ از رود آیلند به بحث در مورد نقش خود در دولت کلاس اقدام مناسب علیه پوردو داروسازی و احتمالا یک دادستان درگیر در پرونده های جنایی در برابر ساکلر خانواده,” او نوشت.

“طرح کلمبیا ال Chapo استرداد [sic] من مطمئن هستم من می تواند رئیس جمهور سابق Pastrana, کلمبیا به بحث در مورد چگونه او اجرا “طرح کلمبیا” با دولت آمریکا همراه با کریستوفر Putala و مانوس کونای که هر دو رئیس کارکنان (دموکرات و جمهوریخواه) به قوه قضائیه کمیته در آن زمان” شکارچی ادامه داد.

“من هم دعوت سابق FBI مدیر لوئیس Freeh و احتمالا ما وکیل مسئول که استرداد و کیفرخواست. برای یک کلاس [sic] در جرم زدایی من دعوت [کالیفرنیا] استاندار [گاوین] Newsom (ممکن است یک شوت اما من می دانم که او آن را در نظر بگیرید اگر خود را برنامه اجازه می دهد تا),” او اضافه شده است. “لیست در می رود.”

McDaniel نمایندگی شکارچی در یک پدری طرح دعوی در دادگاه تا زمان برداشت به عنوان مشاور در دسامبر 2019. دیگران در شکارچی لیست مستقیم روابط به پدرش.

Pastrana سابق کلمبیایی رئیس جمهور کار کرده با جو بایدن در طول دومی را هم در سنا و نیز توصیف بایدن به عنوان دوست خود. Putala یک لابی که یک بار کار می کرد جو بایدن در سنا است.

Freeh یک بار در توصیف جو بایدن به عنوان یک “دوست عزیز” خود را. شکارچی بنا به گزارش استخدام رئیس سابق اف بی آی در سال 2016 به خدمت در تیم حقوقی از گابریل Popoviciu رومانیایی املاک و مستغلات نجیب زاده به جرم رشوه خواری به اتهام در بخارست.

Mnookin قانون مدرسه دین نشان داد در ایمیل خود را که او در دیدار با بایدن و همسرش ملیسا کوهن بایدن.

عالی بود به دیدار تو و ملیسا ماه گذشته و من بسیار قدردانی خود را زیر و ارسال همراه متصل درسی,” او نوشت: در یک Aug. 9, 2019, ایمیل. “من فکر می کنم این ارائه می دهد برخی از امکانات هیجان انگیز و من نگاه به جلو به دیدن آنچه که ما ممکن است قادر به انجام است.”

Mnookin گذشت همراه شکارچی ایمیل به یکی دیگر از دانشکده حقوق رسمی استیون بانک.

“به عنوان معاون دین برای برنامه درسی و دانشگاهی, امور, من به طور معمول کمک به صنایع برنامه ریزی و شناسایی و توسعه پیشنهاد دوره های جدید اگر چه کمیته برنامه درسی و علمی باید حرف آخر را در تصویب هر گونه پیشنهاد شده” بانک نوشت یک ایمیل به شکارچی.

“در تعیین این که آیا این امر می تواند مناسب برای مدرسه حقوق, آن ممکن است مفید برای ما به بحث بیشتر,” او اضافه شده و خواسته شده که “این ممکن است زمان مناسبی برای ما به یک تماس تلفنی به بحث در مورد بیشتر است.”

شکارچی پاسخ در ده کلمه: “لطفا اجازه دهید من می دانم زمانی که شما در دسترس هستند به صحبت می کنند.”

“با تشکر برای گرفتن به من تا به سرعت هر چند من امیدوارم که من به شما این تصور در من e-mail که این عجله” بانک پاسخ داد. “اگر ما تصمیم به حرکت به جلو این حتی نمی تواند در نظر گرفته شده توسط کمیته برنامه درسی و علمی تا بهار سال 2020 برای بهار 2021 اسلات به احتمال زیاد.”

مذاکرات بین دو طرف ظاهرا خراب شد مدتی پس از آن.

ایمیل بین شکارچی و UCLA مقامات به دست آمده از طریق کالیفرنیا سوابق عمل و ارائه به DCNF.

ایمیل پر کردن در برخی از شکاف ها از چه شکارچی انجام شده است در ماه های پس از پدر خود شروع به در حال اجرا برای رئيس جمهور.

بایدن از نقل مکان به لس آنجلس پس از طلاق از همسر سابق خود کاتلین Buhle. او و ملیسا کوهن بایدن فعلی خود را, همسر, زندگی در یک 12000 دلار در هر ماه خانه در تپه های هالیوود با توجه به درخشان پروفایل شکارچی که نیویورک تایمز منتشر شده جمعه.

بایدن اذعان کرد مبارزات خود را با اعتیاد به مواد مخدر در آن مشخصات گفتن بار است که او معتاد به کرک برای چهار سال است. او پس گرفته تا نقاشی به عنوان درمانی برای مقابله با مبارزات خود را با اعتیاد است.

هر چند شکارچی در حال حاضر بر اساس in L. A., او آشکارا وجود ندارد و در پدرش تجمع وجود دارد سه شنبه شب پس از خود را قوی سه شنبه نشان دادن است. معاون سابق رئیس جمهور همراه بود بر روی صحنه با همسرش و خواهر.

جورج Mesires یک وکیل برای شکارچی نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>