یادداشت سردبیر: آنچه در زیر گزیده ای از پیتر حسون جدید کتاب “منبلترس: Facebook, Google, Twitter, qnd بزرگ با تکنولوژی جنگ در محافظه کاران” (منظور در اینجا در آمازون). این کتاب به کنکاش چگونه تکنولوژی است که با استفاده از آن بزرگ مالی و قدرت تکنولوژیک به شدت محدود کردن دسترسی به محافظه کار صداها و ایده ها و دکل بحث های عمومی در حمایت از آمریکا سیاسی جناح چپ.

کارمندان گوگل تفسیر مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات به عنوان یک نتیجه وحشتناک است که آنها باید انجام شود برای جلوگیری از مردم آمریکا از انتخاب و چیزی آنها را به کار سخت را به مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد دوباره. در واقع من به دست آمده از اسناد و مدارک و ارتباطات نشان کارمندان گوگل سازماندهی ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات با استفاده از داخلی شرکت کانال های شرکت و شرکت ،

“اگر معده شما می شود زمانی که شما در نظر بگیرید یک برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری, من از شما می خواهم به اجازه این لحظه عبور بی سر و صدا” یکی از کارکنان گوگل نوشت: در یک ایمیل به همکاران ترغیب آنها به شرکت در یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراض در سن فرانسیسکو ده روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ریل در برابر گوگل متهم به فن آوری های غول پیکر از سرکوب رای دهندگان)

MOUNTAIN VIEW, CA – نوامبر 01: کارمندان گوگل راه رفتن کردن کار در اعتراض به این شرکت دست زدن به سوء رفتار جنسی ادعا در تاریخ 1 نوامبر 2018 در Mountain View, California. (عکس توسط ماسون Trinca/گتی ایماژ)

یکی دیگر از کارکنان گوگل در مارس 2017 میزبانی ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت رویداد در گوگل به سیل کاخ سفید پست با ضد مغلوب ساختن پیشی جستن کارت پستال. “سلام به همه” ایمیل شروع “من شرکت در #TheIdesofTrump یک جنبش ملی برای ارسال POTUS یک کارت پستال در 15 مارس ابراز مخالفت با او.” این پیام اظهار داشت که کارمندان به حال این سایت متعلق به یک اتاق در گوگل در سان فرانسیسکو ستاد برای کارمندان گوگل به جمع آوری و نوشتن anti-مغلوب ساختن پیشی جستن کارت پستال. این دعوت شامل anti-مغلوب ساختن پیشی جستن فعالان’ بیانیه ماموریت:

ما مردم در تعداد زیادی از تمام گوشه و کنار جهان را پایمال مرد در عدم محبوبیت خود و شکست. ما را نشان می دهد رسانه ها و سیاستمداران چه ایستاده با او—و در برابر ما—به این معنی است. و بیشتر از همه ما را دفن کاخ سفید در صورتی ورقه همه اطلاع رسانی دانی که او از کار اخراج شدند. هر یک از ما—هر معترضی از هر ماه مارس هر کنگره خواستار شهروند هر boycotter داوطلب اهدا کننده و طومار امضاء کننده—اگر هر یک از ما می نویسد: حتی یک کارت پستال و ما آنها را همه در ایمیل در همان روز مارس 15th خوب: شما انجام محاسبات ریاضی است.

هیچ جایگزین واقعیت یا ترجمه روسی را توضیح دهد دور ما شکستن رکورد رسمی قابل انبار-پرکن سیل خشم.

“من شما را به کارت پستال و تمبر” کارمند اضافه شده است. “شما فقط خود را بیدار شویم.” این خرس که تکرار کارکنان استفاده می شود کار خود را به آدرس ایمیل شرکت listserv و شرکت فضای اداری خود را برای سازماندهی ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فعالیت, به دلیل وجود دارد هیچ فرصتی است که کارکنان گوگل می تواند دور با سازماندهی pro-مغلوب ساختن پیشی جستن فعالیت با استفاده از منابع گوگل در زمان شرکت. اگر کسی تلاش همکاران خود را اجرا خواهد آنها را از این شرکت اگر کارفرمایان خود را نمی, آتش آنها را برای اولین بار.

یکی از کارکنان گوگل و حتی گزارش یک همکار به منابع انسانی برای حمایت از اردن پیترسون اعتراض به دولت موظف ضمیر قوانین در کانادا. “یکی Googler مطرح نگرانی است که شما در ظاهر به ترویج و دفاع از Jordan Peterson نظرات در مورد نما ضمایر و ابراز نگرانی کرد که این را احساس نا امن در محل کار” HR گفت کارمند در یک ایمیل که به ذکر است که سایر کارمندان گوگل نیز “جرم توسط [خود را] درک چالش برای ما تنوع برنامه ها.”

Peter J. حسون سردبیر تحقیقی گروه the Daily Caller, اخبار بنیاد و نویسنده “مهار کنندگان: Facebook, Google, Twitter و فناوری جنگ محافظه کاران”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو