فیلم های منحصر به فرد: آتش بازی گاز اشک آور استفاده در پورتلند فدرال دادگاه

پورتلند تظاهرات فرود به هرج و مرج شب جمعه در دادگاه فدرال به عنوان معترضان انداخت آتش بازی و پلیس با استفاده از گاز اشک آور و فلفل توپ.

ویدئوها نشان داد معترضان راه اندازی آتش بازی در دادگاه. پلیس مستقر گاز اشک آور و فلفل توپ را امتحان کنید و کنترل جمعیت و چند تن از معترضان وارد با برگ جمع کن به ضربه های گاز دور. (مرتبط: فیلم منحصر به فرد: ‘غیر قانونی مجمع را اعلام کرد در پورتلند به عنوان آتش سوزی فدرال افسران جنگ با تظاهر)

دادگاه تعیین شده است در آتش چندین بار در طول جریان ناآرامی ها از جمله شب چهارشنبه وقتی پورتلند شهردار تد ویلر وارد به صحبت با معترضان شد و ضربه با گاز اشک آور. شهردار گفت که او “را دیدم چیزی که باعث این پاسخ است.” یک ساختمان در نزدیکی چرخ تا به حال گزارش شده است مجموعه ای در آتش و تظاهر کنندگان بودند که پرتاب مواد منفجره به گزارش خبرنگار اندی Ngo.

پورتلند در حال حاضر دیده می شود 7 هفته از ناآرامی آغاز شد که در سراسر کشور پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید. تظاهرات مسالمتآمیز تبار به شورش در بسیاری از موارد هزینه شده در این شهرستان در مجموع در حدود $30 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>