منحصر به فرد: سیاست های اقتصادی کارشناس می گوید بسته محرک ‘نتواند علامت’ در کسب و کار کوچک کمک

سارا میلر مدیر اجرایی اقتصادی آمریکا, آزادی, پروژه می گوید که آخرین بسته محرک است مانند “برگزاری یک چتر برای کسب و کارهای کوچک” و سپس “حذف سندان بر روی آنها” توسط نجات شرکت های بزرگ نمی توانند در رقابت با.

در مصاحبه با Daily Caller را Caitlin McFall میلر توضیح می دهد که چرا این بسته کمک مالی به نفع شرکت های بزرگ بی ارزش.

“من فکر نمی کنم هیچ رشته های متصل نجات و یا ما در حال رفتن به آتش ما کارگران باید در پاسخ به میلر گفت:”. (مرتبط: منحصر به فرد: سناتور. ریک اسکات پشتیبانی نمی کند آمریکا شرکت هواپیمایی ایتالیا)

او می گوید که صنایع بزرگ مانند کشتی های کروز و شرکت های هواپیمایی نمی نیاز به یک نجات “امروز یا فردا” اما کسب و کارهای کوچک نیاز به کمک بلافاصله. مسلما برخی شرکت ها خواهد شد نیاز به کمک مالی در آینده با توجه به کاهش تقاضا اما کسانی که رنج می برند در حال حاضر افراد خانواده ها و کسب و کارهای کوچک,توضیح می دهد که میلر.

کنگره است که انتظار می رود به تصویب 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که شامل $367 میلیارد برای کسب و کار کوچک امداد و 500 میلیارد دلار در شرکت های بزرگ کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>