منحصر به فرد: همین جونیور و سخنگوی خود را هنوز هم قفل شده از حساب های خود را 12 ساعت پس از بیت کوین هک و توییتر نمی خواهد می گویند چرا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور و خود را سخنگوی اندی Surabian هنوز در حال دسترسی به حساب توییتر بیش از 12 ساعت پس از پلت فرم رسانه های اجتماعی رنج می برد یکی از بزرگترین حملات هک در تاریخچه شرکت.

“از اوایل صبح روز گذشته هر دو Donald Trump Jr., و من قفل شده را از ما مربوطه حساب توییتر” Surabian گفت Daily Caller شنبه صبح. “ما شنیده ام چیزی از توییتر چگونه/چرا این اتفاق افتاده است و یا اگر آنها در انجام طرح هر چیزی به اصلاح این وضعیت است.” (مرتبط: هکرها مصالحه جو بایدن باراک اوباما در حساب توییتر ترویج بیت کوین کلاهبرداری)

CINCINNATI, OH - AUGUST 01: Donald Trump Jr. speaks early in the night before his father, U.S. President Donald Trump, at a campaign rally at U.S. Bank Arena on August 1, 2019 in Cincinnati, Ohio. The president was critical of his Democratic rivals, condemning what he called "wasted money" that has contributed to blight in inner cities run by Democrats, according to published reports. (Photo by Andrew Spear/Getty Images)

CINCINNATI, OH – اوت 01: Donald Trump Jr. (عکس از اندرو نیزه/گتی ایماژ)

توییتر به طور موقت قفل شده است و هر تایید “آبی بررسی” حساب شنبه شب پس از نفوذ هکرها متعدد با مشخصات بالا حساب از جمله رئیس جمهور سابق باراک اوباما و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن شده و پول بیت کوین کلاهبرداری پیام. شرکت تحقیقات نشان داد که هکرها به دست اورد دسترسی به “سیستم های داخلی و ابزار” برای اولین بار توسط هدف قرار دادن توییتر کارکنان. پشتیبانی از توییتر منتشر طولانی بیانیه اواخر چهارشنبه شب اشاره کرد که “مصالحه” حساب باقی خواهد ماند قفل شده است و تا زمانی که شرکت “خاص” آنها می توانند به “بازگرداندن دسترسی” به حساب صاحبان “ایمن”

هنوز هم تهمت جونیور و Surabian حساب به نظر نمی رسد برای نفوذ کرده اند شده است توسط این هک که نه ارسال شده یکی از “پول بیت کوین” پیام روز چهارشنبه. Surabian گفت: روزانه تماس گیرنده هنگامی که او تلاش برای دسترسی به حساب های صبح روز پنج شنبه در توییتر او را وادار به تنظیم مجدد کلمه عبور خود را اما نمی خواهد به رسمیت شناختن هر یک از همراه ایمیل و شماره تلفن.

او گفت که او نگران است که “کسی که حذف شده و ما اطلاعات حساب در پایان به توییتر” و فقط می خواهد کسی از این شرکت برای پاسخ به سوالات خود را. لازم به ذکر است که حساب های نفوذ توسط هکرها از جمله اوباما و بایدن هنوز هم به نظر می رسد قفل شده است صبح روز پنجشنبه همزمان با توییتر بیانیه های قبلی.

توییتر بلافاصله پاسخ به روزانه تماس گیرنده درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>