منحصر به فرد: مبارزه با تروریسم کارشناس می گوید: “هدف از Antifa برای سرنگونی دولت’

کایل Shideler مدیر و تحلیلگر ارشد امنیت داخلی و مبارزه با تروریسم در مرکز سیاست امنیتی در گفتگو با Daily Caller است سامانتا Renck در مورد تاریخ Antifa, سیاتل را کاپیتول هیل خودمختار منطقه ،

“شما احتمالا شروع به شنیدن اصطلاح “Antifa’ شاید در مشکل با برکلی و برخی از آن لغو شد که در نظر گرفتن محل محافظه کار سخنرانان در دانشگاه” Shideler گفت. “اما این فقط در مورد دو سه سال پیش.”

واقعیت Antifa به عنوان Shideler داد که قدمت آن به دهه 1930 ،

“ما پیش بینی آن را در این مقاله تمام راه برگشت به سال 1932 هنگامی که حزب کمونیست آلمان خداوندی ضد فاشیستی عمل است.”

Shideler ابراز نگرانی برای میزان حمایت Antifa دریافت از محلی و مقامات دولتی.

“چه ناراحت است سطح حمایت که Antifa می کند و از محلی و مقامات دولتی از برخی از این رادیکال تر مناطق” Shideler گفت. “ما دیده ایم این در پورتلند ما شاهد آن در سیاتل با شهردار و برخی از اعضای شورای شهر که در اصل حمایت از این قیام.”

Shideler تاکید کرد که این وضعیت در حال انجام در سیاتل خواهد شد و می تواند مورد استفاده قرار گیرد همچنین به عنوان سوخت برای آینده جنبش است.

“حتی اگر این را نمی خواهد گذشته این منطقه است که قصد ندارم به گذشته افرادی که در زمان این عمل در حال یادگیری درس آنها ایجاد تبلیغات, آنها, ایجاد انگیزه, جدید, پیروان, و ما در حال رفتن برای دیدن تمام کسانی که همه چیز اتفاق می افتد دوباره.”

Shideler صحبت بیشتر در مورد وضعیت در سیاتل آینده Antifa آن تهدید برای کشور و بیشتر.(مرتبط: منحصر به فرد: ما خبرنگاران بر روی زمین در سیاتل هیچ پلیس منطقه. در اینجا آنچه در آن مانند به نظر می رسد)

تماشا کنید:

آیا شما مانند آنچه شما در حال دیدن? مشترک شدن در کانال ما برای اطلاعات بیشتر!

اشتراک!

Check out The Daily Caller محبوب ترین نشان می دهد:

نایک طرف با Khezri بسیاری از مشتریان شورش

داخل Daily Caller منحصر به فرد دفتر بیضی مصاحبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im