منحصر به فرد: Candace اونز گلچین Black Lives Matter

مفسر Candace اونز نشستم با روزانه تماس گیرنده وینس Coglianese برای رسیدن به پایین که واقعا منجر سیاه و سفید زندگی می کند و ماده که در آن همه پول خود را در حال رفتن.

“هنگامی که شما سعی می کنید به آنها را بپرسید” از کجا این پول چیکار کنم؟’ آنها هیچ دفاتر وجود دارد این است که هیچ سازمان همراه است. حق آن را به معنای واقعی کلمه یک سازمان تروریستی” اونز گفت. “این چیزی است که شما انتظار می رود اگر شما به دنبال به امور مالی ایسیس.” (مرتبط: Candace اونز را از تماس ‘روز قیامت فرقه’ چپ, Kaepernick در CPAC)

اونز داد و افکار خود را بر روی همه چیز BLM از جمله اعتراضات و شورش که جاروب در سراسر کشور و حتی به کشورهای دیگر بعد از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس. او استدلال می کند دموکرات ها عمدا تکان دهنده خشم – و آرا – در امریکا با گفتن نژادی مسائل بدتر از آنچه تا کنون بوده است.

“این اعتراضات قابل ملاحظه ای تامین می شود,” او گفت:. “Antifa آن را سازمان یافته است. منظور من این مردم رو آجر و بطری آتش زا و ما به دنبال در یک سازمان همراه از تروریسم است که پنهان شده در پشت این ایده که آنها در حال تلاش برای پیشبرد حقوق مدنی.”

تماشا کنید:

اتمام TheDC دیگر ویدئوها و مشترک شدن در کانال یوتیوب ما بنابراین شما هرگز از دست.

اشتراک!

در حال حاضر چک کردن روزانه تماس گیرنده تازه ترین فیلم ها:

منحصر به فرد: FCC کمیسیون برندان Carr توضیح می دهد که چرا ما نیاز به ضرب و شتم چین در 5G

منحصر به فرد: اسکات واکر انفجار ویسکانسین شورش و لذا Blockading پلیس اصلاحات

چگونه صدها هزار نفر از داوطلبان در حال ساخت مغلوب ساختن پیشی جستن مجازی کمپین اتفاق می افتد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im