منحصر به فرد: AGs به دیدگاه های ضد و نقیضی در آینده از آنتی تراست کاوشگر با هدف قرار دادن گوگل به عنوان متحده در پاسخ به ویروس گسترش

  • وکلای کلی درگیر در یک همه جانبه تحقیقات آنتی تراست با هدف قرار دادن گوگل در حال وزن که آیا به جلو حرکت با پروب میان یک بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • لوئیزیانا دادستان کل جف Landry گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد که او تمرکز تمام تلاش خود را در coronavirus پاسخ در حالی که کاهش به اظهار نظر در گوگل شد.
  • AG کن Paxton دفتر در عین حال گفت: DCNF را بررسی “باقی مانده است مداوم و بدون تغییر” حتی به عنوان ویروس گسترش می یابد و گوگل کمک می کند تا دولت در دیدار با این مشکل است.

وکلای مدافع به طور کلی کسانی که در تحقیقات ضد تراست با هدف قرار دادن گوگل در حال وزن, آیا برای مطبوعات شتاب دهنده در پروب یا تمرکز منابع در coronavirus پاسخ.

گوگل در حال انجام است همه چیز آن را می توانید برای محافظت از نه تنها کارکنان خود را, اما همچنین آمریکایی ها لوئیزیانا دادستان کل جف Landry گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد. او با اشاره به آنچه او گفته بود این شرکت کار می کنند برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این ویروس در پاسخ.

Landry یکی از 33 وکلای مدافع عمومی است که برای کمک به آن پروب. (مرتبط: چگونه Silicon Valley رفت از Pariah برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحد در کمتر از یک ماه)

تصویر از لوئیزیانا AG جف Landry در یک کنفرانس مطبوعاتی بحث در مورد یک پلیس (NBC News/YouTube)

“من فکر می کنم که همه منابع دولت متمرکز بر ماموریت خود برای پایان دادن به این بیماری همه گیر به سرعت و با هزینه ای کمتر یک زندگی نظر به عنوان امکان پذیر است. در حال حاضر متحده برای مطمئن شوید که خط مقدم این بیماری همه گیر” Landry گفت.

وی افزود: “هر اونس منابع ما هستند که به سمت کارگردانی این پاسخ است.” Landry کاهش یافته است می گویند که آیا او ادامه خواهد داد کامل با مته سوراخ کردن در تحقیقات علیه شرکت سیلیکون ولی است که بسیاری از محافظه کاران بر این باورند در حال انحصار حوزه دیجیتال.

Landry و دیگر وکلای کلی باید متمرکز بر تسلط گوگل در این بازار آگهی و همچنین این شرکت با استفاده از اطلاعات مصرف کننده.

تگزاس دادستان کل کن Paxton بخشی گفت: در ماه سپتامبر سال 2019 که این کاوشگر می تواند گسترش. او است که منجر به اتهام و متهم گوگل در ماه فوریه به تاخیر انداختن این مورد به عنوان شرکت تلاش می کند به جلوگیری مقامات از در آوردن خارج از مشاوران است.

گوگل رقبای گفت: این شرکت با استفاده از تکنولوژی و قدرت به فشار رقابت در حالی که علاقه خود محصول. این شرکت چند میلیارد دلاری خرید DoubleClick در سال 2007 تقویت کرد این شرکت جای پایی در تبلیغات فن آوری است.

گوگل بلافاصله پاسخ به DCNF درخواست برای نظر.

Landry در بخشی از گفت او marshaling دفاتر خود را به منابع به سمت پایین آوردن موانع حقوقی است که ممکن است جلوگیری از Louisianans شهروندان از به دست آوردن دسترسی به هیدروکسی کلروکین یک داروی مورد استفاده در درمان مالاریا نشان داده است که وعده در کاهش علائم در افراد مبتلا به COVID-19.

لوئیزیانا گزارش 2,726 بیشتر coronavirus موارد پنج شنبه به حدود 42 درصد افزایش از یک روز پیش از آن.

دیگر وکلای کلی درگیر در پیگیری در حال بیان یک موقعیت متفاوت است.

لوگوی گوگل دیده می شود در داووس سوئیس Januar 20, 2020. تصویر گرفته شده در ژانویه 20, 2020. رویترز/Arnd Wiegmann/فایل عکس

“ما تحقیقات و منابع به آن متعهد باقی می ماند مداوم و بدون تغییر” Kayleigh تاریخ, سخنگوی Paxton گفت: DCNF در بیانیه ای خطاب به چه جمهوری خواه تگزاس دادستان کل برنامه های در حال انجام با توجه به پروب.

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز و وزارت دادگستری مشغول خود ضد تراست تحقیقات با هشت نفر دیگر به طور کلی وکیل از, کلرادو, فلوریدا, آیووا, نبراسکا, کارولینای شمالی و اوهایو به Facebook برای شبیه انحصار نگرانی.

به DOJ کاهش یافته است به ارائه یک نظر به DCNF در مورد ماهیت پروب. تاریخ گفت: coronavirus که در چین نشات گرفته و به کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم در سراسر جهان خواهد شد “نه توانایی ما به دنبال این تحقیقات به عنوان برنامه ریزی شده.”

دموکرات آیوا دادستان کل تام میلر را تکرار Paxton ادامه پشتیبانی از پروب.

“ما متعهد باقی می ماند اما به دنبال تحقیقات دیگر به پتانسیل تخلف از جمله ما اعلام کرد تحقیقات ضد تراست به برخی از عمده شرکت های فن آوری. تلاش های ما را نمی slackened که در مقابل” لین هیکس سخنگوی میلر دفتر گفت DCNF.

میلر یک دموکرات با تجربه در ضد تراست مسائل خود دولت کمک کرد تا سطح یک تحقیق در برابر مایکروسافت که منجر به دعاوی از هر دو ایالات متحده و وزارت دادگستری. یک قاضی در نهایت تصمیم به شکستن هیولا نرم افزار شرکت.

محافظه کار گروه تشویق پروب مصمم باقی می ماند.

Landry و دیگر وکلای مدافع به طور کلی “مطمئن شوید که فن آوری را با استفاده از بحران برای گسترش قدرت خود را در درد و رنج انسان” راشل Bovard مشاور ارشد به اینترنت پاسخگویی پروژه گفت: DCNF. “هوشیاری خود را ستوده است.”

گوگل در عین حال افزایش تلاش ها برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ویروس. این شرکت در حال ایجاد یک ابزار کمک به مقامات بهداشت پیگیری جنبش مردم برای کمک به تعیین اگر شهروندان مطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل با توجه به وب سایت این شرکت.

دره سیلیکون مشاعره قصد دارد به طور منظم به روز رسانی به اصطلاح “جامعه تحرک گزارش” که نمایش داده خواهد شد تغییر در افراد بازدیدکننده داشته است به مکان های عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی, پارک, خانه و غیره با توجه به شرکت.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>