منحصر به فرد: ‘عصر جدید بشر اکتشاف’ شروع می شود به عنوان, ناسا, SpaceX دبستان به صورت تاریخی راه اندازی

ناسا و ایلان SpaceX در حال آماده سازی برای یک تاریخی راه اندازی چهار شنبه.

برای اولین بار در تاریخ آمریکا, انسان تحویل داده خواهد شد به مدار توسط یک واحد تجاری است.

“در طول تاریخ آن بوده است ناسا در حال توسعه ساختمان و عامل سفینه فضایی” ناسا معاون مدیر جیم Morhard گفت: روزانه تماس گیرنده. “و برای اولین بار ما در حال رفتن به یک سازمان تجاری است که ساخته شده است این فضاپیما و راه اندازی آن است.”

ناسا و اسپیس ایکس تیم ادامه خواهد داد و کار تا لحظه سفینه فضایی راه اندازی شده است به منظور کاهش هر گونه خطرات و اطمینان حاصل شود هیچ مسائل وجود دارد. هدف آن این است که در ادامه به با خیال راحت و قابل اعتماد و مقرون به صرفه پرواز فضانوردان به جلو و عقب به فضا است. (مرتبط: ناسا برای راه اندازی اولین فضانوردان آمریکایی به ایستگاه فضایی بین المللی از خاک آمریکا در نزدیک به یک دهه)

آخرین crewed پرواز از خاک آمریکا در آمریکا فضاپیما به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) بود آتلانتیس شاتل فضایی در سال 2011. از آن پس ناسا پرداخت شده است روس ها برای حمل و نقل فضانوردان به ISS; اما در حال حاضر فرصت “به دسترسی نامحدود” به ISS بدون نیاز به تکیه بر روس ها برای حمل و نقل با توجه به Morhard.

خدمه دسترسی بازو به موقعیت چرخش به SpaceX Falcon 9 rocket با شرکت خدمه فضاپیمای اژدها پردازنده بر روی سکوی پرتاب در راه اندازی مجتمع 39A ناسا در مرکز فضایی کندی به عنوان آماده سازی برای ادامه ی نمایشی-2 ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی در کیپ کاناورال فلوریدا, ایالات متحده 21 مه سال 2020 است. ناسا/Bill Ingalls/جزوه طریق رادیو فردا.

Morhard با ابراز شگفتی برای ناسا و اسپیس ایکس ،

“یک نفر گفت:” این یک نظم و دقت فکر و شفافیت ” و این که چگونه آنها کار کرده ایم و هم از طریق همه از این است.”

SpaceX را Falcon 9 rocket راه اندازی خواهد شد خدمه فضاپیمای اژدها خواهد شد که پرواز توسط veteran فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ Hurley. Behnken و Hurley وارد در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در روز شنبه ،

راه اندازی در وسط یک جهانی همه گیر ممکن است در نتیجه کوچکتر به هیچ جمعیت در روز راه اندازی اما سلامت اقدامات مرتبط با آن هستند و هیچ چیز جدید به ناسا.

“ما همیشه به حال این نوع برنامه ریزی به اطمینان حاصل شود که [فضانوردان] نیست بیمار یا انکوبه بیماری. ما همیشه به حال مراحل است که اساسا رفتن به جلوگیری از آنها را از آوردن سرماخوردگی و یا آنفولانزا به ایستگاه فضایی بین المللی.”

“بهداشت ثبات” و “قوی عفونی کنترل” نوعی شیوه برای ناسا Morhard توضیح داد. آنها ادامه خواهد داد به دنبال این دستورالعمل ها که ساخته شده اند حتی دقیق تر به دلیل بیماری همه گیر. هنگامی که در فضای یک تیم از پزشکان به طور مداوم نظارت بر فضانوردان برای اطمینان از هر دو ایمنی و بهداشت برای همه است.

ناسا انسان Spaceflight دفتر به تازگی تحت عمل تغییر تنها چند روز قبل از اولین اجرای خود را در نزدیک به یک دهه. داگ Loverro که منصوب شد در Oct. 2019 پایین پا به عنوان انسان Spaceflight سر در مارس 18.

“داگ Loverro انجام یک کار باور نکردنی و او را چگونه ناسا رویکردهای انسانی اکتشاف از طریق تجاری.” Morhard اضافه شده است که کنت Bowersox سابق فضانورد که قبلا برگزار موقعیت است که در حال حاضر برگزاری این موقعیت به عنوان فرایند آغاز می شود به پیدا کردن یک جایگزین.

راه اندازی خواهد گرفت یکشنبه در 4:33 p. m. EDT از مرکز فضایی کندی در فلوریدا.

“رویاهای شروع در ناسا. ما واقعا جشن یک عصر جدید بشر اکتشاف. آن بوده است نه سال پس از ما تا به حال یک انسان دارای آمریکایی فضاپیمای” Morhard گفت.

تلویزیون ناسا خواهد بود جریان راه اندازی و همچنین حوادث منجر به آن شروع جمعه از جمله جلسات این SpaceX Falcon 9 Rocket, و خیلی بیشتر.

“ما به دنبال به جلو به یک امن راه اندازی و [به] آنها را به خانه با خیال راحت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im