بیان اخبار سرویس

دهلی نو: حتی به دهلی نو را رد کرد پکن مشاجره که Galwan ولی در لاداخ در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) بود قلمرو خود گفت: چین باید نه را اغراق آمیز و غیرقابل دفاع ادعای هند در روز پنج شنبه تایید کرد مشارکت خود را در روسیه و هند و چین نشست هفته آینده.

“به ما منتقل اوایل امروز امور خارجی وزیر و دولت عضو شورا و وزیر امور خارجه چین تا به حال یک مکالمه تلفنی در مورد تحولات اخیر در Ladakh. هر دو طرف توافق کرده اند که به طور کلی وضعیت باید به کار گرفته شود در یک شیوه ای مسئول و یادداشت تفاهم فرماندهان ارشد در 6 ژوئن باید اجرا صمیمانه. ساخت اغراق آمیز و غیرقابل دفاع ادعای خلاف این درک” وزارت امور خارجی سخنگوی Anurag Srivastava گفت.

این بیانیه پس از شرقی تئاتر فرمان سخنگوی آزادی بخش خلق (PLA) ارتش روز سه شنبه گفت: Galwan ولی بخشی از قلمرو حاکمیت چین است.به نوبه خود, وزارت خارجه چین در ادامه به سرزنش دهلی نو برای ژوئن 15 خشونت که منجر به مرگ 20 سربازان هندی در Galwan دره.

“هند خط مقدم نیروهای شکست اجماع و عبور از خط کنترل واقعی عمدا تحریک و حمله به چینی افسران و سربازان در نتیجه تحریک شدید فیزیکی درگیری و ایجاد تلفات. هند نباید بد قضاوت کردن وضعیت فعلی و یا دست کم گرفتن چین شرکت خواهد برای حفاظت از ارضی و حاکمیت ملی” چینی سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying گفت.

حتی به عنوان تنش های سیاسی افزایش یافت نظامی در سطح گفتگو بین دو طرف ادامه داد: در روز پنج شنبه.

“تقسیم فرماندهان دو طرف ملاقات و جو در طول مذاکرات مثبت تر بود. چینی تیم شنیده هند مسائل و هر دو طرف موافقت کردند که این مذاکرات رو به جلو است. جلسات بیشتری بین دو طرف انتظار می رود در روز جمعه و یک روز پس از. نیز وجود دارد هیچ حرکت سربازان و هر دو طرف با توسل به متارکه” یک مقام ارشد ارتش گفت: به شرط ناشناس ماندن.

MEA همچنین تایید کرد سخنگوی امور خارجی وزیر S Jaishankar مشارکت در RIC نشست برنامه ریزی شده برگزار می شود در تاریخ 23 ژوئن.

“روسیه و رئیس کنونی و در آن خواستار نشست. EAM Jaishankar شرکت خواهد کرد” او گفت:.

Jaishankar در ضمن پیوست موضوع با کنگره رهبر راهول گاندی برای پرسش که چرا نیروهای نظامی در Galwan غیر مسلح بودند.

“اجازه دهید ما دریافت حقایق ، همه نیروهای نظامی در مرز وظیفه همیشه حمل سلاح, به ویژه هنگامی که ترک پست. کسانی که در Galwan در 15 ژوئن کردند. به مدت طولانی تمرین (به عنوان در هر سال 1996 & 2005 موافقت نامه) به استفاده از سلاح گرم در faceoffs,” Jaishankar توییتی در پاسخ به Rahul.

تمام پرسنل اختصاص ارتش:

ارتش در روز پنج شنبه را رد کرد و گزارش این ادعا که تعدادی از سربازان خود را از دست رفته بودند پس از Galwan برخورد. “این روشن است که هیچ هندی سربازان گم شده در عمل” این در بیانیه ای گفت:

اژدها هند رد پای

در میان خواسته های به ممنوعیت کالاهای چینی در اینجا نگاه کنید که چگونه آنها در حال سرمایه گذاری در هند, تکثیر به عنوان محصولات خود را از تلفن های همراه به اسباب بازی و عروسک

اندازه آن تا

$26 bn

چین موجود و برنامه ریزی شده سرمایه گذاری در هند تخمین زده شده توسط گروه تحقیقاتی بروکینگز در راهپیمایی خود را گزارش.

$2.378 bn

سرمایه گذاری مستقیم خارجی سهام جریان از چین به عنوان از آوریل سال 2020 با توجه به دولت داده است.

بزرگ شرکت های چینی اندود شده تا بیشتر سرمایه گذاری تقریبا در همه بخش ها در هند است. برای مثال Fosun گروه گزارش شده است که نزدیک به کسب 51 درصد از سهام در بنگلور مبتنی بر املاک و مستغلات شرکت برای
$115 منگنز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو