Ex-کاپیتان از صندلی چرخدار تیم کریکت طول می کشد دستی به کار برای امرار معاش در Uttarakhand

بیان اخبار سرویس

دهرادون: کاپیتان Uttrakhand صندلی چرخدار تیم کریکت راجندرا سینگ Dhami (34) متوسل شده به دستی کار برای امرار معاش خود در غیاب هر گونه کمک از دولت در عین حال ساختمان تیم خود را دارد.

کاپیتان سابق ویژه-abled تیم کریکت هند Dhami شده است آموزش حداقل 19 ویژه-abled نوجوانان در جنبه های مختلف کریکت از جمله پنبه حلاجی شده و بولینگ و فیلدینگ.

“من شاهد بسیاری از ‘Divyang’ مردم زندگی خود را تحت استرس و از دست دادن امید است. من شده اند در همان منطقه تاریک یک بار اما حاضر به تسلیم. من تلاش های متمرکز در آنها یک هدف در زندگی به آنها می تواند نگه دارید برای همیشه لطفا برای و شاین مثل یک ستاره می گوید: “Dhami با عزم راسخ در حالی که او می شکند سنگ برای ساخت و ساز استفاده شود برای یک جاده تحت مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال عمل می کنند.

به عنوان COVID-19 بیماری همه گیر است که گریبانگیر کشور و جهان باعث مستندات و سایر اقدامات درمانی است. Dhami تا به حال به سفر به روستای مادری خود Raikot در مرز منطقه Pithoragarh از Rudrapur.

“من استفاده می شود به آموزش Divyang کودکان و تمرین خودم را برای آماده سازی برای مسابقات در آینده اما Covid pandemic, متوقف, همه چیز” می افزاید: کارشناسی ارشد در تاریخ است.

B. Ed دارنده مدرک او آمد به دانستن در مورد به خصوص-abled تیم کریکت در سال 2014 از طریق رسانه های اجتماعی.

“این بیشتر از یک سرگرمی از شور و شوق برای بازی در ابتدا اما به عنوان من رو درگیر بازی شد زندگی من می گوید:” Dhami که منجر به خصوص abled تیم کریکت هند در 5 مسابقه و خارج از کشور در کاتماندو مالزی و بنگلادش است.

Dhami زندگی رنگ وسرد عکس از مبارزات است که بسیاری حتی نمی تواند فکر می کنم و پایدار و در عین حال او حاضر به تسلیم شدن نیست. پس از عقد قرارداد فلج اطفال در حالی که او فقط 2 سال پاهای خود را به اندازه کافی قوی برای پیاده روی و بازی با همسالان خود. پدر و مادر خود کشاورزان در روستا است که گرفتار مهاجرت را در هر تلاش آنها می تواند تا خود را فرزند ارشد بود 12 سال.

ماهندرا سینگ (65) پدر Dhami می گوید: “ما در زمان ما پسر به امتداد هند وجود دارد اما امیدوارم که برای درمان. در گذشته ما تصمیم به مبارزه و ایجاد انگیزه در پسر ما را نمی دهد.”

Dhami, دریافت جایزه دولت اگر Uttarakhand در سال 2015 از آن پس وزیر Harish Rawat. این جایزه از ذهن او پول نقد از 5000 تومان یک گواهی نامه از تقدیر و وعده از کار آن انجام شده است تا تاریخ. خود را خانه ویران ساختار است که می تواند در هر زمان.

وضعیت ویران از Dhami خانه

به تازگی Dhami دریافت کمک مالی از 11,000 تومان از بازیگر, Sonu Sood که مطمئن کمک های بیشتر در آینده است. با درآمد خانواده بیش از 3000 تومان در حال حاضر او و پدرش کار به کارگران در حالی که مادر او تمایل دارد به یک گاو برای برخی از درآمد اضافی از طریق فروش شیر.

Dhami آموزش و پرورش آغاز شده و بعد از همسالان خود در زمانی که او به سن 10. موانع اقتصادی و جسمی و روانی عذاب نمی تواند باتلاق او را.

“من به حل و فصل نمی دهد اما من معلمان و بسیاری دیگر کمک زیادی به من می گوید:” Dhami که خدمات ملکی طالب که واجد شرایط برای معاینه اولیه برای Uttarakhand دولت استانی خدمات ملکی در سال 2012. اما او نمی تواند ادامه برای مطالعه بیشتر به دلیل محدودیت های مالی است.

Manoj سینگ Pokhariyal خود معلم است که تدریس Dhami ریاضی در مدرسه دولت در کلاس 10 به یاد می آورد “او پتانسیل زیادی داده می شود فرصت های مناسب. Raju شد کار سخت و انجام هر وظیفه داده شده به او را با صداقت کامل.”

یا Dhami پدر مورد استفاده برای حمل او را به مدرسه اش بود که 10 کیلومتر از محل اقامت و یا او ‘خزید’ فاصله با کسی که به او بالابر در راه است.

Dhami می خواهد دولت را به ارائه امکانات اولیه و زیرساخت های مناطق مرزی به طوری که برخی از فرصت های اشتغال ایجاد شده برای مردم است.

“هیچ یک برگ در یک زادگاه بدون فشار دادن نگرانی که بیش از نیاز عاطفی برای ادامه زندگی به جایی که شما هستند به دنیا آمد. اکثریت لازم نیست که هر گونه استخدام و فرصت های آموزشی در من ایجاد کرد و بسیاری از دیگران است. دولت باید با فراهم کردن زیرساخت ها و فرصت های شغلی در مناطق مرزی گفت:” Dhami.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>