سابق کارناتاکا سانتی متر چالش های مودی به میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن در کشمیر برای اثبات عادی

سابق کارناتاکا وزیر Sidddaramiah. حسن نیت ارائه میدهد عکس: The New Indian Express

رئیس سابق وزیر ایالت کارناتاکا هند و کنگره رهبر Sidddaramiah به چالش کشیده نارندرا نخست وزیر به میزبان یک رویداد برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کشمیر اگر منطقه مورد مناقشه بازگشت به “normalacy” به عنوان مدعی حاکم Bharatiya Janata Party (BJP).

“اگر BJP احساس کشمیر بازگشت به حالت عادی و اگر BJP احساس وجود دارد که دولت هماهنگ خشونت … در حال حاضر زمان برای اثبات همان میزبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد در کشمیر ایم” کنگره رهبر.

ما رئیس جمهور تهمت وارد هند در اوایل روز دوشنبه برای ازدواج خود سفر به کشور. رئیس جمهور همراه بود با Melania, دختر, Ivanka پسر در قانون Jared کوشنر و بالای برنج از دولت او گزارش داد هند اکسپرس.

دولت مودی است به طور مداوم داشت که اوضاع در کشمیر تحت اشغال عادی بود و پس از آن لغو وضعیت ویژه این دره حرکت می کند به شدت انتقاد با مخالفت این کشور. هند نیز گرفته شده خارجی نمایندگان به کشمیر نشان می دهد که این منطقه عادی بود اما این تلاش ها بیهوده بوده است.

دولت هند به طور یک جانبه لغو نهم ویژه وضعیت اکثریت مسلمان منطقه هیمالیا در آگوست 5 با لغو ماده 370. هند فرستاده بود دهها هزار نفر از نیروهای اضافی به اختلاف قلمرو اعمال حکومت بر ساکنان آن و قطع ارتباطات از جمله دسترسی به اینترنت و تلفن.

با توجه به گزارش های رسانه ها, حداقل 4000 نفر را پس از آن برگزار شده است در اشغال کشمیر تحت امنیت عمومی عمل می کنند — یک قانون بحث برانگیز است که اجازه می دهد تا مقامات به زندانی کردن کسی که تا دو سال بدون اتهام یا محاکمه — از جمله سیاستمداران محلی و فعالان دانشگاهیان و دانش آموزان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im