سابق وزارت دادگستری رسمی که مورد بحث است در طول بازرس کل گزارش در FISA, سوء استفاده, اضافه شده نام خود را از روز دوشنبه تا یک طومار خواستار ویلیام Barr به استعفا به عنوان دادستان کل.

دیوید Laufman که در خدمت به عنوان رئیس دادگستری بخش ضد جاسوسی و صادرات بخش کنترل از طریق 2018 گفت: به او پیوست و بیش از 2000 سابق وزارت دادگستری کارکنان است که این طومار را امضا کرده بود که آغاز شده توسط anti-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه فعال محافظت از دموکراسی است.

“افتخار به عضویت بیش از 2000 همکار من عدالت Dept. فارغ التحصیلان در بیان ما زنگ بیش از اقدامات اخیر توسط دادستان کل بر و اهمیت حفاظت از حاکمیت قانون و بی طرفی حزبی دولت عدالت” نوشت: Laufman. (مرتبط با: CNN و MSNBC تحلیلگران امضای طومار خواستار ویلیام Barr به استعفا)

درخواست لعنتی بر دخالت در دادستان فدرال’ توصیه که تهمت محرم خدمت بین 87 ماه و 108 ماه در زندان مانع یک بررسی کنگره و شاهد دستکاری.

Barr روز پنجشنبه گفت که او فکر سنگ سزاوار زندان اما که اولیه توصیه شد “بسیار بیش از حد.”

Laufman که به نظر می رسد اغلب در MSNBC و سی ان ان اغلب به انتقاد از تهمت, مدیریت نقش کلیدی در هر دو هیلاری کلینتون ایمیل بررسی و مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه شد.

او انجام مصاحبه در کنار خوار سابق FBI agent پیتر Strzok در طول کلینتون ایمیل بررسی است. Laufman و Strzok مصاحبه کلینتون خودش جولای 2, 2016. آنها همچنین انجام مصاحبه با دستیاران کلینتون انسان عابدین و شریل میلز که در آن جفت ارز به نظر می رسد که اظهارات متناقض در مورد دانش خود را از کلینتون خصوصی در ایمیل سرور.

بازرس کل وزارت دادگستری گزارش در FISA سوء استفاده گفت: Laufman کمک کرد تا ترتیب یک کلید جلسه برای اف بی آی و وزارت دادگستری و مقامات است که افزایش قابل توجهی نگرانی در مورد قابلیت اطمینان از کریستوفر استیل سابق بریتانیا جاسوسی که پرونده FBI مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) حکم علیه کارتر صفحه.

بازرس کل گزارش گفت: Laufman تنظیم یک جلسه در ماه ژانویه سال 2017 برای استیل منبع اصلی برای اطلاعات در پرونده. Laufman نشسته در بخشی از این مصاحبه.

استیل منبع مورد مناقشه بسیار از آنچه نسبت به او در پرونده. این منبع که نمی شناخته شده است گفت ماموران اف بی آی و DOJ مقامات که استیل و تاب و یا تحریف اطلاعات در این پرونده که پیشنهاد یک توطئه بین مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و دولت روسیه با توجه به گزارش بازرس کل.

بازرس کل گزارش لعنتی اف بی آی و وزارت دادگستری برای عدم افشای به طور بالقوه اطلاعات موهن در استیل به دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی. وزارت دادگستری تلقی دو FISA حکم که مجاز شدند پس از آن جلسه به نامعتبر است تا حد زیادی به دلیل عدم افشای اطلاعات از استیل منبع.

معلوم نیست چه Laufman می دانستم در مورد چه استیل منبع گفت: در این نشست است. او متهم است از خطا در گزارش.

Laufman همچنین گفت: بازرس کل که او را دیدم هرگز اف بی آی خلاصه ای از این مصاحبه است و او نمی دانم به اندازه کافی در مورد پرونده بدانید که آیا استیل منبع مغایر با سند است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی