سابق مشاور Awan چپ قرمز رو بعد از مولتان مدار خانه گارد نوبت او دور

مشاور سابق نخست وزیر اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan. اخبار/از طریق Geo.tv/Files

مولتان: نگهبان یک دولت متعلق به اقامت — در مولتان مدار خانه تبدیل, دور مشاور سابق نخست وزیر اطلاعات و پخش Dr Firdous عاشق Awan, زمانی که او درخواست اقامت برای یک شب او ترک قرمز مواجه شده است یاد گرفتیم.

سابق مشاور ویژه سفر از کراچی به مولتان در یک ماشین همراه با دوستان او و برتر این شهرستان شنبه شب. به محض ورود در مولتان مدار خانه — با 15,375 فوت مربع منطقه تحت پوشش — او توضیح داد که او ex-مشاور Firdous عاشق Awan; با این حال گارد بود تحت تاثیر قرار گرفت او مقدمه.

Dr Awan سپس خواستار یک اتاق برای یک شب اقامت در آن مامور امنیتی حاضر به عنوان او نمی شد برگزاری هر دولتی و رد سرگرم کننده خود را. او سپس پرسید که برای یک وعده غذایی سحر اما مدار خانه خودداری کرد دوباره او در نتیجه او را فرستاده راننده به بازار برای خرید یک وعده غذایی.

در ضمن Dr Awan رد و بدل کلمات گرم با مدار خانه پایین کارکنان و به طور مداوم تلاش برای تماس از طریق تلفن حاکم PTI منطقه رئیس جمهور خالد جاوید Warriach و معاون کمیسر امیر Khatak اما تلفن های همراه خود بودند خاموش.

هنگامی که تماس با Geo.tvمولتان مدار خانه سرپرست نعیم Changezi وجود دارد گفت: هیچ رزرو و کارکنان پایین تر بود مجاز به تخصیص دادن یک اتاق به هر فرد نه برگزاری است.

Changezi گفت: هنگامی که او رسیده مدار خانه در صبح روز یکشنبه او را ترک کرده بود برای لاهور ،


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im