اخراج تخریب همچنان در سراسر هند و حتی در میان خروش در COVID-19 موارد

بیان اخبار سرویس

دهلی نو: وجود حداقل 22 مورد از تخلیه و تخریب در سراسر هند در میان COVID-19 همه گیر بین ماه های مارس تا ژوئن 16, با توجه به تدوین توسط گروه حمایت از مسکن و حقوق زمین شبکه (HLRN). این می آید در زمانی که مردم در مواجهه حاد بحران بهداشتی.

بر اساس تخمین HLRN به اخراج حوادث را تحت تاثیر قرار بیش از 13,500 مردم و در نتیجه گسترده نقض متعدد حقوق بشر است.

دلایل این اخراج شامل زیباسازی پروژه روستا زمین ترخیص کالا از گمرک و راه آهن زمین ترخیص کالا از گمرک, راه ساخت و ساز و گسترش جنگل و ترخیص کالا حذف از ‘مداخله’ حذف ‘ساخت و سازهای غیر قانونی’, دریاچه دال ‘پروژه مرمت و شهر هوشمند پروژه ها.

سازمان ملل متحد تخمین می زند حدود 1.8 میلیارد نفر در سراسر جهان هستند یا بی خانمان زندگی می کنند و یا تحت وخیم شرایط مسکن.

هند به تنهایی بیش از 1.7 میلیون بی خانمان ساکنان آن 938,384 در مناطق شهری است.

مکان هایی با حداکثر اخراج حوادث عبارتند از:

در بسیاری از موارد به دلیل روند از جمله ارائه اخطار و مسکن جایگزین شد نه به دنبال نقض قوانین بین المللی و موازین حقوق بشر از جمله سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) اصول اساسی و رهنمودهای بر توسعه مبتنی بر اخراج و جابه جایی های HLRN در بیانیه ای گفت.

با تعداد قابل توجهی از کسانی که اخراج شدن رندر بی خانمان آنها با افزایش خطر ابتلا COVID-19 آن گفت.

مرکز و ایالات متحده باید به توسعه راه حل های ارائه مسکن مناسب و ارائه برای جبران از دست دادن مسکن و وسایل شخصی و حمایت اخراج خانواده ها به بازسازی خانه های خود را در همان سایت و یا ارائه مناسب جایگزین مسکن نزدیکی در مجاورت دو کیلومتر آن توصیه می شود.

این گروه مدافع نیز نامیده می شود برای یک مهلت قانونی برای اجاره اخراج از افرادی که قادر به پرداخت اجاره بها به دلیل از دست دادن معیشت میان مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de