همه چیز درباره کیم یو جونگ, کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهر

با سلامت و وضعیت کره شمالی به رهبری کیم جونگ سازمان ملل متحد در شار تمرکز است تبدیل به خواهر کیم یو جونگ.

کیم یو جونگ در اوایل دهه 30 و فعال بوده است در کره شمالی سیاست پس از سال 2011 مرگ پدرش کیم جونگ ایل. پس از 2014 شده است عملا رهبر دیکتاتوری کمونیستی را در گروه تبلیغات و کمک به ساخت یک کیش شخصیت در اطراف او ،

با توجه به محرمانه بودن رژیم بسیار دیگری شناخته شده است و در مورد کیم یو جونگ, اما آنچه شناخته شده است نشان می دهد که او ادامه خواهد داد و خانواده خود را میراث خشونت و رژیم ادامه خواهد داد به یکی از بدترین حقوق بشر مجرم در جهان است. روزانه وحش گزارش شده در اواخر ماه گذشته که او “ترس” و “احترام” در داخل کره شمالی با نیکلاس Eberstadt آمریکا سازمانی موسسه تماس کیم برادرش “نزدیک ترین مشاور” و اضافه کرد که او انتظار می رود او را به موسسه اصلاحات در کشور است. اخیرا کیم یو جونگ عمل کرده است به عنوان سخنگوی رژیم ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای تضمین صلح در منطقه است. (مرتبط: گزارش: کیم جونگ سازمان ملل متحد خواست ‘معروف’ بازیکنان بسکتبال به عنوان بخشی از Denuclearization معامله)

در سال 2017 وزارت خزانه داری به طور خاص به نام او در تحریم های جدید صادر شده علیه کره شمالی. تحریم ها در نظر گرفته شده برای مسدود کردن اموال و دارایی های اعضای رژیم که در آن قرار دارد در داخل آمریکا صلاحیت. دولت ایالات متحده توصیف گروه تبلیغات به عنوان “مسئول حفظ خلوص ایدئولوژیک و مدیریت کلی سانسور توابع” از کشور است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ایستاده در کره شمالی خاک در حالی که راه رفتن به کره جنوبی در منطقه غیرنظامی(DMZ) در تاریخ 30 ژوئن سال 2019 در Panmunjom و کره جنوبی. (منبع عکس: معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ)

با وجود شواهدی که کیم یو جونگ یک مایل و شرکت کنندگان فعال در خانواده رژیم از ترور برخی از صاحب نظران آمریکایی ابراز هیجان در مورد پتانسیل رهبری حتی اشاره کرد که کره شمالی ممکن است در نهایت با یک زن رهبر قبل از ایالات متحده میراث رسانه ها از جمله سی ان ان fawned بیش از او و پس از او ساخته شده ظاهر در بازی های المپیک زمستانی در کره جنوبی دو سال پیش جایی که او نشسته بود در کنار معاون رئیس جمهور مایک پنس. پنس بود و حتی برای انتقاد از امتناع از اذعان کیم حضور.

“من آن را باور نمی شد مناسب برای ایالات متحده آمریکا به هر گونه توجه در این فروم به کسی که صرفا از دیکتاتور است اما رهبر تبلیغاتی تلاش” پنس گفت: در آن زمان.

مانند هر کس دیگری در بالای کره شمالی دیکتاتوری بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد کیم یو جونگ. محرمانه بودن این رژیم شده است بر روی صفحه نمایش کامل در هفته های اخیر به آنها اجازه دهید حدس و گمان خود را در مورد زمان دیکتاتور اجرا شایع است. روزهای بعد از گزارش داد که کیم جونگ سازمان ملل متحد بود یا مرده و یا مرگ مغزی در کره شمالی رسانه های دولتی در نهایت سکوت خود را شکست جمعه شب با انتشار عکس یک مرد ادعا کیم در مراسم بریدن روبان. آیا کیم است که در واقع امن یا این فقط بیشتر فریب از معروف غیر مستقیم رژیم باقی مانده است دیده می شود. مهم نیست که طول می کشد قدرت در کره شمالی آن را بعید است خود شهروندان خواهد بود اجازه آزادی های اساسی یا حقوق بشر در هر زمان به زودی. (مرتبط: است کیم جونگ سازمان ملل متحد مرده ؟ در اینجا چیزی است که ما می دانیم)

اگر کیم جونگ سازمان ملل متحد می میرند و کیم یو جونگ از ظهور متعاقب آن مبارزه قدرت تمام شواهد موجود نشان می دهد که او را فقط به عنوان بی رحمانه به عنوان پیشینیان خود است. با وجود امید به خلاف آن به نظر می رسد احتمال وجود دارد که کیم یو جونگ رژیم خواهد بود یکی از بدترین حقوق بشر معتادان در جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im