اروپا virus تلفات تاپ 100,000 به عنوان اعتراض در ما

کارگران حرکت تابوت از coronavirus قربانی به سایت دفن در جاکارتا. عکس: AFP

Coronavirus مرگ و میر رسید گذشته 100,000 در سخت ترین-آمار اروپا روز شنبه به عنوان صدها نفر از آمریکایی ها نا امید مستند سفارشات و egged در توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحنه تظاهرات در چندین شهر ایالات متحده.

به عنوان آخرین گریم داده های ظهور, نوازندگان از سراسر جهان لگد کردن یک ساعت-زنده-جریان کنسرت با هدف حمایت از مراقبت های بهداشتی کارگران و پرورش یک حس اجتماعی در زمان بحران.

شش ساعت رویداد که شامل ستارههای اعم از نوازنده Yo-Yo Ma به برنده جایزه, نوجوانان, خواننده Billie Eilish به سنگ نورد آورده بود با هم توسط انجمن حمایت از شهروند جهانی با سازمان جهانی بهداشت.

در سراسر جهان بیش از 2,289,500 مردم باید آزمایش مثبت بسیار مسری ویروس.

اروپا حساب مجموع 100,510 مرگ و میر — نزدیک به دو سوم از 157,539 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به AFP چوب خط حساب کردن در حالی که نزدیک به یک چهارم از مرگ و میر در ایالات متحده است.

ایالات متحده دارای بالاترین caseload هر کشور با بیش از 734,000 تایید عفونت و شنبه از دست داده بود 38,664 مردم به این ویروس با توجه به چوب خط حساب کردن از دانشگاه جانز هاپکینز.

پیشرفت مشخص شد در برخی از مکان های با, نیویورک, گزارش دولت کمترین تعداد مرگ و میر در هفته که فرماندار اندرو کومو تا حد زیادی نسبت به اجتماعی فاصله.

اما به آمریکایی ها و دیگران در سراسر جهان ساییدگی پس از هفته تحت پناهگاه در خانه, سفارشات, افزایش خشم فوران این هفته است.

تظاهرات روز شنبه در capitols از کشورها از جمله تگزاس, مریلند, نیوهمپشایر و اوهایو به خود جلب کرد صدها نفر از مردم در بسیاری از تکان دادن پرچم آمریکا و برخی از حمل اسلحه و خواستار پایان سریع به دولت دستور داد با خود بردهاند.

‘دور’

گسترش ضد قفل جنبش جلب تشویق جمعه از مغلوب ساختن پیشی جستن که توییتی که سه متحده باید “آزاد” از ماندن-صفحه اصلی سفارشات.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام برای بازگشت سریع به حالت عادی به منظور محدود کردن آسیب های ویرانگر به ما اقتصاد — در حالی که تا حد زیادی ترک تصمیم نهایی در کاهش مستندات به مقامات وزارت امور خارجه ،

ایران به خبرنگاران گفت: در روز شنبه که برخی از فرمانداران دولت بعد فورا رفت واز بود “دور” و تحمیل “بی دلیل” محدودیت.

اما آمریکایی ها با دو به یک, در مخالفت با معترضان. جدید پیو بررسی نشان داد که بیشتر نگران در مورد پایان دادن به خانه حبس خیلی زود و نه خیلی دیر.

در جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین هشدار داده است که چین می تواند عواقب اگر آن را “آگاهانه مسئول” برای شیوع کروناویروس آغاز شد که در شهر ووهان در ماه دسامبر.

“این می تواند متوقف شده است در چین قبل از آن آغاز شده و از آن نبود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و در حال حاضر کل جهان رنج می برند.”

“اگر آن را یک اشتباه, اشتباه, اشتباه است,” او گفت:. “اما اگر آنها آگاهانه مسئول آره, پس باید عواقب.”

تهمت نیز شک و تردید در مقام چینی آمار و ارقام نشان میدهد این کشور دچار, فقط 0.33 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است.

“تعداد غیر ممکن است,” او گفت:.

ایالات متحده بر اساس یک نمودار نمایش داده شده در این جلسه تا به حال 11.24 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر در حالی که فرانسه تا به حال 27.92 و اسپانیا 42.81.

چین مرگ و میر شروع به پریدن کرد به 4,632 روز جمعه پس از آن مطرح شده 50 درصد این تعداد تلفات برای ووهان.

‘تحت کنترل’

نصب شواهد نشان می دهد که اجتماعی فاصله آهسته همه گیر پس از بیش از نیمی از بشریت — 4.5 میلیارد نفر بودند محدود به خانه های خود.

بسیاری از کشورهای در حال آزمایش تنها در موارد جدی ترین و تعدادی از تایید عفونت است به احتمال زیاد با کسری واقعی در کل.

اقامت در خانه سفارش شده اند اجرا در ایتالیا و اسپانیا هنوز سخت ترین ضربه از کشورها در اروپا با 23,227 و 20,043 مرگ و میر به ترتیب پس از فرانسه با 19,323 مرگ و میر. بریتانیا به طور کلی مرگ و میر به طور رسمی 15,464.

به عنوان دولت ها در سراسر جهان دست و پنجه نرم کردن با کی و چگونه به سهولت مستندات که فلج اقتصاد جهانی اسپانیا در روز شنبه تمدید آن در سراسر کشور مستند به مارس 9.

ژاپن و بریتانیا و مکزیک باید همه خود را گسترش جنبش محدودیت.

در عین حال در جای دیگر نشانه هایی است که شیوع این بیماری می تواند باعث کاهش سوئیس دانمارک و فنلاند شروع به بازگشایی مغازه ها و مدارس در این هفته.

آلمان اعلام کرده است که ویروس “تحت کنترل” پس از 3,400 مرگ و میر و شروع ظریف وظیفه بلند کردن برخی از محدودیت های بدون تحریک ثانویه شیوع — با برخی از مغازه ها مجاز به بازگشایی جمعه و برخی از کودکان از بازگشت به مدرسه در هفته.

بخش هایی از ایتالیا آغاز شد و در حال ظهور از مستند بیش از حد با ونیز ساکنان قدم زدن در اطراف آرام کانال.

ایران همچنین اجازه برخی از تهران کسب و کار برای بازگشایی شنبه با وجود این میانه مرگبارترین شیوع.

“چگونه می توانم نگه داشتن اقامت خانه ؟ خانواده من گرسنه است” گفت: Hamdollah محمودی, 45, یک shopworker در تهران بازار بزرگ.

1,000 مرگ و میر در آفریقا

عملا هیچ گوشه ای از جهان شده است به سمت چپ دست نخورده با مرگ و میر در آفریقا عبور از 1000.

نیجریه اعلام کرد مرگ یک دستیار رئیس جمهور Muhammadu Buhari.

در ضمن بسیاری از جهان 260 میلیون مسیحیان ارتدوکس در حال آماده سازی به مناسبت عید پاک و بدون حضور در کلیسا.

در زیمبابوه تظاهرات انبوه و رژه نظامی به مناسبت این کشور در سالگرد 40 از استقلال از استعمار بریتانیا قانون لغو شد.

و کاخ باکینگهام اعلام کرد که ملکه الیزابت دوم را نه علامت تولد او در روز سه شنبه با یک سنتی تفنگ درود می فرستم.

نشانه هایی از اقتصاد جهانی قتل عام ساخته شده توسط این بیماری همه گیر در حال جمع با چین گزارش اول آن انقباض تولید ناخالص داخلی حداقل از اوایل 1990s.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de