اروپا coronavirus تلفات موج گذشته 20,000, چینی, کانون ووهان بخشی از بازگشایی

AFP

سریع رو به رشد مرگ و میر از coronavirus در روز شنبه عبور 20,000 در اروپا با سخت ترین ضربه ایتالیا و اسپانیا هر دو گزارش بیش از 800 کشته در یک روز.

به عنوان بسیاری از یک سوم از جمعیت جهان در حال حاضر زندگی می کنند و مستند و ما از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او است با توجه به قرار دادن ایالت نیویورک تحت عنوان “قرنطینه” به عنوان شهر چینی که در آن شیوع شروع شروع به بازگشت به حالت عادی.

بدترین آمار کشور ایتالیا اعلام کرد 889 جدید COVID-19 مرگ و میر در شنبه هل دادن آن گذشته 10,000 علامت و اسپانیا اضافه شده 832 به مادرید گفته مقامات این بیماری همه گیر به نظر می رسید به نزدیک شدن به قله است.

روسیه تبدیل خواهد شد و آخرین کشور به مرز روز دوشنبه در تلاش برای کند کردن بیماری همه گیر را گسترش با توجه به فرمان دولت.

بیش از 600 ، 000 موارد از رمان coronavirus را به طور رسمی ثبت شده در سراسر جهان از شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته با توجه به AFP شمارش.

تغییرات در تست رژیم به معنای واقعی شماره است که به احتمال زیاد به مراتب بالاتر و تایید مرگ در حال نصب است.

اروپا در حال حاضر بدترین آمار قاره با 20,059 مرگ و میر. فرانسه دیده می شود نزدیک به 2,000 مرگ و میر و تلفات گذشت 1000 در روز شنبه.

اسپانیایی رسمی فرناندو سیمون پیشنهاد ویروس بود “بسیار نزدیک” به اوج خود در کشور: “افزایش است کاهش و یا تثبیت کوچک-با-کمی.”

در جاهای دیگر ایران اعلام کرد 139 مرگ و میر بیشتر و هند مهر و موم کردن یک دوجین پنجاب روستاها بود که بازدید یک گورو در حال حاضر شناخته شده به کامپیوتر و امکان “فوق العاده-پخش”.

سریلانکا و ثبت آن در اول مرگ و ترکیه آمار مرگ و میر 100.

پلیس آفریقای جنوبی با توسل به گلوله های لاستیکی در ژوهانسبورگ به اجرا اجتماعی فاصله در یک جمعیت صف برای تامین یک فروشگاه در طول یک ملی مستند.

ایالات متحده در حال حاضر دارای بیشترین تعداد COVID-19 موارد اما سرانه کشورهای اروپایی هنوز هم بدترین ضربه با خدمات اورژانس در سراسر جهان در تلاش برای مقابله.

ووهان بخشی از بازگشایی

اما دو ماه تقریبا در انزوای کامل به نظر می رسد پرداخت در ووهان چین شهر که در آن ویروس پدید آمده است.

ساکنان ممنوع شده است به ترک این شهر از ماه ژانویه با موانع نصب شده و میلیون ها موضوع برای دراماتیک محدودیت در زندگی روزانه خود را.

اما در روز شنبه مردم بودند اجازه ورود به این شهر و بسیاری از مترو شبکه راه اندازی مجدد. برخی از مراکز خرید باز خواهد شد درهای خود را در هفته آینده.

آمریکا که در حال حاضر بیش از 104,000 COVID-19 بیماران مبتلا به استناد اورژانس قدرت های جمعه به زور به یک شرکت خصوصی به تجهیزات پزشکی.

با 60 درصد از ما در مستند و عفونت بالا رفتن سرسام آور تهمت امضا کرده است و بزرگترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ ایالات متحده به ارزش 2 تریلیون دلار — و در حال حاضر به نظر می رسد مجموعه ای برای رفتن بیشتر است.

“ما می خواهم برای دیدن نیویورک قرنطینه به دلیل این کانون در نیویورک — New York, New Jersey, شاید یک یا دو جاهای دیگر بخش های خاصی از کانکتیکات قرنطینه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بدون توضیح.

‘به اندازه کافی به اندازه کافی”

ایتالیا ثبت شده تقریبا 1000 مرگ و میر ناشی از این ویروس در روز جمعه — بدترین روز تلفات در هر نقطه از همه گیری آغاز شد.

یک کروناویروس مبتلا به یک متخصص قلب و عروق از رم که پس از بهبود به یاد می آورد جهنمی خود تجربه در یک بیمارستان در پایتخت.

“درمان برای درمان با اکسیژن دردناک است, به دنبال شريان راديال دشوار است. جان دیگر بیماران گریه کردن ‘به اندازه کافی به اندازه کافی’,” او گفت: AFP.

میزان عفونت در ایتالیا در یک روند رو به پایین اما سر از موسسه ملی بهداشت سیلویو Brusaferro گفت: آن نه از جنگل و در عین حال پیش بینی اوج “در چند روز آینده”.

اسپانیا جهان دوم-بالاترین مرگ و میر و موارد شروع به پریدن کرد به 72,248 در روز شنبه به عنوان کشور حرکت به سطح شیب دار تا تست.

بلژیک و لوکزامبورگ نیز شاهد یک شیب صعود در مرگ و میر با 353 ثبت شده در سابق در روز شنبه از 289 روز قبل از — و 15 در قلمرو دوک بزرگ از نه.

اروپا دچار فشار از coronavirus بحران در هفته های اخیر با میلیون ها نفر در سراسر این قاره روی زمین افتاده و خیابان های پاریس و رم و مادرید به طرز مرموزی خالی است.

در همین حال کشورهای دیگر در سراسر جهان شد و نیروبخش برای ویروس تاثیر کامل با AFP برگه نمایش بیش از 26,000 مرگ و میر در سطح جهان است.

سازمان جهانی بهداشت مدیر منطقه ای آفریقا هشدار داد این قاره چهره “چشمگیر تکامل” این بیماری همه گیر.

به عنوان حتی در کشورهای غنی در مبارزه کمک گروه هشدار تلفات می تواند در میلیون ها نفر در کشورهای کم درآمد و مناطق جنگی مانند سوریه و یمن که در آن سیستم بهداشت و درمان در ژنده پوش.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de