اروپا می فرستد پزشکی دنده به ایران در اولین تحریم-دور زدن معامله

AFP

برلین: کشورهای اروپایی باید تحویل کالاهای پزشکی به ایران در اولین معامله تحت Instex ساز و راه اندازی آمریکا برای دور زدن تحریم ها در تهران, وزارت امور خارجه آلمان روز سه شنبه گفت.

“فرانسه و آلمان و انگلستان تایید می کنند که Instex با موفقیت به این نتیجه رسیدند اولین معامله تسهیل صادرات کالاهای پزشکی از اروپا به ایران. این کالا در حال حاضر در ایران” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

اولین معامله موفق می آید بیش از یک سال پس از انگلیس و فرانسه و آلمان اعلام کرد که ایجاد Instex ماه است که مشخص شده توسط ایرانی در برابر سایش اروپا به تاخیر بیاندازد.

“در حال حاضر اولین معامله کامل است Instex و همتای ایرانی STFI کار خواهد کرد در بیشتر معاملات و افزایش مکانیسم” برلین گفت.

فرانسه و آلمان در میان یک لیست از کشورهایی که ایران گزارش دریافت کمک های پزشکی از اوایل این ماه آن را به عنوان یک جنگ جدی شیوع رمان coronavirus.

روز دوشنبه تعدادی از موارد در کشور تصویب 40,000 و دولت هشدار داد که این اپیدمی می تواند اجرا برای چند ماه و با هزینه بیش از 10 ، 000 زندگی می کند.برخی از 2,757 مردم در حال حاضر به فوت در ایران از coronavirus.

Tehrans مبارزه را گسترش ویروس تحت کنترل بوده و مشکل تر ساخته شده توسط ما تحریم.

محاصره شد و دوباره تحمیل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از عقب نشینی از یک 2015 در معامله که ایران توافق برای محدود کردن فعالیت های هسته ای خود را در ازای دسترسی آسان تر به تجارت جهانی.

اما تحریم های اروپایی-skirting طرح با هدف حفظ ایران و زنده نگه داشتن ایران از توسعه یک بمب.

رهبر جمهوری اسلامی علی خامنهای هفته گذشته گفت که ایران نمی خواهد قبول کمک از واشنگتن پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کمک در پایان ماه فوریه. آمریکا پیشنهادات “برای کمک به ما را با دارو و درمان های ارائه شده ما برای آنها عجیب و غریب”, او گفت:, تماس با ما ایران “وحشی ترین و دشمن باطل”.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>