اروپا قصد دارد آهسته بازگشایی نیویورک می گذرد و در اوج ویروس نبرد

عکس: AFP

سخت-آمار کشورهای اروپایی شروع به آماده شدن برای آهسته بازگشایی و ما کانون نیویورک گزارش پیشرفت روز یکشنبه در نبرد خود را در برابر مرگبار بیماری همه گیر.

دولت ها در سراسر جهان در حال حاضر بحث چگونگی و زمانی که به سهولت مستندات است که که بیش از نیمی از بشریت — 4.5 میلیارد نفر — محدود به خانه های خود و فلج اقتصاد جهانی است.

اروپا شاهد نشانه های دلگرم کننده یکشنبه با ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و انگلیس نشان دادن قطره در مرگ روزانه عوارض و کاهش میزان عفونت.

قاره حساب برای تقریبا دو سوم از تقریبا 165,000 مرگ و میر گزارش شده در سراسر جهان از بیش از 2.3 میلیون نفر اعلام عفونت با توجه به AFP شمارش.

در ایالات متحده آمریکا کشور با بیشترین تعداد مرگ و میر و عفونت — فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: شیوع بیماری بود “در تبار” اگر او هشدار داد که “هیچ وقت به از خود راضی.”

نصب شواهد نشان می دهد که مستندات و اجتماعی فاصله در حال کاهش گسترش ویروس. که شدت یافته برنامه ریزی در بسیاری از کشورها شروع به شل شدن محدودیت در حرکت و کاهش خرد کردن فشار بر اقتصاد ملی.

سخت-آمار اسپانیا افزایش یافته در سراسر کشور خاموش اما گفت که این امر سهولت محدودیت به کودکان اجازه می دهد تا زمان خارج است. سوئیس و دانمارک و فنلاند همه شروع به بازگشایی مغازه ها و مدارس.

آلمان اجازه خواهد داد که برخی از مغازه ها به بازگشایی دوشنبه پس از اعلام این ویروس را “تحت کنترل” در حالی که ایتالیا — هنگامی که سخت ترین ضربه از کشور های اروپایی — mulled کاهش محدودیت.

ایران که خاورمیانه را مرگبارترین شیوع اجازه برخی از “کم خطر” کسب و کار به بازگشایی روز شنبه.

به طور آزمایشی افت آمده با ایالات متحده و چین squabbling بیش از پیشنهادات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک آزمایشگاه در زمین صفر در شهر ووهان ممکن است باعث این بیماری همه گیر. آزمایشگاه رد چنین نظریه به عنوان “غیر ممکن است.”

یخ یخ بازی سردخانه بسته

اسپانیا ثبت شده 410 جدید مرگ و میر در یکشنبه, کمترین روزانه تعداد تقریبا یک ماه و یک شکل که وزارت بهداشت و درمان اضطراری هماهنگ کننده فرناندو شمعون گفت: “به ما می دهد و امید است.”

مقامات حتی شروع به تعطیل موقت برخی از امکانات مجموعه برای از بین بردن سبب شیوع نظام سلامت از جمله یک سردخانه در مادرید یخ یخ بازی کردن.

فرانسه گفت: در سراسر کشور مستند در نیروی برای یک ماه بود شروع به میوه با عوارض مرگ و بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش است.

“ما نقاط به ثمر رساند در برابر این بیماری همه گیر” گفت: نخست وزیر ادوارد فیلیپ در حالی که اصرار “ما در حال خروج از بحران بهداشت و درمان نشده است.”

در بریتانیا دولت نخست وزیر بوریس جانسون — دوره نقاهت خود را از ویروس رو تازه انتقاد بیش اولیه خود را پاسخ به بحران و کمبود تجهیزات حفاظتی.

‘گذشته نقطه بالا’

ایالات متحده دارای بالاترین caseload هر کشور با بیش از 759,000 تایید عفونت و تقریبا 41,000 مرگ و میر.

اما در ایالت نیویورک فرماندار کومو گفت: “ما در گذشته نقطه بالا و تمام موارد در این نقطه است که ما در فرود.”

پس از چند روز مجادله بین تهمت و چند فرمانداران در میزان فدرال برای کمک به کشورهای کومو به تصویب رسید خو تن یکشنبه گفت: مشترک دولت فدرال و دولت تلاش شده بود “فوق العاده دستاورد است.”

اما او هشدار داد که بدون فدرال کمک نقدی بسته متحده را به شدت رنج می برند.

“شما خواهید دید یک برش به بیمارستان در میان این” او گفت:.

آمریکایی ها و دیگران در سراسر جهان شده اند سایش تحت اقامت در خانه سفارشات و برخی گرفته اند به خیابان ها دست به اعتراض زدند.

جدید ضد قفل تظاهرات بیش از آخر هفته به خود جلب کرد صدها نفر از مردم در ایالات متحده از جمله Colorado, Texas, مریلند, نیوهمپشایر, Ohio. بسیاری از دست تکان دادند و پرچم آمریکا و برخی از سلاح های انجام شده. اما دیگران ماند در اتومبیل خود را و یا عینک محافظ و ماسک.

در فلوریدا فرماندار ران DeSantis مجاز انتخاب سواحل دوباره برای “فعالیت های ضروری.”

اگر چه مه کفن منطقه اطراف دولت در جکسنویل بیچ کسانی که معلوم شد “نگه داشتن فاصله خود را” از هر یک از دیگر کاپیتان بانک غنی از نپتون ساحل اقیانوس نجات گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن سوخت تقلا یکی دیگر از خشم بیش از آخر هفته حمایت از اعطای وام به تظاهرات در برابر مستند محدودیت — که کارشناسان پزشکی می گویند صرفه جویی در زندگی های بی شماری.

در برزیل, رئیس جمهور Jair Bolsonaro — که بارها ادعا کرد که ویروس مخرب که پر از شکوفه — پیوست صدها نفر از معترضان در برازیلیا که در اعتراض به دولت فرمانداران’ اقامت-صفحه اصلی سفارشات.

برزیل دارای بیشترین عفونت در آمریکای لاتین و منطقه ای که در آن یک AFP شمارش روز یکشنبه نشان داد تعداد موارد پیشی گرفته بود 100,000 با نزدیک به 5000 مرگ و میر.

برای بسیاری از جهان 260 میلیون مسیحیان ارتدوکس مارک عید پاک را جشن گرفت, در خانه, با خدمات آنلاین و یا در تلویزیون.

‘باید عواقب’

استرالیا خواستار تحقیقات مستقل به واکنش جهانی به این بیماری همه گیر از جمله سازمان بهداشت جهانی را از دست زدن به بحران و چین ،

همه گیر بوده ویرانگر اثرات اقتصادی در سراسر جهان است.

در فقیر تر و پرجمعیت کشورهای بسیاری از دولت ها در حال تلاش برای اعمال محدودیت در حرکت هستند که ستون بدبختی در نیازمند است.

در ایالات متحده 22 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست و مواد غذایی بانک ها در حال تلاش برای دیدار با افزایش تقاضا است.

این ویروس همچنین پرتاب ویژه در خانه های سالمندان به عنوان نقاط خطر برای عفونت است.

یک خیریه بریتانیا هشدار داد مرگ عوارض در امکانات از جمله در بریتانیا می تواند پنج برابر بیشتر از آمار رسمی.

این بیماری می تواند تلفات در دستياران سلامت روانی نیز هست.

“این غم نمی قادر خواهد بود برای دیدن هر کسی. به تنهایی. شما بدترین ترس در لحظه هایی از این گفت:” مارک Parmentier, 90 زندگی می کند که در یک خانه سالمندان در خارج از بروکسل.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im