اروپا می شود به مقابله با ماسک در coronavirus نبرد


وین: اتریش در حال آماده شدن برای پیوستن به کشورهای همسایه در تبدیل به ماسک پوشیدن بیشتر به عنوان یک سلاح برای مبارزه با کروناویروس ارائه شهروندان تحت مستند با چالش دیگری به هنجارهای فرهنگی با توجه به همه گیر.

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz گفته بود او می خواست بزرگتر سوپر مارکت ها شروع به ارائه خریداران با ماسک در چهار شنبه اما یک تور از چندین وین سوپر مارکت ها نشان داد که همه از آنها ماسک به دست آماده است.

یک زنجیره ای گفت “گرفته شده ناگهان” توسط دولت را اعلام, در حالی که دیگران مطرح کرده اند و نگرانی بیش از هزینه های جدید اندازه گیری و ممکن است مشکلات عرضه.

این اندازه گیری خواهد شد تنها به نیروی کامل در روز دوشنبه.

با اینحال برخی اتریشی گرفته اند به قانون جدید با ذوق.

“ما باید به انجام همه ما می توانیم برای کاهش عفونت و تعداد زیادی از مردم می گویند که پوشیدن ماسک کمک می کند, بنابراین من فکر می کنم آن را درست” 42 ساله وین ساکن استفان هافمن به خبرگزاری فرانسه گفت — از طریق یک ماسک.

اما او اذعان می کند که “شما باید برای یادگیری به استفاده از آن, چگونه آن را قرار داده و آن را”.

در حالی که Kurz است که هنوز به صورت عمومی ملبس به ماسک خود رهبران در کشورهای همسایه شده اند در تلاش برای تنظیم یک مثال خوب است.

نخست وزیر بلغارستان Boyko Borisov آغاز شده ورزشی در عمومی اما هنوز هم در تلاش برای انطباق با نیاز به پوشیدن خود را تنها بر دهان و بینی خود را.

“سر من بیش از حد بزرگ برای این ماسک! آن را بیش از حد کوچک است برای من پوزه” او بانگ زد: در طول یک ظاهر در روز دوشنبه.

در ضمن اخیر تحلیف جدید اسلواکی دولت صورت گرفت با تمام شرکت کنندگان با پوشیدن ماسک و دستکش.

اسلواکی و اسلوونی و جمهوری چک را تمام ساخته شده ماسک واجب در فضاهای عمومی و چک تعصب و غیرت برای عمل جدید به گونه ای است که هنگامی که یک گروه از ساحل جمع آوری شده در یک دریاچه در طول هفته گذشته را غیر منتظره آب و هوای گرم و پلیس دستور داد آنها را به پوشش — دهان خود را.

“شهروندان می توانند بدون لباس در مکان های که در آن این مجاز است اما آنها باید دهان خود را تحت پوشش” سخنگوی پلیس ابی Janovska به پلیس گفت روزنامه هفتگی.

– ‘بیگانه به فرهنگ ما’ –

پایبندی به پوشیدن ماسک نیز با دقت اجرا جاهای دیگر در منطقه است.

در اسلوونی خبرگزاری فرانسه روزنامه نگار شاهد یک مشتری بی اطلاع از اقدامات جدید در حال فریاد زد و دستور به ترک یک سوپر مارکت برای ورود با چهره خود را کشف.

اعلام کرد این اقدام در اتریش در دوشنبه Kurz بود با این وجود در درد به تاکید است که در صورت ماسک خواهد بود دشوار است برای برخی اتریشی برای دریافت استفاده می شود.

“من می دانم که ماسک ها بیگانه به فرهنگ ما است و این خواهد بود که یک تنظیم,” او گفت:.

یک قطعه نظر در آن استاندارد روزانه بود ضخیمتر میشود: “اجازه دهید آن را بپذیرد: تا به حال ما را در پیدا کردن آن خنده دار است که دیگر مردم با پوشیدن ماسک در فکر آن بود که از مالیخولیا و وحشت است.”

وجود اضافی در نظر گرفتن چگونه این امر تاثیر در اتریشی’ معمولی انواع “توهین آزار دهنده و grouching” این قطعه اضافه شده است.

پزشکی شناس Christos Lynteris از اسکاتلند سنت اندرو در دانشگاه می گوید که “پس از سانحه” طبیعت از شیوع بیماری سارس در 2002-2003 کمک به عادی سازی ماسک پوشیدن در بخش هایی از شرق آسیا است.

“مورد مرگ و میر بسیار بالاتر از COVID-19 بنابراین آن را بسیار ترسناک اپیدمی” Lynteris به خبرگزاری فرانسه گفت.

در هنگ کنگ و جاهای دیگر در منطقه صورت ماسک شد “اشیاء روزمره… بازیگوش, شخصی — آن را مانند هر دیگر لوازم جانبی” با توجه به Lynteris.

“تماس با صورت برهنه فرهنگی ثابت در غرب مزخرف” Lynteris می گوید و اشاره کرد که از لباس و پوشش حداقل بخشی از صورت و یا سر مرسوم بود و به قرن 20 به ویژه برای زنان است.

به عنوان یکی اسلوونیایی خریداران قرار داده و آن را به AFP: “این وضعیت نیاز به اقدامات بود که یک بار غیر قابل تصور است.”

“زندگی متفاوت خواهد بود از حالا اما ما استفاده می شود به آن” مادر و دو Maja Zivec گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>