مونیخ: رئیس ناتو در روز شنبه را رد کرد رئیس جمهور امانوئل Macrons تماس برای اروپا “استراتژیک گفت و گو” در مورد نقش فرانسیس سلاح های هسته ای گفت: “سعی و آزمایش” بازدارنده بود و در حال حاضر در محل.

دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ گفت که به لطف آمریکا و Britains سلاح های اتمی اروپا شد و در حال حاضر حفاظت شده توسط دیرینه و موثر چتر اتمی.

در حالی که یک عضو ناتو و فرانسه را ندارد آن سلاح های اتمی در دسترس داد اما در عمده سخنرانی هفته گذشته پاکسازی به نام برای گفت و گو در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا در مورد آنچه نقش فرانسه بازدارنده هسته ای می تواند بازی کند.

استولتنبرگ که سال گذشته در درگیری با پاکسازی بیش فرانسه رهبران ادعای ناتو درد و رنج بود “مرگ مغزی” در ژئوپولیتیک تفکر به آخرین پیشنهاد سرد پذیرش است.

“ما باید به یاد داشته باشید که ما یک اروپایی بازدارنده هسته ای-امروز 28 متحدان تحویل که هر روز و آن را نه تنها در یک وعده, اما آن چیزی است که وجود دارد برای چندین دهه” استولتنبرگ به خبرنگاران گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ.

“آن سعی و آزمایش ما ورزش است و آن را نهادینه و آن را نهایی و تضمین امنیت برای اروپا است.”

فرانسه EUs تنها قدرت هسته ای پس از مبارزه با تروریسم در اروپا و پاکسازی شده است و پشتیبانی از این ایده از اروپا “استقلال استراتژیک” — توانایی دفاع از خود را بدون تکیه بر آمریکا — هر چند او اصرار بر تعهد خود به ناتو است.

استولتنبرگ گفت: فرانسه یک “بسیار ارزشمند متحد” که قابلیت های هسته ای کمک به NATOs کلی امنیت.

دیدار وزیر دفاع آلمان از Annegret Kramp-Karrenbauer استقبال فرانسه پیشنهاد در حالی که اصرار دارد آن را به معنی تضعیف توافق هسته ای حمایت می کند.

“اگر ما تقویت و اروپا به این معنی مهمتر از همه تقویت اروپایی ستون ناتو” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im