Euphoria، فصل 2: ​​Jacob Elordy می گوید مردم سریال را اشتباه متوجه شدند

[ad_1]

به‌روزرسانی‌های فصل دوم Euphoria: یکی از محبوب‌ترین سریال‌های نوجوانان، “Euphoria” در 9 ژانویه 2022 با بازیگر اصلی زندایا فصل دوم خود را آغاز می‌کند. این درام نوجوان نه تنها برای بازیگری و طرح داستان محبوبیت پیدا کرد، بلکه روند سایه‌های درخشان را نیز ایجاد کرد. چشم در میان نوجوانان

فصل اول Euphoria در سال 2019 پخش شد و داستان حول محور نوجوانانی است که در تلاش برای برقراری تعادل زندگی خود از جمله عشق هستند. sex، نمایشنامه و مواد مخدر. طرفداران مشتاقند از درام لذت ببرند، زمانی که برای مدت طولانی آن را از دست داده باشند. زندایا (Rue Bennett) بازیگر 24 ساله اصلی با بازی شگفت انگیز خود تاریخ ساز شد و هفتاد و دومین جایزه سالانه امی را برای بازی خود دریافت کرد.

پس از فروپاشی بیماری همه گیر، تولید در هنگام مونتاژ آهنگ های فصل دوم با مشکلات زیادی روبرو شد، اما اکنون انتظار به پایان رسیده است، زیرا اولین قسمت از فصل دوم در تاریخ 9 ژانویه 2022 از HBO پخش خواهد شد.

این نمایش موفقیت بزرگی در تلویزیون داشت و نقش اصلی این سریال به خاطر اجرای فوق‌العاده‌اش به رهبری Zendaya در نقش رو بنت، برنده هفتاد و دومین جایزه امی شد. این نمایش به زیبایی مشکلات، مبارزات جوانان، فرهنگ جوانان، اعتیاد و آسیب ها را به نمایش گذاشت. ریو و دوستانش چیزهای زیادی را در زندگی خود تجربه کرده اند و این را می توان به راحتی از طریق بازی آنها احساس کرد.

سرخوشی، فصل 2، بازیگران

شخصیت های اصلی فصل 2 مانند فصل 1 باقی خواهند ماند. نقش اصلی توسط زندایا و همکارش آنگوس کلود همچنان سریال را هدایت می کند، در حالی که برخی از چهره های جدید در فصل 2 منتشر شدند تا تغییری تند به سریال بدهند. .

بر اساس گزارش ها، کمپانی سازنده همچنین از اضافه شدن چند چهره جدید به این برنامه خبر داده است که باعث جذابیت بیشتر نمایش می شود و چهره های جدید Dominic Fike، Minka Kelly و Demetrius Flenori Jr هستند. شروع های قدیمی که نمایش را ادامه خواهند داد عبارتند از: Maud Apatow، Alexa Demi، Hunter Shaffer، Barbie Ferreira، Jacob Elordi، Angus Cloud، Sidney Sweeney و Nika King.

این سریال برنده جوایز دو قسمت خود را پس از پایان فصل گذشته اعلام کرد تا ایده‌ای از یک داستان جدید برای طرفداران ارائه دهد. فصل جدید با چرخش هایی در داستان قدیمی خود همراه است تا شور و شوق طرفداران نوجوان خود را حفظ کند. افشاگری لویسون مبنی بر افزودن چیزی وحشیانه به نمایش، انتظارات نوجوانان را از نمایش افزایش داد.

Euphoria، فصل 1 طرح

علامت گذاری

فصل 1: سرخوشی محبوب ترین درام نوجوانان 2019 است. نوجوانان دیوانه Rue بودند، شخصیت اصلی که حتی جایزه امی را برای بازی خود دریافت کرد. در خلاصه داستان این سریال آمده است که دختری 26 ساله به نام رو بنت معتاد به مواد مخدر بود که پس از رهایی از دوره توانبخشی در تابستان در تلاش برای بهبودی است. اما مبارزه او زیاد طول نمی کشد و تا زمانی که ژولز را ملاقات می کند تسلیم می شود. وابستگی او به ژول، روس را مجبور می کند که پاک بماند.

این نمایش به دلیل نمایش زندگی تیره و تاریک نوجوانی که در دبیرستان پر از درد، سکس و مواد مخدر است، مورد تحسین و انتقاد قرار گرفت. این نمایش نه تنها طرفداران خود را سرگرم کرد، بلکه واقعیت بی امان زندگی نوجوانان را جلوی دوربین برد.

این نمایش ها جنبه های زیادی از زندگی نوجوانان را که در دوران دبیرستان به طور داوطلبانه و غیرارادی با آن مواجه می شوند، آشکار می کرد. در پایان این نمایش، کارگردان سوالات بسیاری را برای فصل بعد بی پاسخ گذاشت. این سوالات نه تنها طرفداران را ناآرام نگه داشت، بلکه آنها را برای ارضای حس کنجکاوی خود منتظر فصل دوم کرد.

سریال درباره گروهی از دوستان نوجوان دبیرستانی است که درگیر عشق و مواد مخدر هستند. sex، صدمات و فشار همسالان. این نمایش بر اساس سبک زندگی آمریکایی و کپی از نمایش اسرائیلی به همین نام است که توسط سام لوینسون نوشته شده است.

این سریال در اتحاد با A24 تولید می شود و شامل تهیه کنندگان اجرایی راوی ناندان، کوین توراین، هاداس موزس لیختنشتاین، تیمیرا یاردنی، میریت تووی، یورم موکادی و گری لنون می شود. ران لشم و دافنه لوین که سریال اسرائیلی را ساخته اند نیز تهیه کنندگان اجرایی هستند.

برخی پیوندها از فصل 1 برای به روز رسانی طرفداران برای فصل 2: ​​فصل 1 با یک یادداشت غم انگیز به پایان می رسد که در آن Rue و Jules تصمیم می گیرند با هم فرار کنند، اما با بازنشستگی Rue، این طرح عملی نمی شود. نیت و مدی سعی می کنند تا زمان قرارهای جدیدشان در برنامه رقص با هم آشتی کنند و در نهایت با هم در مورد رابطه خود صحبت می کنند و هنوز مشخص نیست که آیا آنها به رابطه خود ادامه می دهند یا نه. کاسی فرزندش را سقط کرد و مک کی، کت و ایتان را مجبور کرد که به عشق خود اعتراف کنند. فسکو قصد دارد یک سرقت را انجام دهد تا به فروشندگان مواد مخدر که او را تهدید به جان می کنند، پول بدهد.

تیزر فصل دوم Euphoria

سرخوشی، فصل 2
جاسوس دیجیتال

این تیزر تا حدی ذهن بینندگان را در مورد داستان پاک کرد. فصل 2 با اسلحه، مواد مخدر، هق هق، قلب های شکسته و غیره می پردازد. داستان همچنین به برخی از سوالات مانند.

آیا واقعاً بین جولز و ریو عشق وجود دارد؟
چرا نیت در زندان نیست؟
چه اتفاقی برای فس خواهد افتاد؟
آینده کیسی چیست؟
مدی کی تصمیم می گیرد؟

Jacob Elordi می گوید که فصل دوم Euphoria کاملا متفاوت است

سرخوشی، فصل 2
لیست قهرمانان برای تجارت نمایشی

پس از دو سال وقفه، فصل به تلویزیون بازگشت و بازیگران شروع به صحبت در مورد فصل 2 کردند. سپس ژاک الوردی همچنین اشاره کرد که فصل 2 کاملاً متفاوت از فصل اول خواهد بود.

در طول یک برنامه تلویزیونی، او گفت که فصل 2 دیوانه کننده خواهد بود و حقایق تاریک تری از زندگی نوجوانان را آشکار خواهد کرد. این تیزر همچنین نشان می دهد که در فصل 2 نیت “کمتر لباس پوشیده” خواهد بود، که همچنین شخصیت و قسمت های آینده او را آشکار می کند، بدون اینکه چیز زیادی بدهد.

سرخوشی، فصل 2: ​​چگونه Cassie رابطه را برای عشق خراب می کند.

سرخوشی، فصل 2
NME

همانطور که در تیزر و تریلرها به آن اشاره شده است، به نظر می رسد Cassies در فصل 2 در حال حرکت شدیدی است. طرفداران مشتاقانه منتظر انتخاب او هستند، زیرا به نظر می رسد که او تمام روابط مهم خود را به خطر می اندازد، فقط برای به دست آوردن عشقی که به شدت می خواهد.

شخصیت Cassie در فصل آینده با تمرکز بر خودخواهی نشان داده می شود، نه رابطه او. پس از سقط جنین فرزندش با مک کی، کیسی تصمیم گرفت تمام روابط مهم را در خطر نگه دارد و روی خودخواهی کار کند، زیرا شروع به این باور کرد که این امر به او خوشبختی و سلامت واقعی در زندگی اش می دهد.

در آخرین قسمت از فصل 1، کیسی پس از معاشقه با دنیل، سعی می کند با او کنار بیاید، اما به دلیل گناهش برای مک کی شکست می خورد. این باعث عصبانیت دانیل می شود و او به او توهین می کند و می گوید که هیچ مردی نمی تواند به او علاقه مند شود زیرا ارزش دوست داشتن ندارد. این باعث شد که کیسی از درون تکان بخورد و او تصمیم گرفت یک قدم از هر رابطه ای دور شود.

Euphoria، فصل 2: ​​Zendaya POV برای Rue.

سرخوشی، فصل 2
امشب سرگرم کننده

Zendaya، در حالی که Rue در Euphoria 2 به قلمروی تاریک‌تر می‌رود و سریال بر زندگی نوجوانان وحشیانه‌تر می‌شود. طبق تیزر منتشر شده، Rue دوباره به مواد مخدر بازگشته است و این بار همه چیز کثیف تر می شود، زیرا او اکنون نه تنها این را می خورد، بلکه سعی می کند از تجارت کثیف پول دربیاورد.

تریلر نشان می دهد که Rue به برخی از دوستان خود در مورد یک “طرح باورنکردنی” اطلاع می دهد و سپس او را می رباید، گروهی از ماشین های پلیس و مردانی که اسلحه در دست دارند.

ما یک ناشر خبری مستقل و بی میل هستیم. لطفا به ما در مدیریت پست کمک کنید، به Pateron کمک کنید

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort buy instagram followersşişli travestikusadasi escortgüvenilir takipçi satın almabetroadbet365