اتحادیه اروپا چشم به دریافت بودجه انجام می شود پس از بریتانیا جدا از راه


باجة: کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیاز به رسیدن سریع به توافق در بلوک بعدی بودجه پس از دست دادن بریتانیا و سنگین خود کمک مالی, 15 عضو توافق کردند در پرتغال روز شنبه.

“دوستان از انسجام” گروهی از 17 شرقی مدیترانه و کشورهای EUs فقیر نیز توافق برای مبارزه با هر گونه حرکت برای کاهش انسجام اتحادیه اروپا صندوق محفوظ بلوک اقتصادهای ضعیف تر.

“بیش از همیشه ما باید به تأیید انسجام اتحادیه اروپا آن را به عنوان در حال حاضر شکننده تر با خروج از پادشاهی متحده” پرتغالی نخست وزیر آنتونیو کوستا خبرنگاران گفت: در Beja, جنوب پرتغال.

پانزده کشور توافق کردند که برای دفاع از انسجام صندوق.

بلغارستان جمهوری چک, اروپا, استونی, یونان, مجارستان, لتونی, لیتوانی, مالت, لهستان, پرتغال, رومانی, اسلواکی, اسلوونی, اسپانیا و همه امضا بیانیه پایانی.

ایتالیا تصمیم به ثبت نام. کرواسی بود, دیگر غیر, امضا, انتخاب, به بی طرف باقی می ماند به عنوان آن را نگه می دارد به چرخش ریاست اتحادیه اروپا.

چارلز میشل رئیس شورای اروپا است که نشان دهنده 27 دولت عضو دولت است به نام یک بودجه ویژه اجلاس در سه هفته زمان برای توافق بلوک بودجه برای 2021-2027.

اعضا در تقسیم بودجه و برخی از ناظران ترس این مذاکرات ممکن است کشیدن در روز.

“آن فوری برای رسیدن به یک توافق در آینده اروپا و کشورهای عضو که ملاقات امروز روشن ساخته است که آنها می خواهند برای رسیدن به یک توافق قطعی در فوریه 20,” کاستاریکا گفت.

با بریتانیا ترک پس از آن 12 میلیارد یورو (13 میلیارد دلار) کمک به اتحادیه اروپا در امور مالی — حتی اگر آن را به نگه داشتن سهم در این سال تحت این توافق پس از Brexit دوره گذار است.

انسجام صندوق برای دولت عضو که سرانه درآمد ناخالص ملی (GNI) کمتر از 90 درصد از میانگین اتحادیه اروپا.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر