اتحادیه اروپا به دنبال بلوک گسترده ای تضمینی برای افزایش 100bn یورو در طول شیوع کروناویروس


بروکسل: اتحادیه اروپا روز پنجشنبه پیشنهاد یک بلوک گسترده تضمین می کنند که می تواند جمع آوری 100 میلیارد یورو ($109 میلیارد دلار) برای کمک به تیره و تار ملی بیکاری طرح به عنوان میلیون ها شغل در حال برخورد با تلاش های به سرعت شیوع کروناویروس.

این پیشنهاد توسط کمیسیون اروپا و رئیس Ursula von der Leyen در نظر گرفته شده است برای کمک به التیام تلخ تقسیم در میان کشورهای عضو اتحادیه اروپا بر سر نحوه پاسخ به شدید رکود اقتصادی خواهد شد که در نتیجه از این بیماری همه گیر.

در این مجموعه طرح بلوک 27 دولت های ملی را به طور موقت بودجه به بروکسل بنابراین اتحادیه اروپا اجرایی می تواند جمع آوری پول در بازار به صندوق کشورهای عضو در تلاش برای کمک به کارگران به طور ناگهانی بدون کار باقی مانده.

“این است که اروپایی همبستگی در عمل” Von der Leyen گفت: “ما جلسه.

این کمیسیون ارائه وام به آن دسته از کشورهای عضو که به آنها نیاز دارید برای تقویت کوتاه مدت کار طرح. این طرح در حال حاضر وجود دارد در برنامه های مستقیم در سراسر اتحادیه اروپا,” او گفت:.

برای تامین مالی وام به کشورهای عضو این کمیسیون خواهد قرض گرفتن در بازارهای مالی اجازه می دهد کشورهای عضو برای بهره مندی از EUs کم هزینه استقراض بیانیه ای گفت:.

ابزار “را به عنوان خط دوم دفاع از خود حمایت کوتاه مدت کار طرح ها و اقدامات مشابه برای کمک به کشورهای عضو حفاظت از مشاغل و در نتیجه کارکنان و خود اشتغالی در برابر خطر بیکاری و از دست دادن درآمد ،

عضو نیاز به جمع آوری یک مقدار حداقل از 25 میلیارد یورو تضمین می کند و برای این منظور ابزار به کار این کمیسیون گفت.

پیشنهاد به ارائه شده در مارس 7 به اتحادیه اروپا و وزرای مالی خواهد شد که دیدار با ویدئو کنفرانس به بحث در مورد راه های مختلف به جرقه بازیابی در اروپا پس از شیوع ویروس تحت کنترل است.

سخت ترین ضربه ایتالیا و اسپانیا خشمگین هستند در برابر آلمان و هلند که تا کنون حاضر به یک توافق مشترک تامین مالی ضد تانک برای جلوگیری از عمده رکود اقتصادی در اروپا است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>