اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) در یک گزارش به رسمیت شناخته شده پاکستان تعهد به حفظ و ملاقات با تعهدات آن را امضا کرده است تحت معاهدات سازمان ملل متحد و نیز به رسمیت شناخته شده این کشور به عنوان پنجمین GSP ذینفع در چارچوب اتحادیه اروپا واردات است.

اتحادیه اروپا اذعان آمد در سومین دوسالانه گزارش منتشر شده توسط نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجه و سیاست امنیتی روز دوشنبه.

این گزارش همچنین شامل 10 ستاد مشترک کار اسناد و مدارک نوشته شده توسط کمیسیون اروپا و خارجی خدمات اقدام اروپا. بیرون از 10 و نه اسناد و مدارک ارزیابی عملکرد هر ذینفع کلی طرح از تنظیمات (GSP)+ آرایش گفت: در آزادی مطبوعات.

منطقه ای بدن اظهار داشت که این گزارش به نظر می رسد در حدی که GSP کشور را بیشتر از این طرح است.

“این [گزارش] همچنین بررسی تعدادی از فراگیر مسائلی مانند آزادی جامعه مدنی به کار پیشرفت در مقابله با کار کودکان و محیط زیست و حکومت داری خوب با نگرانی گفت:” بیانیه است.

این GSP است که اتحادیه اروپا در تجارت و سیاست را ابزار اصلی برای حمایت از کشورهای در حال توسعه و تلاش های خود را به دنبال توسعه پایدار است. پاکستان اعطا شد GSP+ وضعیت منطقه ای در سال 2014.

گزارش مشترک دولت جدید و نخست وزیر عمران خان است “نشان داده علاقه زیادی به حفظ GSP+ برای آن اقتصادی و منافع تجاری”. این گزارش همچنین اشاره کرد که دولت نیز علاقه مند به GSP+ تنظیم به عنوان انگیزه ای برای توسعه پایدار و حکمرانی خوب.

در ارزیابی خود از پاکستان گزارش اظهار داشت که اسلام آباد “نشان داده شده است تعهد به حفظ تصویب و در جلسه گزارش تعهدات به سازمان ملل متحد معاهدات برای 27 کنوانسیون سازمان ملل متحد”.

این گزارش تأکید کرد که پاکستان برخی از پیشرفت در تصویب قوانین در حمایت از زنان و کودکان حقوق; حذف ناموسی; حفاظت از افراد فراجنسیتی; حفاظت محیط زیست; و حکومت داری خوب.

به گزارش زمان به حساب دولت موفق مبارزه با مواد مخدر و با اشاره به این که پاکستان منجر به یک ابتکار سازمان ملل متحد در آموزش و پرورش در این زمینه است. آن را نیز به رسمیت شناخته شده پاکستان حذف از لیست حشیش تولید کشور است.

اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده است که پاکستان راه اندازی یک ملی کودک کار بررسی شد و یک گام مهم و همچنین تمجید دولت برای آغاز اجرای طرح اقدام ملی در زمینه حقوق بشر.

این گزارش به رسمیت شناخته پایان دادگاه های نظامی بعد از مجلس تصمیم گرفت در برابر تصویب گسترش آن در مارس 2019.

تلاش های حقوق بشر به رسمیت شناخته شده وزارت

در گزارش این سازمان منطقه ای نامیده می شوند نهادی و ظرفیت توسعه وزارت حقوق بشر, پیمان اجرای سلول (تیک) و حقوق بشر ریاست های ولایتی و همچنین همکاری با ذینفعان توسعه مثبت برای کشور است.

“وزارت حقوق بشر شروع به ایجاد حقوق بشر سیستم اطلاعات مدیریت (HRIMS) با همکاری برنامه توسعه سازمان ملل متحد (UNDP) و مشاوره با دفتر کمیساریای عالی حقوق بشر (OHCHR). این تقویت خواهد شد و جمع آوری داده ها برای معاهدات و GSP+ گزارش گفت:” گزارش. اما اشاره کرد که اعلام عمومی در این زمینه “خواهد بود استقبال” توسط بدن است.

این سازمان همچنین اذعان کرد وزارت تلاش خود را برای رهبری یک ملی آگاهی در زنان و حقوق کودکان با اتحادیه اروپا کمک کند.

اتحادیه اروپا نگرانی

با این حال اتحادیه اروپا با ابراز نگرانی از تاخیر در پیشرفت برجسته پیش نویس قانون در اجرا ناپدید شدن و حقوق کارگری.

منطقه ای بدن همچنین ابراز نگرانی از تاخیر در عبور از ضد شکنجه لایحه پس از آن ارسال شده بود در مجلس.

در این گزارش اتحادیه اروپا نیز با ابراز نگرانی در مورد فضای داده شده به جامعه مدنی و سرکوب صدای مخالف. این برچسب این روند به عنوان “منفی” در این مسائل و اشاره کرد که سطح بالایی از مصونیت از مجازات بود که به دنبال برای عاملان جنایت علیه روزنامهنگاران.

اتحادیه اروپا نیز ابراز “نگرانی جدی” در مورد “گسترده و مبهم در زمینه” برای لغو ثبت بین المللی غیر دولتی سازمان (INGOs) عامل در کشور است.

در این گزارش آمده است که وقت دولت را “مبارزه با فساد در دستور کار بالا” اما اشاره کرد که ملی پاسخگویی دفتر بود که به طور گسترده ای مورد انتقاد مخالفان برای شروع موارد در برابر رهبران خود را.

یکی دیگر از نگرانی های ابراز شده توسط 27-عضو بدن است که تاخیر در انتصاب یک کمیسر کمیسیون ملی حقوق بشر است. آن اشاره کرد که تاخیر شد “مانع بهره برداری از نهاد”.

“چالش های دیگر به پیاده سازی و اجرای سازمان ملل متحد پیمان بدن تعهدات عبارتند از: (i) استانی تفویض قدرت (18 متمم قانون اساسی پاکستان); (ii) محدود سازمانی هماهنگی و عدم ظرفیت نهادی کمیاب انسانی و منابع مالی; و (iii) مهم ارتش و امنیتی (مبارزه با تروریسم) نگرانی گفت:” گزارش.

مبارزه با فساد در چارچوب

این گزارش همچنین اذعان کرد تلاش های انجام شده به منظور تقویت مبارزه با فساد چارچوب در کشور و به نام خود را تشویق.

این گزارش همچنین به رسمیت شناخته شده پاکستان “در سطح بالا و تعهد سیاسی” در ماه ژوئن سال 2018 به اجرای این طرح اقدام داده شده توسط Financial Action Task Force. اما اظهار داشت که نتایج آن هستند که هنوز به تعیین خواهد شد.

اتحادیه اروپا نیز نامیده می شود در پاکستان به افزایش این کشور در مبارزه با مواد مخدر نیروی. اما هشدار داد که چالش باقی می ماند در بستن مسیرهای قاچاق و افزایش همکاری در منطقه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو