اتحادیه اروپا کمک های مالی €13 میلیون دلار به پاکستان برای بهبود سیاست های مالی


اتحادیه اروپا توافق کردند که به ارائه €13 میلیون دلار کمک مالی به پاکستان بهبود آن سیاست های مالی و بودجه آماده سازی گزارش ژئونیوز در روز جمعه.

امضا شده در اسلام آباد در حضور وزیر امور اقتصادی حماد الازهر و کمک مالی ارائه خواهد شد تحت اتحادیه اروپا مدیریت مالی پشتیبانی برنامه.

وزیر امور اقتصادی و بخش های سید Pervaiz عباس امضا توافق به نمایندگی از پاکستان در حالی که اتحادیه اروپا سفیر پاکستان Androulla Kaminara امضا آن را به نمایندگی از بلوک منطقه ای گفت: اعلام.

صحبت به مناسبت الازهر به اشتراک گذاشته شده است که پاکستان خود را حفظ اجتماعی و مشارکت اقتصادی با اتحادیه اروپا. او افزود که دولت را اولویت مهم را در مورد ثبات اقتصادی در کشور است.

“ما باید به پیشرفت اجتماعی و اقتصادی یک واقعیت در کشور ، اظهار داشت: وزیر.

اعلام موافقت می آید بعد از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و پاکستان به کارکنان در سطح توافق با پاکستان بر سیاست ها و اصلاحات مورد نیاز برای تکمیل بررسی ها از مقامات برنامه اصلاحات پشتیبانی تحت EFF.

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و پاکستان به کارکنان در سطح توافق “در سیاست ها و اصلاحات مورد نیاز برای تکمیل بررسی ها از مقامات برنامه اصلاحات پشتیبانی تحت EFF” خواندن بیانیه ای از ارنستو رامیرز Rigo صندوق بین المللی پول ماموریت رئیس برای پاکستان است.

سیاست ها و اصلاحات خواهد بود موضوع را به تصویب توسط مدیریت صندوق بین المللی پول و هیئت اجرایی است که انتظار می رود در اوایل ماه آوریل. “از اتمام بررسی را قادر خواهد پرداخت SDR 328 میلیون دلار (در حدود US$450 میلیون)” خواندن بیانیه ای از Rigo.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>