وزیران دارایی اتحادیه اروپا موفق به رسیدن به توافق بیش از طرح نجات


بروکسل: اتحادیه اروپا, وزرای مالی شکست خورده در روز چهارشنبه به توافق بر سر طرح نجات به کمک سخت-آمار کشورهای عضو صورت شیوع کروناویروس پس از هلند مسدود معامله بیش از شرایط بسته نجات.

“پس از 16 ساعت از بحث ما نزدیک به یک معامله اما ما هنوز وجود دارد. من به حالت تعلیق در اروپا و (ما) ادامه فردا پنج شنبه گفت:” رئیس Eurogroup ماریو Centeno.

مجادله در اتحادیه اروپا وزرای مالی قادر به پل تفاوت در چگونه به بازسازی اقتصاد خود را پس از coronavirus با شمال در مقابل جنوب تقسیم که به یاد می آورد بدترین روز از منطقه یورو از بحران بدهی.

اقتصاد اروپا بوده است در بروز این بیماری همه گیر به عنوان دولت های ملی تحمیل دقیق مستندات آن را بسته کسب و کار قرار داده و زندگی عادی در خود نگه دارد.

وزرای ویدئو کنفرانس کشیده از شنبه به یکشنبه با ایتالیا و اسپانیا اصرار بر داشتن هیچ رشته های متصل شده به کمک طرح روی میز.

با تنش های در حال اجرا بالا, وزرای قرار داده به خصوص حساس بحث در صندوق همبستگی است که می تواند برای پرداخت شرکای اروپایی به طور مشترک قرض گرفتن پول در بازارهای مالی است.

گاهی اوقات به نام “coronabonds” این پیشنهاد بود بصورتی پایدار و محکم در برابر آلمان و هلند و وزرای توافق برای تصویب این ایده به رهبران اتحادیه اروپا خواهد شد که دیدار با videolink در اواخر این ماه.

معقول شرایط

برلین و متحدانش اصرار دارند که هر گونه نجات اروپا باید با استفاده از eurozones موجود 410 میلیارد یورو ($443 میلیارد دلار) کمک مالی صندوق و نیز صبر کنید برای دیدن اثرات عظیم محرک پولی در حال حاضر به هر طریقی توسط بانک مرکزی اروپا.

منابع گفت: مذاکرات کشیده شده در بیش از چگونه به استفاده از مکانیسم ثبات اروپا (ESM) صندوق کمک مالی برای کمک به کشورهایی که به آن نیاز دارید با هلند اصرار دارد که راهنما نمی تواند بدون تعهد به اصلاحات در بازگشت.

“از آنجا که از زمان بحران ما را یک استثنا و ESM می توان بدون قید و شرط برای پوشش هزینه های پزشکی گفت: هلندی وزیر دارایی Wopke Hoekstra.

اما او افزود: “برای بلند مدت اقتصادی حمایت از ما فکر می کنم آن معقول به ترکیب استفاده از ESM با برخی از شرایط اقتصادی است.”

به جای امید بستن به صدور اوراق قرضه به افزایش بودجه لازم خواهد تنها “ایجاد مشکلات بیشتر از راه حل های برای اتحادیه اروپا,” او اضافه شده در توییتی پیام.

فرانسه و آلمان eurozones قدرتمند متحده گفت: آنها توافق کردند که در شرایط استفاده از صندوق نجات است که می تواند در مجموع به 240 میلیارد یورو رسید.

“با وزیر دارایی اولاف شولز ما تماس بگیرید در تمام کشورهای اروپایی به افزایش به چالش های استثنایی برای رسیدن به یک توافقنامه بلند پروازانه,” فرانسیس Bruno Le Maire گفت: پس از مذاکرات به پایان رسید.

“ما مسئولیت جمعی است که برای رسیدن به یک توافق در عرض 24 ساعت. یک شکست غیر قابل تصور است,” او اضافه شده است.

Scholz گفت: بلوک بود و قادر به دست زدن به اقتصادی خرید اینترنتی “با استفاده از سازهای سنتی و کلاسیک اروپایی را بودجه”.

بدون هر دسته سه تایی

ورود به جلسه ایتالیا گفت: این امر امتناع از مراجعه به ESM که ایجاد شده بود در سال 2012 در منطقه یورو از بحران بدهی زمانی که ایالات متحده مانند یونان دیگر به حال دسترسی به قرض گرفتن در بازارهای.

ESM برنامه آمده با رشته های متصل برای کشورهایی است که با استفاده از آن — سنگین شرایط است که ایتالیا و اسپانیا می گویند که آنها خواهد امتناع اگر سرمایه های دیگر بودند را به تلاش برای تحمیل آنها.

آنها از ترس داشتن هزینه های عمومی مورد بررسی قرار توسط بروکسل حسابرسان به عنوان اتفاق افتاده است به یونان و پرتغال پس از کمک مالی.

کشورهای شمالی اصرار دارند شرایط را می توان به حداقل نگه داشته شود با توجه به علت بحران — اما که در دراز مدت کشور را برای دریافت منابع مالی خود را به منظور.

“در پایان آن را در هلند ساخته شده است که بیش از حد مطالبات مشروط” یک دیپلمات اتحادیه اروپا گفت.

“هلندی بودند بسیار دشوار است. بدون هلند ما آمده اند به یک توافق” این دیپلمات اضافه شده است.

آنچه در نهایت مورد توافق وزرای خواهد شد و سپس رفتن به رهبران اتحادیه اروپا.

ماه گذشته رهبران ویدیو کنفرانس اما موفق به توافق یونان با توجه به تفاوت های خود را و وظیفه وزیران به شکستن logjam.

ایتالیا و اسپانیا در حمایت و سپس توسط فرانسه می خواستم بروکسل برای حمایت از ایده “coronabonds,” یک ابزار بدهی به فروش می رسد در بازار به جمع آوری پول.

نیز مورد بحث است یک تسهیلات وام از بانک سرمایه گذاری اروپا برای مبارزه کوچک و متوسط کسب و کار و صندوق ضمانت برای برخی ملی بیکاری طرح به اجرا توسط کمیسیون اروپا.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im