اردوغان قول به حفظ مرز باز مانت فشار بر اروپا برای به اشتراک گذاشتن مهاجر ‘بار’


استانبول: رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان بار دیگر خواستار کشورهای اروپایی برای به اشتراک گذاشتن مهاجر بار به او قول داد برای باز نگه داشتن درها را برای مهاجران از رفتن به این قاره است.

اردوغان همچنین گفت که امیدوار به رسیدن به یک توافق آتش بس در سوریه زمانی که او در دیدار همتای روسی خود ولادیمیر پوتین بعد از آن در یک هفته پس از افزایش درگیری در آخرین شورشی نگه دارید-از یمن است.

او هشدار داد که اروپا آن را به شانه خود بخشی از مهاجر “بار”.

“بعد از ما باز درب وجود دارد که تماس های متعدد گفت: ‘درب’,” او گفت:.

“من به آنها گفتم” آن را انجام داده است. آن را به پایان رسید. درب در حال حاضر باز است. در حال حاضر شما باید برای گرفتن سهم خود را از زیر بار’.”

برخی از 13,000 مهاجران افغان از جمله سوریه و عراق فراوان در بوقلمون مرز با یونان بیش از آخر هفته پس از اردوغان اعلام کرد که ترکیه دیگر نمی خواهد آنها را جلوگیری از خروج نسبت به اتحادیه اروپا است.

درگیری های خشونت بار به عنوان پلیس مسدود شده و هزاران نفر در مرز, شلیک teargas در پناهندگانی که در پاسخ lobbing سنگ.

ترکیه میزبان حدود چهار میلیون پناهنده — اکثر آنها سوری — اما توافق در سال 2016 به جلوگیری از آنها را برای ترک اروپا در ازای میلیاردها یورو کمک.

وزرای خارجه اتحادیه اروپا به دلیل دیدار این هفته به درخواست یونان برای بحث در مورد وضعیت در میان ترس از تکرار هجوم پناهندگان که مسموم سیاست اروپا در سال 2015.

آتن است که به افزایش گشت از آن زمین و دریا مرزها در شمال شرق و همچنین تعلیق در نظر گرفتن برنامه های کاربردی پناهندگی توسط کسانی که وارد این کشور به طور غیر قانونی گفت: دولت یونان سخنگوی Stelios Petsas.

آتش بس در ادلب?

ترکیه راه اندازی یک عملیات نظامی در ادلب پس از هفته از نصب تنش با رژیم سوریه است که فشرده توهین آمیز حمایت روسیه از نیروی هوایی برای بازپس گیری استان است.

اردوغان را تایید کرد او را به برگزاری یک نشست با پوتین در مسکو در روز پنج شنبه برای بحث در مورد افزایش خشونت است.

“من امیدوارم که او (پوتین) خواهد شد و اقدامات لازم وجود دارد از جمله آتش بس و ما را در پیدا کردن یک راه حل برای این امر” اردوغان گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی.

کرملین گفت: همکاری با ترکیه یک اولویت است.

“ارتش های ما در تماس مداوم. نکته اصلی این است که ما در حال حاضر تمرکز بر مذاکرات بین پوتین و اردوغان” سخنگوی گفت.

نزدیک به یک میلیون نفر مجبور به فرار از خشونت در بزرگترین موج جابه جایی از نه سال جنگ است.

ترکیه پشت برخی از شورشیان و مشاهده پست ها در منطقه تحت 2018 مقابله با روسیه که قرار بود برای جلوگیری از یک رژیم کامل حمله.

اما رژیم سوریه ساخته شده است که پیشرفت مداوم از ماه دسامبر و در روز دوشنبه بطوریکه شهر Saraqeb با توجه به ناظر حقوق بشر سوریه یک بریتانیا مبتنی بر جنگ مانیتور.

“نیروهای رژیم با پوشش هوایی قادر به بازپس گرفتن کنترل کامل شهر Saraqeb در دمشق-حلب بزرگراه” آن را گفت.

تنش بین ترکیه و سوریه رسیده ارتفاعات جدید در هفته گذشته زمانی که 34 سرباز ترک کشته شدند در حمله هوایی سرزنش در دمشق.

ترکیه انتقام با یک عمل کامل است که دیدم دو جنگنده های سوریه به ضرب گلوله در روز یکشنبه و همچنین به عنوان حداقل 19 سوریه سربازان کشته شده در حملات هواپیماهای بدون سرنشین.

اما همچنان مصمم به جلوگیری از برخورد مستقیم با روسیه است که سهام آن قابل دفاع و روابط تجاری.

با وجود اینکه در طرف مخالف جنگ آنکارا و مسکو باید هماهنگ از نزدیک در گذشته دارد و امیدوار است که روز پنج شنبه در این اجلاس منجر خواهد شد به آتش بس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>