اردوغان به آدرس پارلمان پاکستان در دیدار آینده

عکس: فایل های

اسلام آباد: رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان را آدرس نشسته مشترک مجلس و در فوریه 14, سخنران مجلس ملی اسد Qaiser گفت: پنج شنبه.

اردوغان برنامه ریزی برای سفر به پاکستان در فوریه 13. Qaiser در ادامه گفت که رئیس جمهور ترکیه همچنین انتظار می رود برای برگزاری مذاکرات با نمایندگان مجلس در طول سفر خود به کشور است.

در مصاحبه با خبرگزاری آناتولی از چند روز پیش, PM, عمران گفت: اردوغان در سفر خود به پاکستان را تقویت روابط میان دو کشور ،

او تمجید اردوغان در بیانیه ای علیه هند در کشمیر مسئله و گفت که دولت های دو کشور در حال توسعه بودند قوی تماس با هر یک از دیگر.

PM عمران گفته بود اردوغان بود و انتظار می رود به طول های مختلف کسب و کار خانه ها و سرمایه گذاران بود که دیدار با همتایان پاکستانی با هدف افزایش تجارت دو جانبه.

او همچنین گفت: ترکیه می تواند کمک به پاکستان در بسیاری از بخش ها از جمله معدن اضافه کرد پاکستان نیز خواسته انتقال تکنولوژی از کشور ترکیه در زمینه های مختلف.

پاکستان و ترکیه روابط بعد از عمران لغو KL اجلاس

روابط بین پاکستان و ترکیه تیره و تار شد وقتی PM عمران لغو سفر خود به کوالالامپور در آخرین لحظه. نشست پیشرو کشورهای اسلامی قرار بود به جمع آوری در این نشست به بحث در مورد مسائل مواجه با جامعه مسلمان.

یک گروه از کشورهای مسلمان به رهبری عربستان سعودی را تحریم این رویداد است. عربستان سعودی گفته رهبران آن بودند و نه حضور در این اجلاس به دلیل آن برگزار می شد در خارج از aegis از 57 عضو سازمان همکاری اسلامی مستقر در جده.

اردوغان ادعا کرد که عربستان سعودی تهدید کرده بود پاکستان با عواقب اقتصادی به اجبار آن را به پرش مسئله.

“متاسفانه ما می بینیم که عربستان سعودی فشارهای پاکستان” در روزنامه Daily Sabah به نقل از اردوغان عنوان کرد و گفت.

“در حال حاضر وجود دارد وعده داده است که این کشور داده است به پاکستان در مورد بانک مرکزی است. اما بیشتر از آن وجود دارد 4 میلیون پاکستانی مشغول به کار در عربستان سعودی است. آنها را تهدید کرد که آنها) ارسال خواهد (پاکستانی) بازگشت و دوباره استخدام بنگلادش مردم به جای” اردوغان بیان شد که در یک مصاحبه.

“ما در عربستان سعودی صدور تهدید اقتصادی به پاکستان و تهدید به جای 4 میلیون پاکستانی کارگران بنگلادشی کارگران است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر