اردوغان به دنبال پوتین به کمک شامل ادلب خشونت


آنکارا: رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان خواست همتای روسی خود ولادیمیر پوتین برای توقف سوریه رژیم خشونت در ادلب به عنوان تلاش برای جلوگیری از تشدید بیشتر خونریزی در فینال شورشی holdout.

روسیه حملات هوایی در شمال غربی استان ادلب در حال تقویت یک دولت سوریه توهین آمیز مجبور است که نزدیک به یک میلیون آلپ-بزرگترین موج جابه جایی از نه سال جنگ است.

“رئیس جمهور در این تماس تاکید کرد که این رژیم باید مهار در ادلب و بحران انسانی باید متوقف شود,” ترکیه در انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت: پس از دو رهبر صحبت با تلفن.

پوتین به نوبه خود گفت: اردوغان که او “به طور جدی نگران” توسط “اقدامات تهاجمی” از جهادگران در Syrias ایران در منطقه است.

رهبران دو کشور توافق کردند که به “تشدید رایزنی های دو جانبه در ادلب با هدف کاهش تنش تضمین یک آتش بس و خنثی سازی این تهدید تروریستی” کرملین در بیانیه ای گفت.

اردوغان گفت: پوتین با راه حل بود برای بازگشت به سوچی قرارداد آنها امضا شده در سال 2018 اجازه داده است که ترکیه برای ایجاد پایگاه های نظامی در سراسر ایران طراحی شده برای جلوگیری از یک رژیم حمله.

که شده است به طور فزاینده ای خود را کنار بگذارند به عنوان نیروهای سوریه از پیشرفت پیوسته به منطقه است.

ترکیه که پشت برخی از گروه های شورشی در استان دهکدهای از دست داد 16 پرسنل نظامی این ماه در درگیری با نیروهای سوری. آن را تا به تقویت مواضع خود و به نام رئیس جمهور بشار اسد به جلو و نیروهای خود را به عقب.

اردوغان نیز برگزار می شود سه راه تماس با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که در آن او به نام “اقدامات مشخص برای جلوگیری از یک بحران انسانی”.

– ایجاد منطقه امن –

ترکیه مصمم است برای جلوگیری از هجوم تازه آوارگان اضافه کردن به 3.6 میلیون پناهنده سوری را در حال حاضر میزبان.

با آنکارا را تهدید یک “قریب الوقوع” عملیات نظامی علیه رژیم سوریه وزیر دفاع Hulusi Akar بازرسی نیروهای جمع شده در مرز سوریه در روز جمعه.

اردوغان صحبت از ایجاد یک “منطقه امن” به ارائه سرپناه و حمایت از فرار شهروندان در مواجهه با شرایط سخت زمستان و اضافه کرد که ترکیه سازمان در حال حاضر سازه های ساختمانی در این منطقه است.

“کار ما همچنان ادامه دارد. ما یک بحث با پوتین. من امیدوارم که ما را یک گام مفید با این” او گفت:.

مرکل و پاکسازی همچنین مذاکرات با پوتین روز پنج شنبه بعد از فراخوانی برای جنگ به پایان رسید و پیشنهاد یک چهار راه نشست با اردوغان.

یک سخنگوی کرملین روز جمعه به خبرنگاران گفته است که “امکان برگزاری یک نشست مورد بحث” اما این است که هنوز هم وجود دارد هیچ تصمیمی.

– شرایط وحشتناک –

همچنین در روز جمعه EUs 27 رهبران را محکوم کرد دولت سوریه حمله کرد و گفت این حمله “باعث عظیم انسانی رنج می برند”.

“اتحادیه اروپا خواستار همه طرف های مناقشه را به طور کامل احترام به تعهدات خود تحت قوانین بین المللی بشردوستانه و حقوق بشر بین المللی و قانون اجازه می دهد تا آزادانه و مستقیم بشردوستانه دسترسی به تمام کسانی که در نیاز” آنها در بیانیه ای گفت.

سوریه کمک کارگران قرار داده اند از جان گذشته خواستار آتش بس و بین المللی کمک کند.

سازمان ملل متحد می گوید: 900,000 مردم — بیش از نیمی از آنها را کودکان — آواره شده اند در “شرایط وحشتناک” از دسامبر 1, زمانی که آخرین حمله آغاز شد.

اردوغان همچنین اظهار نظر در درگیری ها در لیبی که در آن ترکیه دوباره می یابد خود را در طرف مخالف به روسیه است.

برای اولین بار او تایید کرد که ترکیه فرستاده بود سوریه و مبارزان لیبی به حمایت سازمان ملل متحد مورد حمایت دولت در طرابلس در نبرد خود را در برابر خلیفه Haftar نظامی قدرتمند که شمارش مسکو به عنوان یک متحد.

اردوغان و پوتین گفت: در طول تماس آنها “محدود به تمام موافقت نامه” و آنها همچنین در مورد تحولات در لیبی ترکیه در انتخابات ریاست جمهوری گفت: بدون دادن جزئیات.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>